PDA

View Full Version : Chelsea'ye gitmeli miyim?

Marquinh0s
18.Temmuz.2011, 12:41
Arkadaşlar Takımım Feyenoord ile UEFA'yı 1 kere kazandık 1 kere yarı final oynadık.Ligi 2 kere kazandık.Bu başarılarımızın ardından sırasıyla Santos,Juventus,Arsenal ve son olarak Chelsea'den gelen teklif sizce kabul etmelimiyim?:director:

http://img11.imageshack.us/img11/1088/kaanaybeynewsinbox4.png[/URL]

ultraslanerdem
18.Temmuz.2011, 13:09
Takımını yükseltmek istiyorsan kal. Kendini yükseltmek istiyorsan git ;;)

sarianet
18.Temmuz.2011, 13:20
kararsız kalırsan emekli ol gitsin :D
isim konusunda da merak etme bizden su sızma z kapatmana gerek yok:D

Marquinh0s
18.Temmuz.2011, 13:41
Takımını yükseltmek istiyorsan kal. Kendini yükseltmek istiyorsan git ;;)
Takımımı yeterince yükselttim zaten:icon_biggrin: O yüzden ilk hedefimiz Premier Lig,CL ve İngiltere Kupası:icon_razz:

kararsız kalırsan emekli ol gitsin :D
isim konusunda da merak etme bizden su sızma z kapatmana gerek yok:D
Emekli mi:confused: İlk defa bu kadar başarılı oldum :icon_biggrin:
Bilmiyorumki bende neden ismimi kapattığımı, gelenek öyle ya:icon_biggrin:

Marquinh0s
18.Temmuz.2011, 14:15
Chelsea UEFA'ya katılıyormuş.Ben CL'ye katılıyorum ve SUPER CUP maçımda var o yüzden CHELSEA'nin teklifini nazikçe reddetme kararı aldım:D.

SyNdRoMe23
18.Temmuz.2011, 14:15
bence gitme ben ne zaman başladığım takımı bıraktım o zaman kariyerim bitti bu oyunda :)

ozaniel
19.Temmuz.2011, 20:34
Ben tam o noktada oyunu kaydeder ve gittiğim ve gitmediğim iki ayrı save yaratırım. Sonra o şansı nasıl kaçırdım diye üzülüyor insan.:D

Lim10
20.Temmuz.2011, 01:56
Ben tam o noktada oyunu kaydeder ve gittiğim ve gitmediğim iki ayrı save yaratırım. Sonra o şansı nasıl kaçırdım diye üzülüyor insan.:D

Oynadığım takımdan henüz sıkılmamışsam yada istediğim başarıları elde edemediysem (ki bunlar birbiriyle paralel olan şeyler) bu tür teklifleri direk red ederim.Ama ikilemde kalma durumum varsa dediğiniz gibi save alır ve ona göre hareket ederim.

Bu durum şuan oynadığım Fluminense kariyerimde başıma geldi.3. sezonun başlarında Internacional istedi.Benim maaş bütçem 29M iken onlar bana 43M ve 13M da transfer bütçesi teklif ettiler(ki 41M balance olmasına rağmen klübüm bana sadece 850k bütçe vermişti), bense teklifi biraz düşündükten sonra farklı bir save almadan reddettim.Biraz ilerledikten sonra pişman oldum ve istifa ettim:DÇok az bir süre boşta kaldım ve Corinthians teklif yaptı.Adamlar 33M bütçe verdiler.Eski klübümde 850k'lık bütçeyi, %10luk transfer satışının bütçeye aktarımıyla zorlaya zorlaya 2.5M yaptım diye seviniyordum bende:0:

Marquinh0s
20.Temmuz.2011, 23:06
Dediğiniz gibi yapmıştım.Fakat oyuna devam ettiğimde doğru kararı aldığımı anladım.UEFA Super Cup'da kazandım Barça'yı yenerek.Teşekkürler cevaplarınız için.