PDA

View Full Version : Takım İçi Disiplini Sağlayamıyorum

Addolorato
07.Ağustos.2011, 13:49
Her maç bir oyuncum atılıyor nerdeyse. Ligde 8 maçta 5 kırmızı kart gördüm. Oyuncular disiplinsizlikten şikayetçi. Nasıl sağlayacağım yahu disiplini ?

Börk
07.Ağustos.2011, 14:48
kart gören oyunculara uyarı ve maaş kesme gibi cezalar verebilirsin.sertlik oranını en aza düşürebilirsin bunlar faydalı olacaktır eralp :)

Revolution
07.Ağustos.2011, 15:00
Bu bana da oluyor arada sırada ama şans gibi birşey bu. Atıyorum aynı şeyleri 1 sezon önce yapıyorken hiçbir sorun yok ortada ama diğer sezon yapınca oyuncular şikayetçi oluyor. Berk'in dediği gibi uyarı ve maaş kesme tarzı cezalar oyuncuları dizginleyebilir. Ya da adamı takımdan kes döndüğünde de onun yerine de oynattığın adam iyi oynarsa takım kimyası düzelecektir.

darkpart2
28.Ağustos.2011, 22:34
takımına alırken agresif oyuncular alma derim 14-15 aggressionlu oyuncular alırsan duzelebılır(ama araya 1-2 bole adam lazım:) bide taktikden sert oynama opsiyonunu easy ye getir ve kart alan oyunculara kademeli olarak ceza ver ama önce uyarı!;)

SAİT71
28.Ağustos.2011, 22:50
Bende de çok sık oluyor sarı kartı geçtim artıkta her maç birisi atılıyor. Cezada versem önünü alamıyorum. Taktik kısmında da sertlik yok ama nedense böyle...