PDA

View Full Version : Vazgeçemedikleriniz

KaRaBükLü KraL
08.Temmuz.2011, 22:49
Hepimizin vazgeçemediği ve en çok sevdiği olaydır transfer.Hepimizin vazgeçemediği sevdiği ve her takıma almak istediği oyuncular vardır.Böyle oyuncuları bu başlık altında paylaşalım:)

Kendimle başlayayım Annan transferini çok yapardım 11.3'e kadar o transfer oldu bu sefer de Sandro Ranieri'ye taktım:)

Varonil
08.Temmuz.2011, 22:50
Adam Vass diyorum. :)

vego
08.Temmuz.2011, 22:56
Alexandru Epureanu,Emenike

Time Cris
08.Temmuz.2011, 22:56
Phil Jones veya Ryan Shawcross.Hangisi ucucza gelirse kesin alırım.

GsDoruk
08.Temmuz.2011, 23:03
Annan transferini neden 11.3'de yapmıyorsun? Hala çok iyi bence. 1. sezon sonunda 6 milyon Pound civarına rahatlıkla alınabiliyor. Şöyle ufak bir liste yapmak gerekirse:
Eden Hazard
Moussa Sissoko
Milan Badelj
Christian Benitez
Peter Masilela

Liste uzar gider. Ancak favorilerim bunlar :D

Bujsas
08.Temmuz.2011, 23:08
Falcao-Hangeland

KaRaBükLü KraL
08.Temmuz.2011, 23:12
Annan transferini neden 11.3'de yapmıyorsun? Hala çok iyi bence. 1. sezon sonunda 6 milyon Pound civarına rahatlıkla alınabiliyor. Şöyle ufak bir liste yapmak gerekirse:
Eden Hazard
Moussa Sissoko
Milan Badelj
Christian Benitez
Peter Masilela

Liste uzar gider. Ancak favorilerim bunlar :D
Şöyle hem Schalke'ye transfer oldu gerçekte aldığım zaman ilk sezon alır 3-4 sene oynatırdım.Hem Sandro daha sağlam Annan'a göre Annan çok pislik Sandro'ya göre:)

KaRaBükLü KraL
08.Temmuz.2011, 23:13
Aklıma gelmişken Mexes vazgeçilmez stoperim:)

Bujsas
08.Temmuz.2011, 23:16
mesela vazgeçilmez derken her başladığın oyunda ilk tercihlerin gibi yani :)

GsDoruk
08.Temmuz.2011, 23:19
Şöyle hem Schalke'ye transfer oldu gerçekte aldığım zaman ilk sezon alır 3-4 sene oynatırdım.Hem Sandro daha sağlam Annan'a göre Annan çok pislik Sandro'ya göre:)

Annan defansif anlamda daha başarılı Sandro'ya göre. Ayrıca daha hızlı. Tercih meselesi ama Annan'dan vazgeçme bence (::)

attirson
08.Temmuz.2011, 23:22
Dario Conca (Herkesin denemesini tavsiye ederim orta seviye takımlara gelir )
Emenike
Eden Hazard
Paulo Henrique
Nermar

LadroN
08.Temmuz.2011, 23:27
Galatasaray ile daha çok vakit geçirdiğim için:
Selçuk İnan
Ceyhun Gülselam
Serdar Kesimal
Diego Tardelli
Adam Hlousek

KaRaBükLü KraL
08.Temmuz.2011, 23:34
Annan defansif anlamda daha başarılı Sandro'ya göre. Ayrıca daha hızlı. Tercih meselesi ama Annan'dan vazgeçme bence (::)
Sistemimde defansif orta saha oynayacak oyuncu biraz teknik olmak zorunda iyi defans yapmasının yanında Annan'ı teknik olarak değil süpriz golleri için alıyodum defansif yönü söylemeye gerek yok galiba ama:)Sandro'nun teknik özellikleri çok kaliteli defansif yönüde aynı şekilde:)

KaRaBükLü KraL
08.Temmuz.2011, 23:37
mesela vazgeçilmez derken her başladığın oyunda ilk tercihlerin gibi yani :)
Yok öyle değil her oyunda aldığın kaçırmadığın Annan istisna yani:)

GsDoruk
08.Temmuz.2011, 23:46
Sistemimde defansif orta saha oynayacak oyuncu biraz teknik olmak zorunda iyi defans yapmasının yanında Annan'ı teknik olarak değil süpriz golleri için alıyodum defansif yönü söylemeye gerek yok galiba ama:)Sandro'nun teknik özellikleri çok kaliteli defansif yönüde aynı şekilde:)
Hocam aynı Sandro'dan mı bahsediyoruz acaba? Tottenham'da oynayandan bahsediyorum ben :) Defansif anlamda Annan daha iyi geldi bana. Sandro'nun marking-tackling 14. Annan'ın ise marking-tackling 16. Teknik anlamda Sandro daha iyi diyebilirsin ama defansif olarak kesinlikle Annan derim. Ayrıca bir şey demeden edemeyeceğim Annan sürpriz gol mu atıyor :D
Ayrıca Sandro'yu nasıl alıyorsun? Tottenham 30 milyon Pound civarı para istiyor bende. Ona o kadar para vereceğine kimler alınır kimler... M'Vila, Fellaini, Arturo Vida... Sadece fikirlerimi sunuyorum yanlış anlama sakın :)

sarianet
09.Temmuz.2011, 00:01
Hulk.....

ve transfer manyağıyım bu sefer hiç oyuncu almıcam diyom bakıyorum almışım beş altı adam:D

DaveJones
09.Temmuz.2011, 00:09
Badelj
Benitez
Vrsaljko

Nereye gidersem gideyim bunları kesin alıyorum. Baba-Oğul ilişkisi oluştu resmen aramızda :n:

KaRaBükLü KraL
09.Temmuz.2011, 00:13
Hocam aynı Sandro'dan mı bahsediyoruz acaba? Tottenham'da oynayandan bahsediyorum ben :) Defansif anlamda Annan daha iyi geldi bana. Sandro'nun marking-tackling 14. Annan'ın ise marking-tackling 16. Teknik anlamda Sandro daha iyi diyebilirsin ama defansif olarak kesinlikle Annan derim. Ayrıca bir şey demeden edemeyeceğim Annan sürpriz gol mu atıyor :D
Ayrıca Sandro'yu nasıl alıyorsun? Tottenham 30 milyon Pound civarı para istiyor bende. Ona o kadar para vereceğine kimler alınır kimler... M'Vila, Fellaini, Arturo Vida... Sadece fikirlerimi sunuyorum yanlış anlama sakın :)
Konunun biraz dışına çıktık ama neyse:)

Sandro'yu ilk sene kiralarım genelde yoksa dediğin gibi müthiş paralar istiyo Tottenham:)Ancak ilerleyen sezonlarda Sandro ya transfer listesine koyuluyo ya da boşa çıkıyo bu da benim fazlasıyla işime geliyo:)Defansif anlamda yetersiz kaldığı konusuna katılmıyorum Sandro'nun marking ve tackling özellikleri Annan'a göre düşük ama sadece 2'sine bakmıyoruz mental ve fiziksel özelliklerde öne çıktığı noktalar var Sandro'nun.Annan çok kaliteli ancak çok pislik bir oyuncu her maç seni 10 kişi bırakma potansiyeline sahip bir oyuncu:)Özellikle kader maçlarında defansif anlamda müthiş işler çıkarsa da maçın ilk dakikalarında ya da son dakikalarında takımı 10 kişi bırakarak takımı yakabilir.Oynattığımda çok başıma gelen bir olay:)Sandro'da bu olay Annan'a göre daha az:)Yani kısaca ikisinin birbirine göre önde olduğu noktalar var ancak Annan'ın oynaması her zaman risktir:)Ekleme yapayım Lazio'ya aldığımda acayip goller atıyodu öyleki bunları Annan mı atıyo dersin:)

Fazla uzattım ama kusura bakma:)

demirsporlu
09.Temmuz.2011, 00:48
sinan bolat, atila turan, ömer toprak, serdar kesimal, orhan şam defans dörtlümü bu oyuncularla kurarım mutlaka öndeki adamlarım hep yabancı oyuncular olur. hazard, neymar, poulo henrique, moussasa sisoko, christian benitez, gervinho

Time Cris
09.Temmuz.2011, 00:53
Sandro 3 sene içinde çok iyi ve değerli bir defansif orta saha oluyor.Marking tackling güç pozisyon alma sezme ve hız özelikleriklerini yanı sıra teknik özelikleride artıyor.Gelişmeye açık oyuncu

Rick Nelson
09.Temmuz.2011, 01:01
Atila Turan , Arturo Vidal , Javier Hernandez ( Chicharito )

Revolution
09.Temmuz.2011, 01:28
Savunmada problem varsa Gokhan Suzen, Orhan Sam, Dzmitry Verkhovtsov'dan en az biri. Kanatlarda problem varsa Martin Zeman. Forvet de cok ust duzey degilse Sergio Araujo :)

Papi44
09.Temmuz.2011, 02:24
Ömer Toprak,Tayfun Özkan .

GsDoruk
09.Temmuz.2011, 02:28
Konunun biraz dışına çıktık ama neyse:)

Sandro'yu ilk sene kiralarım genelde yoksa dediğin gibi müthiş paralar istiyo Tottenham:)Ancak ilerleyen sezonlarda Sandro ya transfer listesine koyuluyo ya da boşa çıkıyo bu da benim fazlasıyla işime geliyo:)Defansif anlamda yetersiz kaldığı konusuna katılmıyorum Sandro'nun marking ve tackling özellikleri Annan'a göre düşük ama sadece 2'sine bakmıyoruz mental ve fiziksel özelliklerde öne çıktığı noktalar var Sandro'nun.Annan çok kaliteli ancak çok pislik bir oyuncu her maç seni 10 kişi bırakma potansiyeline sahip bir oyuncu:)Özellikle kader maçlarında defansif anlamda müthiş işler çıkarsa da maçın ilk dakikalarında ya da son dakikalarında takımı 10 kişi bırakarak takımı yakabilir.Oynattığımda çok başıma gelen bir olay:)Sandro'da bu olay Annan'a göre daha az:)Yani kısaca ikisinin birbirine göre önde olduğu noktalar var ancak Annan'ın oynaması her zaman risktir:)Ekleme yapayım Lazio'ya aldığımda acayip goller atıyodu öyleki bunları Annan mı atıyo dersin:)

Fazla uzattım ama kusura bakma:)
Anladım hocam. İleride Sandro mükemmel bir kimliğe bürünüyor. Ama DM arıyorsan M'Vila'ya bakmanı öneririm. İleride gerçekten mükemmel oluyor :)

KaRaBükLü KraL
09.Temmuz.2011, 02:50
Anladım hocam. İleride Sandro mükemmel bir kimliğe bürünüyor. Ama DM arıyorsan M'Vila'ya bakmanı öneririm. İleride gerçekten mükemmel oluyor :)
Aynen öyle Sandro ilerleyen yıllarda daha bir kaliteli oluyor:)M'Vila büyükler kapmazsa ve param yeterse yoksa imkanı yok alamıyorum:)

Time Cris
09.Temmuz.2011, 02:56
Mvilla tam aranan adam.Orta sahanın ortasında kullanıyorum ama defansif olarak.Pas gibi teknik özelikleri olunca ara sıra ataklarada katıldıgı gibi kontrayada çıkarken iyi yardımı oluyor.

KaRaBükLü KraL
10.Temmuz.2011, 00:54
Resmen durdukça aklıma geliyo yahu:)Nerdeyse her kariyerimde kalecim ama 1.sezon ama 5.sezon Romero olmuştur:)

C h A o S
10.Temmuz.2011, 01:01
Hep aynı adamları almamayı dikkat ederim ancak Cabaye'yi hep almaya çalışırım.İlerleyen yıllarda ise Mata vazgeçilmezim.

DenizlispoR
10.Temmuz.2011, 01:46
Sadece Vladimir Yurchenko . Belki alt liglerde fazla oynadığımdandır .

Revolution
10.Temmuz.2011, 01:47
Sadece Vladimir Yurchenko . Belki alt liglerde fazla oynadığımdandır .
Bressan'a da bak derim Ozzy :)

DenizlispoR
10.Temmuz.2011, 03:14
Abi takıma girdiğimde ben maaş bütçesi biraz iyi olsun yeter felsefesiyle giriyorum , kasadan para harcamak ta neymiş :n: .

24kobebryant
10.Temmuz.2011, 05:35
Vaclav Kadlec ve Marco Verratti]

Reingman
10.Temmuz.2011, 05:48
Caykur Rizespor - Wacker Iınsbruck. En uzun kariyerimi bu iki takımla yaptım. Aldıgım adam Yurchenko'dur her daim. 30 maçta 40-45 golü buluyor.

Dooki
10.Temmuz.2011, 11:19
Sezer Öztürk. Deli gibi asist yapıyor, uzaktan ve frikikten de sürpriz gollerini izlemek çok zevkli.

Addolorato
10.Temmuz.2011, 11:32
Milan Badelj , Peter Masilela. Bu iki arkadaşı almadığım takım yok gibi birşey.

eng1n
10.Temmuz.2011, 15:57
Az parası varsa kulübün Kader Mangane'yi alıyorum hep defansa çok da iyi oynuyor.

Lim10
11.Temmuz.2011, 10:49
En çok kullandığım isimler Doumbia ve Ortigoza oldu şimdiye kadar.