PDA

View Full Version : FM2006 Oyuncu Önerme

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

kaan_ronaldinho
11.Şubat.2007, 12:24
sağol da bana biraz acele lazım yardım eden yokmu??

cüneyt11
12.Şubat.2007, 16:17
abi barry opdam ı biliom çok süper aldım o adamı
ve sanada leonardo lashvili öneriyom
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
abi size şiddetle cacau yu öneririm

mami_LEE
12.Şubat.2007, 18:51
cacau fm5 de mükemmel de 06 da hiç bakmadım :p ama güzeldir heralde ...

lordgorkem
14.Şubat.2007, 13:43
kaleci:polat keser ,mondragon,cech,buffon,reina

defans:john terry ,güngör öztürk,mehmet polat jamie carragher,song,rio ferdinand, gallas,nesta

ortasaha:freddy guarin,steven gerrard, messi,ugur yilidirim,lampard,aimar vicente,ronaldinho,jo**uin

forvet:cisse,ümit karn özgürcan,adriano ,fernando torres ,carlos tevez,mokoena,fred,robinho,l**uinta

donjuan
15.Şubat.2007, 19:43
arkadaşlar türk dl ve ml bilen var mı biraz ucuz olsun ltf.yabancı bi tane alma hakkım var biri yabancı olabilir

mami_LEE
15.Şubat.2007, 22:38
dl : murat duruer
ml : volkan bekci ;)

Fıratcan Alçınkaya
16.Şubat.2007, 00:17
Paul Anderson Liverpool G.Rossi Manchester...

donjuan
16.Şubat.2007, 14:39
mami_lee senin dedigin oyuncular bnede ii deil :( hele murat adamın özelliklerinden biri 10 bile degil:( bana baska adma lazım ..

mami_LEE
16.Şubat.2007, 18:02
dl : ferhat öztorun
ml : umut güzelses :D

donjuan
16.Şubat.2007, 23:39
arkadaşlar ben zor oyuncu begnen biriyim..bu oyuncuları bana gelmez.. ben zaten oyunudan anlamıom:D..bu oyuncuların hepsi 10 dan üstün özelligi yok

ALEN_34
22.Şubat.2007, 15:42
dl:orhan ak
ml:ibrahim akın

hogan90
22.Şubat.2007, 19:46
mirko vucinic adam leccede oynuo biraz pahalı ama olsun spartak moskovada fernando cavenaghi var 6 milyon euro ya alabilirsiniz adam süper bi şeeyy

venomxc
24.Şubat.2007, 23:42
beyler bence forvetlerin kıralı demir ilkay fener alt yapısından aldım oyuncu mükemmel tam 4 sezon oynattım her sezon gol kıralı ümit karanla birlikte fırtınalar estiriyo 34 maç oynattım yani tam sezon 34 maçta 72 gol attı adeta gol makinası süper bir oyuncu her sezon gol kıralı . asist kıralı .yılın forveti tavsiye aderim

serdarbirgun
25.Şubat.2007, 19:11
gioda, theo walcott, arteta

omer_can_gs
25.Şubat.2007, 20:04
ilhan demirci 17 yasındayken top kapma 17 markaj 17 kafa 17 (Defans) cem sultan bide tamer tuna(çok büyük takımlar ıcın degıl)

Crazy_boys
25.Şubat.2007, 22:10
Çoğu adamlar aynı 141 sayfa bak bak bitmez :D İlhan Demirci Gayet Güzel Tavsiye Ederim.

lokomotiv
04.Mart.2007, 11:57
ezequiel garay*,falcao,pedro henrique,michal papadopoulos,kostadin hazurov,orlin draganov,sergio daniel **uino*,juan samudio,jorge ortiz,radames*,florin costin soava,arsene*,edilson*,oscar diaz,diego bogado,bratislav ristic(gk hariç heryerde oynuyor),derlis gonzalez,juris laizans,walter milciades fretes,andrei enescu(romania u21),eliseo quintanilla,olexandr melaschenko,alan kusov,alan(d.moscow),jorge enrique giraldo,dario gandin*,ismael blanco,toussait natama,henrich bencik ve daha birçok oyuncuyu dinamo kiev e aldım we edilsonu 2m€alıp 6m€ ya valencia ya sattım * isareti verdiğim oyuncular her takımda harikalar yaratır anlamını tasıyor.

lokomotiv
22.Mart.2007, 21:22
beyler bişi sorcam şimdi positionda oyuncuların çeşitli özellikleri var ya ordki özellikler zamanla kazanılabilir mi bilen varsa açıklasın lütfen

EMRE08
26.Mart.2007, 18:32
rafinha-schalke
uğur yıldırım-heerenven
javier mascherano_?(unuttum)
anthony vanden borre-anderlecht
deschacht_anderlecht
serkan gedik_?
michael ball_psv eindhoven
mica varyanen_psv eindhoven
vicente_valencia_giovanni dos santos_barcelona 19u
başka da varda şimdi bunlar aklıma geldi rafinhayla 7.83 average ı tutturmuştum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Rafİnhaaaaaaaaaa

okanako
06.Nisan.2007, 16:37
akinfeev,kerlon,podolski,downing,baines,ifil,defoe ,wesley snider gibi bişidi bu sonuncusu ajax da oynuyor.

faay14
07.Nisan.2007, 01:53
beyler benim buldum futbolcular sunlar:renato.Quirino.simon vukcevic.carlosmagno.matias delgado.junior.ze eduardo.nicolea mitea.adebayor.farfan.ugur yıldırım.ilhan demirci.polat keser.özgürcan.erkincaner.güngörözturk.yasin karaça

Qnur arslan
19.Nisan.2007, 16:37
ben genç bir isim oolan javier acuna dan başlicam çok iyi 17 yaşında tabi fm 2006 da ama çok iyi bitiriliği 19 frikik golleride var ama orta dereceli takımlar için biraz el yakıcak 5 milyon euroya aldı(ama değer)birde collins mbesuma tavsiye ederim wason renteria kaleci olarak marcelo grohe ve lebohang mokoena ,benedict vilakazi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

akinfeev,kerlon,podolski,downing,baines,ifil,defoe ,wesley snider gibi bişidi bu sonuncusu ajax da oynuyor.
ifil nasıl?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
beyler bana iyi bi sol kanat söylermisin z stewart downingi alıcam ama vermiyolar ii bir sol kanat söylerseniz ii olur
=t
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
lebohang mokoena yı al eddie johnson vilakazi ve javier acuna ve julian jenner
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
editör ün nasıl kullanıldığını bilen var mı

katsu
19.Nisan.2007, 23:34
arkadaslar AB statusundeki en iyi orta sahalar kimler özellikle AMC gerek.ama iyi olmalı öle sıradan futbolcu değil.şimdiden yesekkurler :D

mgokalparslan
19.Nisan.2007, 23:36
oyuncu arama dan filterle ama benim önerebileceğim
porto lu diego harika oynuyor

katsu
19.Nisan.2007, 23:37
cacau 2006 da da gayet güzel stuttgart ıle oynadıgımdan biliyorum.thomas hitsperger süper bi sol kanat ve fernando meira süper bi dmc bu ikisini kesinlikle öneririm defans için martin stranzl marcel schuon
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

oyuncu arama dan filterle ama benim önerebileceğim
porto lu diego harika oynuyor
bildiğim kadar ile diego AB statüsünde değil ama yinede sağol ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
alexis sanchez iyi bir oyuncu daha 16 yasında bi göz atın

mgokalparslan
19.Nisan.2007, 23:49
diego nun italyan vatandaşlığı var diye biliyorum

katsu
20.Nisan.2007, 00:21
doğru bende hatırladım şimdi valla eski oyunda gayet iyiydi ama bunda bilemiorum..2005-2006 askerde geçtiği için 2006 oynuorum :)

mami_LEE
21.Nisan.2007, 13:24
john obi mikel i alın. 21 ine basınca ballack ve lampard ı yedek bırakıyo ...

katsu
23.Nisan.2007, 00:50
tesekkurler kardes adamın ozellıklerı ıyı gorunuo ama bıde ab statusunde olsaydı ıyı olurdu :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bide iyi bir sag kanat adamı lazım cok pahalı olmamalı :D

mami_LEE
23.Nisan.2007, 15:29
aaron lennon , wayne routlage , salomon kalou da oynar sağda ;) bunlara bi bak alcak paran yoksa ; ricardo fernandes , fabio ferreira , theo walcott ;)

Mehmet Denizli
26.Nisan.2007, 19:26
gianpaolo pazzini ve carlos tevez.. forvetinize tam süper oyuncular

puskas
06.Mayıs.2007, 17:57
aimar tek gecerim

hasanyy
21.Eylül.2007, 16:06
davıd beckham'ı nasıl alırım???

Powerhard
31.Ekim.2007, 03:07
lebohang mokoena süper bir forvet deneyin orlando pirates
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
boca juniorstan jose maria calvo kanatlarda oynuyor (defansta)iyi ve hızlı bir adam oluyor iyi bir antreman la didier digard sanırım le havre de onuyor oda defans kanadını hatırlamıyorum pablo ore universal.. gibi bi takımda oynuyordu orta saha sol ve ileri uç oyuncusu louis nani 250k ye alınıyor sporting izbondan ve valbuena o da çok ucuz şu anda gerçekte marsilyada

mariachisemih
06.Ocak.2008, 04:03
arshavin ve kerzhakov süperrrr oynuyo ve muslu nalbatoğlu ver hem çok ucuz hemde çok iyi polat keserde süper tabi tuncayı unutmayalım yerli iyi oyuncu isimleri bekliyorum akadaşlar

kontlazoglu53
12.Ocak.2008, 07:24
selam nasılsınız millet

akaya999
14.Şubat.2008, 06:10
beyler sizlere özellikle iyi bütcesi olmayan takımlar için son derece kaliteli mısır milli takım futblcusu Ali Abdel-Halim i öneririm ilk geldiği sezondan iibaren değişmeziniz olacak... 1.5 MN Euro ya transferi rahatça bitirirsiniz gerçekten yıldızınız olacak Bn GS ye aldım Uefa Şam. , Lig Şam. , Türkiye Kup. şAM. Olmamda büyük rol oynadı en çok golü o attı ve o yılın en iyisi seçildi daha ilk seneden ve İnter , Milan gibi takımlardan teklif geldi van nistelrooy için M. Unt. a bu oyuncuyla beraber 5 MN önerdim kabul ettiler ve Van Nistelrooy'u aldım bnce mutlaka alın ve daha kaliteli bir oyuncu bulmadan da satmadın tabii daha kalitelisini bulabilirseniz...

Kaka Leite
10.Şubat.2013, 06:40
beyler '''Leo MESSİ''' 18 yaşında özelliklerine bakınca inanamıcaksınız daa 18 yaşında böle bi adam bence kaçmaz bu adamı mutlaka alın ve görükten sonra fikirlerinizi bekliom (b) (b) (b) (b) (b)

Herşey bu mesaj ile başladı :icon_biggrin: