PDA

View Full Version : İlk Sezon Transferi Yasaklamanın Yolu Var mı ?

eng1n
10.Ağustos.2011, 16:38
İstediğim ilk sezon transferi tamamen yasaklamak, oyunu ayarlarken ilk sezon transfer bütçesi verme gibi bir şey var onu yapınca da kulüpler gereksiz bedava oyuncular alıyorlar, ben ise ilk sezon tamamen yasaklamak istiyorum transferi, bunun için bir yama veya oyun içi ayarlardan yapılacak bir şey var mı ?

Revolution
10.Ağustos.2011, 16:39
Vallahi ben de arıyorum öyle birşey ama bulamadım. Transfer bütçesini kapatıyorum çözüm olarak.

Ralph
10.Ağustos.2011, 18:50
Evet var. Oyunu kurarken bi kutucuk var altta. Onu işaretleyince transfer ilk sezon kitleniyor bildiğim kadarıyla.

Oghuse
10.Ağustos.2011, 18:56
Evet var. Oyunu kurarken bi kutucuk var altta. Onu işaretleyince transfer ilk sezon kitleniyor bildiğim kadarıyla.

Hayır kilitlenmiyor. Sadece kulüplere transfer bütçesi vermiyor. Zaten o dediği halde olmuyormuş.

Aslında xml dosyası oluşturup ilk sezon bitene kadar tüm kulüplere transfer yasağı koyabilirsin. Ama kulüpleri tek tek seçmen gerek.

Ralph
10.Ağustos.2011, 18:59
Hayır kilitlenmiyor. Sadece kulüplere transfer bütçesi vermiyor. Zaten o dediği halde olmuyormuş.

Aslında xml dosyası oluşturup ilk sezon bitene kadar tüm kulüplere transfer yasağı koyabilirsin. Ama kulüpleri tek tek seçmen gerek.

Doğru evet sadece para vermiyordu. Şimdi hatırladım :)

narakan1969
11.Ağustos.2011, 13:51
Bütçe verilmeyince transfer nasıl oluyor. Boştaki oyuncular mı alınabiliyor sadece ?

RasAnt
11.Ağustos.2011, 15:46
Bütçe verilmeyince transfer nasıl oluyor. Boştaki oyuncular mı alınabiliyor sadece ?

Evet boştaki oyunular alınabiliyor ancak 0 para ve ağzına kadar dolu maaş bütçesi çoğu takım için engel oluyor o yüzden yapmıyorlar.