PDA

View Full Version : Yeni Oyun Açılırken Ligler Gözükmüyor [ÇÖZÜLDÜ]

mdzalim
17.Ağustos.2011, 19:08
Merhaba arkadaşlar , yeni oyun açmak istediğimde liglerin hiçbirisi gözükmüyor..Yardımcı olabileceğiniz yapabileceğim birşey varsa çok makbule geçecek :)

http://imageshack.us/photo/my-images/801/51287306.png/

hakan769
17.Ağustos.2011, 19:52
kullandığın skin orjinalmi yoksa başka bi skin denedinmi ordan problem olabilir
başka bi data'da deneyebilirsin

mdzalim
17.Ağustos.2011, 19:55
Kullandığım skin orjinal , başka bir data indirip o şekildede denedim ancak değişen birşey olmadı ilgin için teşekkür ederim.

Walter Sakana
17.Ağustos.2011, 22:44
Oyunla ilgili klasörlerin isimlerinde veya yerlerinde bir değişiklik yaptınız mı?

Herhangi bir bayrak paketi indirip yüklediniz mi?

Bu hata 11.3 patch yükledikten sonra mı oldu?

------------------------------------------------------------------

Bana sorunun kaynağı bayraklardan kaynaklanıyor gibi geldi. Ya oyunun data klasöründe yer alan graphics.fmf ile ilgili bir problem ya da bayrak paketi yüklediyseniz oradaki yanlış boyutlandırma veya yanlış grafik formatından kaynaklanan bir sorun diye düşünüyorum.

Eğer yukarıda saydıklarımdan birisi değilse en son çare oyunu silip baştan yüklemek.

Dooki
18.Ağustos.2011, 00:31
FM Editor'den liglerle ilgili değişiklik falan yapınca da olabiliyor bu.

mdzalim
18.Ağustos.2011, 01:14
Oyunla ilgili klasörlerin isimlerinde veya yerlerinde bir değişiklik yaptınız mı?

Herhangi bir bayrak paketi indirip yüklediniz mi?

Bu hata 11.3 patch yükledikten sonra mı oldu?

------------------------------------------------------------------

Bana sorunun kaynağı bayraklardan kaynaklanıyor gibi geldi. Ya oyunun data klasöründe yer alan graphics.fmf ile ilgili bir problem ya da bayrak paketi yüklediyseniz oradaki yanlış boyutlandırma veya yanlış grafik formatından kaynaklanan bir sorun diye düşünüyorum.

Eğer yukarıda saydıklarımdan birisi değilse en son çare oyunu silip baştan yüklemek.

buradan sport toto lig paketleriyle ilgili birşey yüklemiştim..11.3 patch i yükledikten sonramı oldu bilmiyorum çünkü oyuna başladıgımdan beri tek bir kariyerle oynuyorum bugun sıkılıp yeni kariyere başlamak istedim oyunu açtım açalı hiç yeni oyun açmamıştım yani..Ancak şöyle bir durumda var yeni oyun dedigmde seceneklerden version 11.3 ü degilde default u sectigimdede bu sıkıntı devam ediyor..

Bu arada editorden degisikligi yapmayı gec editörü hiç açmadım bile :)

mdzalim
18.Ağustos.2011, 03:10
İlgisi için herkese teşekkür ederim ardarda 2 mesaj için özür dilerim , baya bir silme yükleme deneme yanılma yönteminden sonra sorunu çözdüm benzer sorunu yaşayıp sıkıntısı olan arkadaşlar başlığı görürse mesaj attığı takdirde yardımcı olmaya calısacagım..Tekrar teşekkürer başlık kilitlenebilir..