PDA

View Full Version : Neden hala Fm 2012 hakkinda bilgi yok?

nikootinn
08.Ağustos.2011, 21:58
Arkadaslar bildiginiz gibi Activision,Konami,Ubisoft ve Ea sports gibi firmalar fm 2012 ile asagi yukari ayni donemde cikaracaklari oyunlar icin haftalardir cesitli bilgiler,ekran goruntuleri,oyunici videolar vb yayinlayip kullanicilarini bilgilendiriyor ve heyecanlandiriyorlar.Lakin diger taraftan Sigames agustosun 8'ine gelmemize ragmen hala yeni oyun hakkinda en ufak bir bilgi vermedi.Bu sessizligin sebebi nedir ve bu durum sizleri de rahatsiz etmiyor mu?

Tatanga17
08.Ağustos.2011, 22:01
FM biraz daha geç çıkıyor FİFA ve Pes'den. Eylül'ün başlarında bilgi gelmeye başlar :)

nikootinn
08.Ağustos.2011, 22:08
Evet ''biraz'' gec cikiyor ama dedigim gibi 1-2 aydan beri diger oyunlarla ilgili nette binbir cesit ''resmi'' bilgi dolasirken sigames sessiz kaliyor,bizde anca yeniliklerle ilgili tahminlerle yetiniyoruz,ben sahsen sigamesin bu tutumunu kiniyorum

Fearless Coward
08.Ağustos.2011, 22:12
FM Kasım ayında çıkıyor biz daha Ağustos ayındayız...Büyük ihtimal Eylül ayında falan ilk bilgiler ortaya çıkar...

nikootinn
08.Ağustos.2011, 22:24
Peki 9 aydir uzerinde calisilan yeni oyuna hala kesinlesen hicbir yenilik eklenmedi mi? Eklendiyse sigames neden bundan az bile olsa bahsetmiyor?

stalwart88
09.Ağustos.2011, 09:57
şöle bakmak lazım geçen sene 2011 için ne zmn duyurular başladı benim hatırladığım eylul başlarıydı ilk yeniliklerin acıklanması fln yine tahminimce öyle olur sıkıntı yok yani :) tabi o sıralarda ses seda cıkmazsa kıllanamya başlarım cm'nin başına gelen fm'yede olmasın diye :)

ozaniel
09.Ağustos.2011, 21:08
Şu an diğer oyunlar hakkında da çok fazla bilgi yok bence, birkaç ekran görüntüsü ve çok az da yeni özellikler tanıtıldı. FM biraz geç çıkacağı için aynı şeyler biraz daha geç yayınlanacak.
Oyunlar yapılırken bir plana bağlı kalındığı düşünülürse 9 ay önce de şu özellikleri ekleriz diyebilirlerdi ama o zaman FM 2011'i zevkle oynayamazdık. Bu özelliklerin yavaş yavaş açıklanması daha heyecanlı tabii ki.

guarin14
09.Ağustos.2011, 23:58
Fazla değişiklik olacakmış gibide gelmiyor bana açıkçası,3d motorunda düzeltmeler yaparlar biraz onun dışında aynı olur herşey.

fotosuki
10.Ağustos.2011, 00:27
Bir iki resim fena olmazdı.