PDA

View Full Version : FM 2008 için 2011-2012 Sezonu Güncellemesi

ThersoN
29.Temmuz.2011, 17:55
http://hotfile.com/dl/125331279/2a0a7db/2011-2012_Sezonu.rar.html (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fhotfile.com%2Fdl%2 F125331279%2F2a0a7db%2F2011-2012_Sezonu.rar.html)

ayrıntıya girmeden başlıca transferleri yansıtmaya çalıştım, gerçekleşmeyen transferler ya da yanlış haberlere göre transferler olmuş olabilir, ayrıca diğer sorunları belirtirseniz transfer dönemi bitene kadar bir iki versiyon daha çıkartarak düzeltebilirim.
ilgilenen, indirip oynayanlara şimdiden teşekkür ederim.
keyifli oyunlar dilerim.

GeNç KaRTaL
29.Temmuz.2011, 18:22
Elinize sağlık.Paylaşım için teşekkürler.

BleedingMoon
29.Temmuz.2011, 20:36
la oğlum bilgisayar al artık :D

Danger90
31.Temmuz.2011, 15:36
galiba seninde benim gibi berbat bir pc n var.ok sağol oyunum daha zevkli olacağa benziyor :D

urwrdskkn
01.Ağustos.2011, 11:58
kardeş harika iş yapmışsın ilk işim direk bu yamayı yüklemek olacak

ThersoN
01.Ağustos.2011, 12:32
Elinize sağlık.Paylaşım için teşekkürler.

asıl ben teşekkür ederim.

la oğlum bilgisayar al artık :D

para yok olm. :D

galiba seninde benim gibi berbat bir pc n var.ok sağol oyunum daha zevkli olacağa benziyor :D

umarım zevkli kariyerler yaşarsın. transferlerle ilgili aksaklık ya da eksiklikleri belirtirsen sevinirim.

kardeş harika iş yapmışsın ilk işim direk bu yamayı yüklemek olacak

iyi oyunlar dilerim, transferlerle ilgili sıkıntılı yerleri belirtmenizi dilerim.

urwrdskkn
02.Ağustos.2011, 18:06
her zaman inşallah önceki gibi eksiklikler olmamıştır

urwrdskkn
03.Ağustos.2011, 10:23
transferle ilgili bir kaç sıkıntımız var kardeş bunlardan
1)istanbul büyükşehir belediyesinde sözleşmesi fessedilen iskender alın ve ibrahim akını yok etmemişsin
2) 2007 yılındaki oyuncuların çoğu halen daha durmakta bunları da ayarlaman lazımdı
3)personel kadrosu gene 2007 ile 2011 karışımı olmuş
4) şimdiki genç yıldız adaylarının özelliklerini 2011 e göre ayarlasaydın daha bir heyecanlı olurdu(örn:eden hazard ve neymar gibi)
5)(en önemlisi) bütçeleri 2011 e göre uygulatsaydın keşke daha iyi olurdu bence
şimdilik benim gördüğüm hatalar bunlardan ibaret daha da bulursam söylerim sana

garydelgadov
08.Ağustos.2011, 23:41
Ben de bir database çıkarmak istiyorum ama bunun için elimde takım kadrolarının olduğu bir döküman lazım.Sen neyi kullandın?Yoksa gelşigüzel aklına geldikçe mi yaptın? :)

Bhaguandas
09.Ağustos.2011, 08:51
bunu nereye atıyoduk

urwrdskkn
09.Ağustos.2011, 11:10
db dosyası var football manager 2008 dosyası için de oraya

kemal1623
12.Ağustos.2011, 18:04
chretien Bursaspor'da değil ki

urwrdskkn
15.Ağustos.2011, 15:49
evet çok doğru ya

ThersoN
15.Ağustos.2011, 16:45
transferle ilgili bir kaç sıkıntımız var kardeş bunlardan
1)istanbul büyükşehir belediyesinde sözleşmesi fessedilen iskender alın ve ibrahim akını yok etmemişsin
2) 2007 yılındaki oyuncuların çoğu halen daha durmakta bunları da ayarlaman lazımdı
3)personel kadrosu gene 2007 ile 2011 karışımı olmuş
4) şimdiki genç yıldız adaylarının özelliklerini 2011 e göre ayarlasaydın daha bir heyecanlı olurdu(örn:eden hazard ve neymar gibi)
5)(en önemlisi) bütçeleri 2011 e göre uygulatsaydın keşke daha iyi olurdu bence
şimdilik benim gördüğüm hatalar bunlardan ibaret daha da bulursam söylerim sana

-iskender ve ibrahim'in sözleşmesinin fesh edildiğine dair bir haber görmedim şimdiye kadar ama düzeltirim.

-personel kadrosu işine girersek bu işin içinden çıkamayız, teknik direktör ve genellikle eğer çok biliniyorsa yardımcı antrenörleri ayarlıyorum onun dışındakiler çok uzun iş, ama mesela hasan şaş, ümit davala, taffarel gibi isimlere gs kadrosunda yer verdim, bunun sebebi bunları gezdiğim sitelerde haber olarak yakalayabilmem.

-eden hazard ve neymar'ın pa'larının -10 olması lazım ama bir daha bakayım, genç oyuncuları çok abartmamamdaki sebep; yaş büyültmek istemiyorum (balotelli ve stoch'u büyültmek zorunda kaldım.) zira 15-16 yaşındaki isimleri acayip abartınca, bedelsiz kaybediyorsunuz. onun yerine -10 pa yaptım yine de elde tutmak çok zor oluyor, bedelsiz gidiyorlar. dikkat ettiysen neymar hemen kapılıyor.

-2007 yılından bu yana emekli olan antrenörler ve oyuncuları öğrendiğim andan itibaren temizlemeye çalışıyorum. yeni çıkan isimleri ise elimden geldiği kadar düzgün şekilde eklemeye yardımcı oluyorum.

- bütçeler konusuna gelince bunu daha önce de açıkladım, bu konuda benim yapabileceğim şeyler sınırlı, hiç bir kulüp bütçesini kamuoyuna açıklamıyor, bu yüzden çok değişiklik yapmama taraftarıyım, bir konu daha var ki; editörde kulüplerin finans ayarları biraz karışık, ama çok belirgin takımları düzelttim mesela man city ve malaga ''sugar dady'' pozisyonundalar, siz başkandan bütçe istedikçe bütçe vermeye devam edecekler.. özellikle bazı belirgin kulüplerin de borçlarını sildim tamamını hatırlamıyorum ama göztepe ve leeds united'ı örnek verebilirim, zaten dev kulüplerin çogu zengin durumda onlarda çok büyük gelişmeler olmadığı için değişmeler de yok.. şunu da söylemem lazım, finans konusundaki gelişmeler benim deneme kariyer açtıgım kulüplere bağlı sonuçta tek başıma iş yapıyorum, göztepe ve leeds ile oynamasaydım onları da düzeltmek aklıma gelmezdi.

Ben de bir database çıkarmak istiyorum ama bunun için elimde takım kadrolarının olduğu bir döküman lazım.Sen neyi kullandın?Yoksa gelşigüzel aklına geldikçe mi yaptın? :)

üç beş siteyi baz alarak haberleri inceliyorum, genellikle günlük transfer haberlerini not alıyorum, bunun dışında genellikle yabancı dildeki vikipediler bir de çok çaresiz kalırsam takımları kendi web sitelerini geziyorum. uzun ve meşakatlı bir iş, ve tek başına yapacaksan kesinlike %100 doğru kadrolar yaratamıyorsun çünkü 2007den bu yana 4 yıl geçti.

chretien Bursaspor'da değil ki

beyler daha önce açıkladığım gibi haberlere göre yol alıyorum, bu yüzden yanlış transferler olasıdır, sıkıntı oldugunu gördüğüm zaman düzeltiyorum.

Tek başıma transferleri toplayıp, tek başıma güncelleme yapıyorum, yani iş profesyonel bir iş değil, ekip işi hiç değil, o yüzden liglerdeki tüm takımlarla aynı seviyede uğraşmıyorum eğer öyle yapmaya kalkarsam, bu yamayı sizlere ancak ekim-kasım gibi sunabilirim, ayrıca hobi olarak yapmaya çalıştıgım için bütün gün bununla uğraşmıyorum.

şunu açık açık söylemeliyim ki; ibbspor ya da atıyorum karabükü alırsanız bu yama ile eski oyunlar arasında pek fark göremezsiniz sadece belirgin yerli ve yabancı transferler yapılmış olur, eski futbolcular elbette mevcuttur. tr'de; gs,fb,bjk,bursa,trabzon,ankgücü takımlarda ciddi değişiklikler görebilirsiniz. bunun dışında premier lig, serie a ve la liga'da tepeye oynayan takımların kadrolarını düzgün tutmaya çalışıyorum, çünkü en çok tercih edilip kariyer yapılan takımlar bunlar, onun dışındaki orta sıra takımlarının transferleri ise duyulan haberi yapılan göz önüne çıkan isimleri güncelliyorum.

urwrdskkn
16.Ağustos.2011, 13:36
-iskender ve ibrahim'in sözleşmesinin fesh edildiğine dair bir haber görmedim şimdiye kadar ama düzeltirim.

-personel kadrosu işine girersek bu işin içinden çıkamayız, teknik direktör ve genellikle eğer çok biliniyorsa yardımcı antrenörleri ayarlıyorum onun dışındakiler çok uzun iş, ama mesela hasan şaş, ümit davala, taffarel gibi isimlere gs kadrosunda yer verdim, bunun sebebi bunları gezdiğim sitelerde haber olarak yakalayabilmem.

-eden hazard ve neymar'ın pa'larının -10 olması lazım ama bir daha bakayım, genç oyuncuları çok abartmamamdaki sebep; yaş büyültmek istemiyorum (balotelli ve stoch'u büyültmek zorunda kaldım.) zira 15-16 yaşındaki isimleri acayip abartınca, bedelsiz kaybediyorsunuz. onun yerine -10 pa yaptım yine de elde tutmak çok zor oluyor, bedelsiz gidiyorlar. dikkat ettiysen neymar hemen kapılıyor.

-2007 yılından bu yana emekli olan antrenörler ve oyuncuları öğrendiğim andan itibaren temizlemeye çalışıyorum. yeni çıkan isimleri ise elimden geldiği kadar düzgün şekilde eklemeye yardımcı oluyorum.

- bütçeler konusuna gelince bunu daha önce de açıkladım, bu konuda benim yapabileceğim şeyler sınırlı, hiç bir kulüp bütçesini kamuoyuna açıklamıyor, bu yüzden çok değişiklik yapmama taraftarıyım, bir konu daha var ki; editörde kulüplerin finans ayarları biraz karışık, ama çok belirgin takımları düzelttim mesela man city ve malaga ''sugar dady'' pozisyonundalar, siz başkandan bütçe istedikçe bütçe vermeye devam edecekler.. özellikle bazı belirgin kulüplerin de borçlarını sildim tamamını hatırlamıyorum ama göztepe ve leeds united'ı örnek verebilirim, zaten dev kulüplerin çogu zengin durumda onlarda çok büyük gelişmeler olmadığı için değişmeler de yok.. şunu da söylemem lazım, finans konusundaki gelişmeler benim deneme kariyer açtıgım kulüplere bağlı sonuçta tek başıma iş yapıyorum, göztepe ve leeds ile oynamasaydım onları da düzeltmek aklıma gelmezdi.bak sana tavsiye fm 2012 yi bekle öyle yama çıkar oradan bütün hepsini al ne varsa aklında olan yazarsın yamasını hazırlarsın olur biter en kolayı bence fm 2012 yi beklemek olacak

ThersoN
16.Ağustos.2011, 20:25
bak sana tavsiye fm 2012 yi bekle öyle yama çıkar oradan bütün hepsini al ne varsa aklında olan yazarsın yamasını hazırlarsın olur biter en kolayı bence fm 2012 yi beklemek olacak

fm 2012'yi beklersek çok zaman kaybı olur. zaten pc'im fm 2009'u bile zor çalıştırdığı için bu oyunu oynuyorum halen, yoksa zevkten değil. :D o yüzden 2012'yi çalıştırması hayal olur.

bu arada bazı düzeltmeler ve yeni transferleri ekledim, şimdi upload ediyorum, 1-2 saat içinde koyarım buraya.

urwrdskkn
17.Ağustos.2011, 09:48
alalımyeni upload ettiğin dosyayı :D :D :D :D :D

ThersoN
17.Ağustos.2011, 16:15
http://www.4shared.com/file/SrbN6EMJ/2011-2012_Sezonu.html (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2F file%2FSrbN6EMJ%2F2011-2012_Sezonu.html)

süper ligde biraz finansal düzenleme yapmaya çalıştım. en son dün gerçekleşen keita,engin baytar transferlerini yaptım.

Arman Yolusever
18.Ağustos.2011, 02:05
teşekkürler çok işime yarıyacak ..

GeNç KaRTaL
18.Ağustos.2011, 06:52
Dostum ihtiyacı olanlar için çok güzel bir çalışma yapıyorsun,ellerine sağlık.Benzer sebeplerden dolayı 2009'u oynayamadım hiç.Bilirim yani o sıkıntıyı.:)

ThersoN
24.Ağustos.2011, 19:09
bi haftalık bir kesinti yaşadım, pc'im bozuldu. bugun geldi. çalışmalarım devam ediyor.

Arman Yolusever
24.Ağustos.2011, 21:12
kardeşim indirme linki bir türlü gelmiyor bi el atabilirmisin :) ?

ThersoN
25.Ağustos.2011, 01:45
geliyor hocam ben de bi sorun yok, ikinci linki indireceksin ama konunun ilk mesajındakini değil. tekrar vereyim linki;

http://www.4shared.com/file/SrbN6EMJ/2011-2012_Sezonu.html (http://forum.turksportal.net/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2F file%2FSrbN6EMJ%2F2011-2012_Sezonu.html)

Arman Yolusever
25.Ağustos.2011, 03:00
İndirme linkiniz, beklemeden sonra görünecektir.

diyor ama bi türlü gelmiyo ..

tuntun41
06.Eylül.2011, 19:35
kardeşim yeni transferleri inş bu yamaya eklersın

ThersoN
07.Eylül.2011, 00:39
yeni transferleri ekledim ama pc'im çöktü tamire gitti, yeni geldi, araya bayram girdi. :) daha yeni yeni toparlanıyorum. hatta içerde ve dışarda transfer dönemlerinin bitmesini bekliyordum zaten. eğer sıkıntı olmazsa bir kaç güne yeni yama koyucam. artık onla idare edicez başka tarama yapmayacağım, onun için eksikleri yakalamaya çalışıyorum. :)

tuntun41
07.Eylül.2011, 12:33
vallaha sende olmasan bız naparız saolasın inş 1-2 gun ıcınde cıkarırsın yamayı

ThersoN
07.Eylül.2011, 17:20
buyrun yeni link;

http://www.4shared.com/file/8_45wxoQ/2011-2012_Sezonu_2.html

urwrdskkn
07.Eylül.2011, 17:37
çok kısa sürdü

ThersoN
07.Eylül.2011, 18:56
çok kısa sürdü

ne demek istediğini anlamadım :s7:

urwrdskkn
08.Eylül.2011, 15:09
bir kaç güne çıkartıcam yamayı demiştinde ondan söyledim kötü şekilde söylemedim yani yalnış anlama bu arada bu yama hoşuma gitti daha tam inceleyemedim basket maçını izlediğim için ama genede hoşuma gitti diyebilirim ellerine sağlık

Savagery
10.Eylül.2011, 22:16
...................

tuntun41
11.Eylül.2011, 03:05
teşşekürler kardeşim yama cok güzel nasıl sadece küçük eksikler var onlarıda idare edicez artık. örn: matthew amaoh bursaspor'da aslında mersin idman yurdunda olması lazım

avareyim
12.Eylül.2011, 00:18
kardeş yama güzel de ykardakı arkşn belırttığı gıbı ufk tfk hatlar var mesela uefa avrupa ligi şampıyonu sevılla gözüyküyo porto değil bide anadolu ve bank asya dakı takımların çoğu transferlerı yok özelliklede yabancı olarak

ThersoN
15.Eylül.2011, 17:42
ufak tefek hatalar var, oynadıkça düzeltmeye çalışıyorum, belki sezon ortası transferlerini (vaktim olursa) yapacağım, o zaman şimdiki hataları da dikkate alacağım, iyi oyunlar dilerim :)

avareyim
15.Eylül.2011, 19:19
ellerıne sağlık kardşm ama bu hatalrı düzeltim yenı bı versıyon çıkartsan daha iyi olmaz mı yoksa yama çok kalitelı olmuş ama bu hatalrda kötü duryo

Steiger
15.Eylül.2011, 21:58
Hala FM08 oynayan bizler bu yamayı çıkarttığın için sana minettarız..
Hatalar varmış daha indirmediğim için bilmiyorum istersen sana yardımcı olabilirim.

Nedvedmania
15.Eylül.2011, 22:01
Hata değilde gözden kaçanlar diyelim :) Teşekkürler yama için. Netbook'da oynayanlar için çok güzel oldu :D

Steiger
16.Eylül.2011, 00:12
Galiba sadece bende hata verdi ):

Arkadaşlar ÖM yoluyla yardım edebilirsiniz :D

urwrdskkn
16.Eylül.2011, 12:11
Galiba sadece bende hata verdi ):

Arkadaşlar ÖM yoluyla yardım edebilirsiniz :D
senin yama 8.0.0 mı 8.0.2 de çalışıyor

Steiger
16.Eylül.2011, 14:39
Tam olarak bilmiyorum ama 802'yi nerden yükleyebilirim ?

Evet 800'miş :D Nasıl 802 yapıcam ?

ThersoN
19.Eylül.2011, 13:57
802'yi internetten indirebilirsin, hatta turksportal.net de olması lazım.

avareyim
21.Eylül.2011, 12:03
therson kardeş yamanın yenı versıyonunu çıkarckmısın hataları yok edıp iyi olur çıkarmanı beklerız sana zahmet

Nedvedmania
25.Eylül.2011, 16:54
İbb ile oynaması çok zevkli :)

ThersoN
26.Eylül.2011, 23:50
bir çok hatayı düzeltmeye çalıştım, karşılaştığınız başka hatalar varsa ya da yapmamı istediğiniz birşey 1-2 gün içinde söyleyin yapayım ve upload ediyim :)

Nedvedmania
27.Eylül.2011, 00:09
Karabük'te Shelton yok.

avareyim
27.Eylül.2011, 12:21
evet karabükte shelton yok sivas da murat akça yok falcoa ateletıco da değil süper kupa şampıyonu porto değil şampyonlar ligi milan aldı görünüyo ama barca aldı takımları nıraz ıncelersen çoğu oyunucların olmadığını görüyorz bı rıcam daha olck oyuncu yaşlarının düzeltemıyormusn kardşm bır ıkı yamada görmştüm düzltldğini

Nedvedmania
27.Eylül.2011, 13:24
falcoa ateletıco da değil

Evet bunu bende farketmiştim yazmayı unuttum :)

ThersoN
28.Eylül.2011, 00:42
Karabük'te Shelton yok.

Evet bunu bende farketmiştim yazmayı unuttum :h:

Shelton ve Falcao halledildi. Onları hemen ben de farkettim. Falcao'yu atmıştım ama nedense gitmemiş, şimdi düzelttim. Bir kaç isim daha var sıkıntılı olan onları da halledip yamayı yükleyeceğim.

Düzeltilmesini istediğiniz finansal durum ya da avrupa kupalarına katılım varsa söyleyebilirsiniz.

evet karabükte shelton yok sivas da murat akça yok falcoa ateletıco da değil süper kupa şampıyonu porto değil şampyonlar ligi milan aldı görünüyo ama barca aldı takımları nıraz ıncelersen çoğu oyunucların olmadığını görüyorz bı rıcam daha olck oyuncu yaşlarının düzeltemıyormusn kardşm bır ıkı yamada görmştüm düzltldğini

Kupa sahipleri ve oyuncuların yaşlarını ellemiyorum. Bundan önceki yamalarımda da ellemedim. Zaten tüm oyuncuların yaşlarını değiştirmeye kalksak çok uzun zaman alır.
İstisnaen; bazı yeni oyuncuların yaşlarını 1-2 yaş büyülttüm o da genç kontratına sahip olacakları için serbest olarak transfer olmasınlar diye. Genelde bu tür genç oyunculara 1 sezon geçtikten sonra profesyonel kontrat yapabiliyorsunuz. Bazı olmayan oyuncular var demişsin; onlar database de yok. Ondan kaynaklanıyor yani; bazı isimleri ben yapabildiğim kadar yapmaya çalıştım (celutska,ismail köybaşı vb.) ama her takıma da bunu yapamam. Siz yine eklenmesini istedikleriniz varsa isim verirseniz sevinirim.

Nedvedmania
28.Eylül.2011, 02:16
Samsunda Bance yoktu sanırım.

avareyim
28.Eylül.2011, 18:17
tmm kardeş neymar mesela 15 yaşında onun yaşını düzeltrımısın bunun gıbı meselea eden hazard hem yaşı hemde oynadığı mevkılerı var lukaku nunda yaşı küçük emre çolak var ben hepsını demıyorm ama genelde göze batan oyunclar var onların yaşları ve mevkılerı düzelrse iii olur yenı yamayı sabırsızlıkla beklıyorım kardeşim şimdiden elıne sağlık

ThersoN
30.Eylül.2011, 17:23
yaşları düzelttim,

Bance,Falcao,Shelton vb. halledildi.

Türk Milli takımının forması değiştirildi :), Mehmet Ekici,Gökhan Töre, Sinan Bolat gibi isimlerin tercihleri Türk Milli Takımında oynayacak biçimde ayarlandı.

Bir çok takıma tekrar göz attım, bazı kiralıklar hatalı olmuş onları düzeltmeye çalıştım, ama önemsiz kiraliklar var onları pek ellemedim.

kupa sahiplerini değiştirmedim.

başka isteği olan varsa söylesin :) bir kaç saate yamayı atarım.

avareyim
01.Ekim.2011, 11:16
kupa sahıplerını değiştimedım derken şampıynlar lıgı ve avrupa lıgı sahıplerı 2011 e göre değil mi bi de ne zman atacaksın kardeşim yamayı

ThersoN
01.Ekim.2011, 14:33
http://www.fileserve.com/file/jCYjdSu/2011-2012_Sezonu.rar

avareyim
01.Ekim.2011, 15:24
kardeşim öncelikle yama için sğol ama üzülerek söylüyrm yıne eksıklık var öncelıkle şu kupa şampıyonları düzelmemiş bank asya ya bı el atsan yıne bazı eksık oyunclar var özellıkle gaziantep takımında baya bı eksık lık var popov yok Dany Nounkeu yok daha bir kç isim de yok dıyer takımlarda da öyle eskı oyuclar duruyo yenı oyncular yok ateletıconun kalecisi yok thibaut courtois yok bazı oynclar yıne mevkı bakımından aynı örn Fabio Coentrao ersan adem gülüm vb bır kaç isim daha var bence bıraz daha ıncelersen ve hataları düzeltirsen daha güze bı yama olck sana zahmet kardeşim fm 11 12 oyunuymıyoz barı 08 i güzelce oynayalım şimdiide tşkrler

ThersoN
02.Ekim.2011, 03:04
Öncelikle yorumların için teşekkür ederim. Bence bununla idare etmen lazım artık çünkü istanbula dönüyorum; okulum başladı. :).. İstersen editörü kurcalayıp eksikleri düzeltebilirsin. Sorunlara yine bir kaç yorumda bulunacağım:

atletico'nun kalecisi dediğin eleman 92 doğumlu futbol hayatına 2009da başlamış, izlemediğim için benim ona yapacağım bir şey yok.

Kadrolarda duran eski oyuncular olacaktır. Çünkü tüm kadroların güncel kadrolara ulaşmak zor yani; şöyle diyim; transfer sezonu açıkken ulaşmak zor, çünkü takımların resmi sitelerindeki oyuncu listeleri kalkıyor, ancak bu saatten sonra düzenlemeler yapılabilir onun için de vaktim yok. Ayrıca Süper Lig için güncelleme genelde yabancı oyuncular ve çok bilindik yerli oyuncular üzerine kurulu.

Takımlarda mevcut olmayan yabancı oyuncular ise %90 databasede bulunmuyor, tanımadığım izlemediğim incelemediğim için kendim de yapmak istemiyorum.

Şampiyonlukları güncellemeyeceğimi söylemiştim zaten, eğer 2007 şampiyonlarını 2011 şampiyonlarına göre ayarlarsak, 2007 şampiyonlarının bir şampiyonlugu eksik gözüküyor, zaten yukarıda kupa sahibinin farklı bir takım olması hiç bir şeyi değiştirmiyor, bütçeler ya da itibar etkilenmiyor.

Ek olarak şunu da söylemem lazım, transferleri netten araştırıp kağıtlara not alıyorum, sonra editörde güncelliyorum. ağustos sonu eylül başı gibi büyük bir güncelleme yaptım, kaydedip kağıtları da atmıştım, sonrasından pcnin yeri değişti, ne hikmetse anakart bozuldu, yedeğini almadığım için eski yama üzerine çalıştım ondan dolayı, yaptıgım bir çok güncellemeyi aslında şu an yapmamış da olabilirim, onun için yama bu sezon için sıkıntılı oldu.. zaten bir sonraki sezon için yama yapmayacağım. belki (eğer vaktim olursa) sömestirde ara transfer güncellemesi yapabilirim.

Nedvedmania
02.Ekim.2011, 03:13
Yine de sağol geri kalanını biz editörden hallederiz artık :)

ThersoN
02.Ekim.2011, 03:23
Bir GB olmayan RAM'le editörden iş yapmaya çalışıyorum bana da acıyın artık :icon_razz: ayrıca hem bilgileri toplayıp hem de editörle uğraşmak çok zaman alıyor, bir kişilik ekip olsa sıfır hata ile çalışırız, çünkü iş bölümü olur, önceki mesajda dediğim gibi çok uzun sürüyor.

avareyim
02.Ekim.2011, 11:09
tmm kardeşim bunları bılmıyodum yınede Allah razı olsn bızım gıbı 08 oynuyanları mahrum etmedın pekı sana bişey sorsam bu yama olayı nasıl yaplıyo bu editör fln nasıl oluyo bende yama yapabılırmıyım onun için program fln mı var aceba kardeşim bi yardımcı olursan

urwrdskkn
03.Ekim.2011, 17:48
therson kardeşim sana yardımcı olabilirim bende de data editör programı var ve senin çıkardığın yamada ufak çaplı düzeltmeler yaptım ama eğer devre arası yaması çıkartmak istersen sana gönülden yardımcı olabilirim çünkü benimde 1 gb lik RAM 'im yok :( :( :( :( :( :( :(

avareyim
03.Ekim.2011, 19:42
urwedskkn kardeş o prgoram ne oluyo aceba yama çıkarmak için mı gereklı o prgram bende yapabılırmıyım nerdne bulcaz programı

urwrdskkn
03.Ekim.2011, 22:29
O programı ben sana bulup gonderiyim

avareyim
03.Ekim.2011, 23:28
tmm kardeşim nasl yollcn

urwrdskkn
04.Ekim.2011, 01:04
Sen bana mail adresini özel mesaj olarak at dosyayı yarın veririm sana

avareyim
04.Ekim.2011, 21:28
öncelikle prgoram için tşkr kardeşim san bişey daha sorcm bu oyuncu yaratıyoz özellıklerı fln ayrlıyom takımı da ayrlıyo ok dıyom ama bi türlü oyunda görünmüyo bı yardımcı olurmusun nasıl yapıyoz sana zahmet

urwrdskkn
05.Ekim.2011, 17:30
oyuncuyu yarattın ancak ona oyuna giriş tarihi ve kontrat tarihini yapmadın ilk önce oyuna giriş tarihini ayarla ardından "istersen tabiki" sözleşme ayarlayabilirsin....Farzı misal ben kendimi yarattım aynı doğum yılımı günümü ve ayımı yazdım data joined diye bir seçenek var onu aç zaten sende gözükecektir muhakkak

avareyim
05.Ekim.2011, 18:37
kardeşim oyucu ismi yayıom filter dıye bişeye tıklıyom sonra person fılter dıye bışey çıkıyo oyucnu ısmı fln contrat ta da takım mı ve job dıye bışey var yanı contrat yıl olrak çıkmıyo

urwrdskkn
06.Ekim.2011, 16:13
Sol Tarafta Details Contrat Person Data Player Data Realoarship Diye Bir şey Varya Oradan Kontrat A Tıkla Oradan Ayarlarsın

ThersoN
12.Ekim.2011, 16:31
therson kardeşim sana yardımcı olabilirim bende de data editör programı var ve senin çıkardığın yamada ufak çaplı düzeltmeler yaptım ama eğer devre arası yaması çıkartmak istersen sana gönülden yardımcı olabilirim çünkü benimde 1 gb lik RAM 'im yok :( :( :( :( :( :( :(

şu an eksikleri not edip daha sonra bana yollayabilirsen yok sevinirim. :)

Nedvedmania
12.Ekim.2011, 17:30
En büyük eksik Nedved. Juve'nin teknik kadrosunda ama oyunda Nedved yok :D

urwrdskkn
15.Ekim.2011, 15:33
şu an eksikleri not edip daha sonra bana yollayabilirsen yok sevinirim. :)

tamamdır gönderirim sen merak etme

efecapan
05.Kasım.2011, 17:13
birader 2000 yılını hazırlıyormuşsun gerçekten bu kıyağı yaparsan sevinirim [email protected] a güncelleme dosyasını gönderir misin ? bir de nasıl uygulayıp oynayacağımı yazarsan sevinirim eline koluna sağlık başarılar

urwrdskkn
08.Kasım.2011, 15:22
birader 2000 yılını hazırlıyormuşsun gerçekten bu kıyağı yaparsan sevinirim [email protected] a güncelleme dosyasını gönderir misin ? bir de nasıl uygulayıp oynayacağımı yazarsan sevinirim eline koluna sağlık başarılar

tabiki yapar gönderirim ama şu an tatildeyim hazırlar hazırlamaz e-mail gönderirim

gilbert
15.Kasım.2011, 02:38
selamlar,

820 yaması ile oyunu açtığımda crush dumps hatası VERMİYOR
ama, sizin database niz ile oyunu açtığımda (yeni oyunu seçerek 802 yerine 2011-2012 sezonu seçip) CRASH DUMPS hatası veriyor

sorun nedir acaba yardım ederseniz sevinirim.

urwrdskkn
15.Kasım.2011, 10:43
cache dosyasını silmediysen bu hatayı verir mutlaka cache dosyasını sil

gilbert
15.Kasım.2011, 20:39
cache dosyasını siliyorum ama durum değişmiyor yine aynı hatayı alıyorum.

başka ne olabilir, 3 sayfa boyunca kimsede olmayan ama bende olan bu hatanın sebebi...

urwrdskkn
16.Kasım.2011, 11:19
sen oyunu baştan yükle aynı şekilde 8.0.2 yamasını indir tekrar bu yamayı yükle db/800 dosyasına yani senin sorun birazcık ciddi :)

dün denedim yamada sorun yok sorun sende

blueverse
22.Kasım.2011, 14:22
Arkadaşlar Bu Yama Hatalı crush dumps hatası veriyor indirmeyin

urwrdskkn
22.Kasım.2011, 19:05
arkadaşım cache dosyasını sildinmi silmeden o yama çalışmaz zaten muhakkak cache dosyasını sil eğer bu dosyayı sildiğin zaman gene aynı hatayı veriyorsa oyunu baştan yükle

ThersoN
10.Ocak.2012, 00:48
sezon arası güncellemesi için yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. eğer bir ekip oluşturabilirsem daha hızlı ve hatasız güncelleme yapabilmeyi umut ediyorum. bu yönde talebi olan arkadaşlar özel mesaj ya da mail yoluyla bana ulaşsınlar. şubat ayı dahilinde çalışma yapabiliriz.

ThersoN
30.Ocak.2012, 20:33
sezon arası güncellemesi için yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. eğer bir ekip oluşturabilirsem daha hızlı ve hatasız güncelleme yapabilmeyi umut ediyorum. bu yönde talebi olan arkadaşlar özel mesaj ya da mail yoluyla bana ulaşsınlar. şubat ayı dahilinde çalışma yapabiliriz.

Sezon arası ağırlıklı olmak üzere yeni database çalışmasını transfer döneminin bitmesiyle tamamlayacağım. Burdan duyurmak istedim; eğer 2.lig ya da daha alt liglerden özellikle düzenlenmesini istediğiniz takım varsa benimle irtibata geçin.

Savagery
13.Şubat.2012, 16:44
Giresunsporun transferlerini düzenleyebilirmsn

lakin1907
04.Mart.2012, 15:49
Ellerine sağlık, kullanmıyorum ama büyük emek :)