PDA

View Full Version : YGS-LYS Nedeniyle Bir Sure Olamayacagim

Revolution
19.Ağustos.2011, 16:15
Bildiginiz uzere 2011 YGS-LYS eski adiyla OSS maratonu bitti. Bu seneki sistem kurbanlari biziz maalesef :) Bir suredir online olamiyordum eskisi gibi bazilari farketmistir belki. Her neyse bir suredir duzenli ders calismaya basladigim icin foruma sadece telefondan girer oldum o da tek tuk.

Bu sene hayatimdan cogu seyi kismam gerekecek, zaman elvermeyecek zaten. Antrenmanlar haftada 5 gun oldugu icin geri kalan tum vaktimi derse ayiriyorum. Hem okulda hem de sporda hedeflerim yuksek oldugu icin bu yil foruma eskisi gibi zaman ayiramayacagim. İnsallah gelecek sene bu zamanlar hayallerim gercek olmus hic olmadigim kadar aktif donerim bu foruma. Hakkinizi helal edin, kalbini kirdigim istemeden uzdugum biri varsa hakkini helal etsin. Akliniza geldim mi dualarinizi esirgemeyin, arada bir ugrayacagim foruma zaten kendinize dikkat edin. İyi ki varsiniz :)

Nedvedmania
19.Ağustos.2011, 16:17
Bırak ya yalan :D Bende böyle bir konu açmıştım, uzun uzun yazmıştım ama ertesi hafta aynı tempoyla siteye giriyordum :n:

Hugo
19.Ağustos.2011, 16:24
Haha ben konu açmamıştım ama giriyordum. FM de oynuyordum düzenli :D taa ki ocak ayına kadar. Ocakta baktım netler yükselmedi attım kendimi okulun yurduna :D

yunusgs
19.Ağustos.2011, 16:28
Aynı tempoya ben de gireceğim için ben de aktif olamayacağım.Allah herkesin yardımcısı olsun bu seneki YGS-LYS maratonunda.İnşallah hepimiz istediğimiz yerleri tuttururuz.Seneye bu zamanlarda yüzümüzden gülücükler eksik olmasın :)

Nedvedmania
19.Ağustos.2011, 16:30
Neyse şaka bi yana Allah yardımcın olsun. Hem spor hem ders zor iş. Ama sen yaparsın :)

Dualarım seninle :)

KaRaBükLü KraL
19.Ağustos.2011, 16:33
Bu zorlu tempo bizi de etkiliyor bu sene bende bundan sonra neredeyse hiç online olamayacağım.Tüm arkadaşlar haklarını helal etsinler.İstemeyerek kalbini kırdığım herkesten özür diliyorum

yunusgs
19.Ağustos.2011, 16:37
Bu sene baya YGS-LYS'ci var anlaşılan.Hakkımız helal olsun Ümit.

LadroN
19.Ağustos.2011, 16:37
Veda konusu oldu galiba:D.Bende uzun bir süre foruma giremeyeceğim okullar başlayınca.Hakkınızı helal edin:)

RaSenGan
19.Ağustos.2011, 16:40
Üzülmeyin ben sizin yerinize de girerim foruma :D

Addolorato
19.Ağustos.2011, 16:41
Hazırlık okumasaydım bende bu sene kurban olacaktım. Neyse bir sene daha rahatız :D.

LadroN
19.Ağustos.2011, 16:45
Hazırlık okumasaydım bende bu sene kurban olacaktım. Neyse bir sene daha rahatız :D.
Benimde 1 senem daha varda ben önceden çalışayım dedim.Bu sene o kadar sıkı olmasada tempo yapmayı düşünüyorum.:D

uAnil94
19.Ağustos.2011, 17:04
Bende bu sene sınava girenlerdenim.İnşallah herkesin istediği yerler olur.

SyNdRoMe23
19.Ağustos.2011, 17:09
çok klişe olmasına rağmen ısrarla çalışın bizim gibi yanmayın diyorum:(

Vieri
19.Ağustos.2011, 17:12
bol şanslar

Night_Mare17
19.Ağustos.2011, 17:29
Sevdiğim insanlar birer birer gitmeye başlıyor forumdan . :( Sınavda size de bol şanslar .

DisCo
19.Ağustos.2011, 18:02
Allah gönlünüze göre versin. Başarılar...

CeNTeR_TR
19.Ağustos.2011, 18:14
Herkese başarılar , Umarım herkes istediği başarıya ulaşabilir.

Zekirdek
19.Ağustos.2011, 18:22
Bu çabalarının boşa gitmemesi dileğiyle inşallah istediklerin olur. Artık bizde 1 yıl sonra bu başlıkları açacağız. :) Bizimde iki senemiz kaldı sınava.

LeqenDary
19.Ağustos.2011, 18:25
Biz sırayı savdık sıra sizde .Zor bir sene inşallah sizde mutlu bir şekilde atlatırsınız .Başarılar :) .

A.FaruK
19.Ağustos.2011, 18:31
Gençler kolay gelsin o zaman :n: Allah yardım etsin ne diyim (:

vego
19.Ağustos.2011, 18:34
aaa aaa bende girecem ya bu sene.

Börk
19.Ağustos.2011, 18:35
bende sınava girecem ama aynı aktiflikte buradayım çalışmak bize ters :)

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
19.Ağustos.2011, 18:36
Kaan yapar ;)

Rick Nelson
19.Ağustos.2011, 18:39
Bende gidiyorum buralardan .. 2 sene kadarıyla gelemeyeceğim büyük ihtimalle ..

Hepiniz hakkınızı helal edin..FM 2014 gibi görüşmek üzere.Hoşçakalın..

GodfatheR
19.Ağustos.2011, 19:00
Umarım hem eğitim hem spor hayatında istediğin hedeflere ulaşırsın :) Kolay gelsin.

garydelgadov
19.Ağustos.2011, 19:18
Ne gazlardaydım geçen sene be...2 hafta sürdü sadece sonra devam.Şimdi de kazananları görünce somurtup oturuyorum işte.

Siz siz olun bunu hiç aklınızdan çıkarmayın.Şöyle düşünün birgünde full fm oynuyorsunuz ve hiç kaydetme hakkınız yok.Sezon sonunda şampiyon olamazsanız kaydetmeden çıkmak zorunda kalacaksınız.Hep bunu düşünerek oynayın.Pardon çalışın.:) Ben de gireceğim sınava bu sene tekrar.Bol şanslar.:)

E.Cartman
19.Ağustos.2011, 20:28
Oo beyler hepiniz gidiyonuz mu ya :uzgun::uzgun: Hepinize başarılar inşallah isteklerinizin üstüne çıkarsınız hepiniz.

Aynen bende hazırlık okudum, rahatım bi sene daha, en azından Kaanlara göre daha rahatım :D:D:D Ben hepiniz için FM oynıcam beyler merak etmeyin :D

ToRoSKaPLaNı
19.Ağustos.2011, 20:30
Bende bu sene zevkine gireceğim sınava.Maksat sınava giren sayısını artırmak.:D:D Kola gelsin hepinize stresli bir yıl olacak sizin için.Umarım başarıyla kalkarsınız bu yükün altından.

Varonil
19.Ağustos.2011, 20:35
Kolay gelsin Kaan.Planlı ve programlı çalıştıktan sonra ekstra kasmanı gerektirecek bir durum yok.Günde şu kadar soru çözeceğim diye yırtma kendini.Sadece disiplini elden bırakma yeter.

Nedvedmania
19.Ağustos.2011, 21:06
Oo beyler hepiniz gidiyonuz mu ya :uzgun::uzgun: Hepinize başarılar inşallah isteklerinizin üstüne çıkarsınız hepiniz.

Aynen bende hazırlık okudum, rahatım bi sene daha, en azından Kaanlara göre daha rahatım :D:D:D Ben hepiniz için FM oynıcam beyler merak etmeyin :D
Ama öbür sene soruları Tubitak hazırlıyormuş :p

E.Cartman
19.Ağustos.2011, 21:12
O hurafe hala devam ediyor demi yav :zuhaha

Nedvedmania
19.Ağustos.2011, 21:40
O hurafe hala devam ediyor demi yav :zuhaha

Kıyamete kadar :D

MeMo
19.Ağustos.2011, 22:39
Kolay gelsin yalnız daha Ağustos'da bu kadar zorlama kendini yoksa sınava 1-2 ay kala iyice yorulursun,soğursun :)

anil luque
19.Ağustos.2011, 22:53
Allah hepinize kolaylık versin kardeşlerim. İnşallah emeklerinizin karşılığını sonuna kadar alırsınız.

footballer33
19.Ağustos.2011, 23:02
Veda konusu olmuş resmen, herkes birilerinin açmasını bekler gibiymiş sanki. :D Yolunuz açık olsun, başarılar hepinize. :)

sarianet
19.Ağustos.2011, 23:54
millette ne gitme aşkı varmış konuyu açaınca anladık :D
hepinize başarılar dilerim gençler umarım dilediğinzi yerleri kazanacak çalışma temposunu yakalama azmiyle çalışmaya bakabilirsiniz :)
hepinize kolay gelsin bu arada dersane hocalarını fazla sallamayın aşırı gaz verirler siz yine bildiğinizi okuyun:D

anil luque
20.Ağustos.2011, 04:11
Kolay gelsin yalnız daha Ağustos'da bu kadar zorlama kendini yoksa sınava 1-2 ay kala iyice yorulursun,soğursun :)
Memo çok haklı Kaan. İşi şimdiden ciddiye alıp bir sisteme oturtman güzel birşey ancak en sevdiğimiz şeylerden bile bir zaman sonra sıkılırız bilirsin ki bu da pek sevdiğimiz bir şey değil :D Sen şimdiden fazla kasmamaya bak , belliki çalışma hırsı ve hedefleri olan bir kardeşimizsin. Bu özelliklerin seni zaten belli bir yere getirir sen de üstüne 'yerli ve zamanlı' şekilde bir şeyler katarsan herşey gönlünce olur. Allah zeval vermesin tabiiki.

Revolution
20.Ağustos.2011, 14:42
Telefondan girdigim icin herkese tek tek alinti yapamiyorum, lutfen kimse kirilmasin. Bu kadar insanin benim icin birseyler yazmasi bile insani duygulandiriyor. Herkesin yazdigini tek tek okudum allah hepinizden razi olsun. Memo kardesim de Anil kardesim de soylemis ben de hocalarimdan isittim ayni seyleri onun icin ilk hedefim hafid tempoyla ders calismayi bir aliskanlik haline getirmek. Oks sinavinda olmustu bana cok hizli baslayip sonra koyvermistim. Bu kez cok temkinliyim :) İyi niyetleri icin herkese tesekkur ederim. Kimin ne yazdigini cok iyi anladim, cok sagolun. Vakit bulursam bilgisayardan girebilirsem tek tek cevap yazacagim zaten.

Gecen idman a takima yukseltildim profesyonelligime 1 sene daha olmasina ragmen. Bolgesel lig-genc takim ust klasman-dershaneyi bir arada yurutebilirsem ne ala ama cok zor gozukuyor bu yuzden basketboldan feragat edecegiz a takimla basladik buna :) Bunu paylasmak istedim sizlerle tekrar tekrar cok tesekkur ederim cok sagolun, iyi ki varsiniz :)

RaSenGan
20.Ağustos.2011, 15:17
Topçu olup napıcan Kaan okulunu oku :D

A.FaruK
20.Ağustos.2011, 15:25
Aynen Memo'nun dediği çok önemli. Aşırı hızlı başlayıp sonra vites küçülttüğünde olmuyor. Yavaştan başla sonra vites yükseltirsin. Yaradan gönlünüze göre versin. Ha bu arada unutmadan söyliyim Mersine beklerim :n:

Revolution
20.Ağustos.2011, 21:39
Oyle deme Aygun cocukluk hayalim o benim :) Universite yillarimda 2. lige cikarsam tum foruma beles bilet benden ilk macima :D

Aynen Faruk, simdi basladim hafif tempoyla ilk amacim aliskanlik kazanmak. Gerisini halledebilecegime inaniyorum. YTÜ'de istedigim bolume gireyim Mersin'e de gelecegim ziyaretine soz :D

CeNTeR_TR
20.Ağustos.2011, 22:04
Kaan Seneler önce bir konu açmıştım foruma ilk öss ye girdiğim zamanlar bi yazdıklarıma göz gezdirirsen sevinirim kardeşim belki bir faydası olur (: Malum basketbol , öss falan o zamanki halimle ortak noktada gibisin :)

1 senelik ayrılık vakti geldi

Malum Avatardan,İmzadan herşeyden anlaşıldığı gibi uzun bir serüvene atılıyorum..Ve 1 sene aranızda olamayacağım..Bu serüvende öss olacak...

Bazı şeyleri unutmamak lazım hatırlatmak lazım...Sitede çoğu kişinin üniversite sınavı gibi bir sınava girmesine 2-3 sene var..Daha erken diyoruz ama ben yinede uyarımı yapayım..Hayatta kendinize tek bir yön çizin..Daha 2 senem var rahatım demeyin..Çalışın ama tek bir amaç işin...Ha diyorsanki ben lise bitince yatacam babamın,annemin parasını yiyeceğim o zaman tamam derim..Ama okumak zorundayız arkadaşlar bu yüzden okul hayatınızı ihmal etmeyin

Ben bu zamana kadar hep basketboldan ekmek yiyeceğim dedim ama olmuyor...Üniversite olmadan olmuyor en azından..Ha üniversite olunca oluyormu olmayabiliyor ama en azından olanaklar 500 e 1 değil 500 e 10 oluyor..Bunun için elimizdeki seçeneklerden 1 tanesini seçmek kalıyor bizlere ve buda Okumak oluyor!!!

Bende bu yüzden bazı kararlar aldım..Mesela bu sene Basketbol oynamıyacağım..Ayrıca forumdan yetkilerimi aldırdım..Msn'e fazla girmeyeceğim..Çünkü bunlar bağımlılık yapıyor ve ben bağlandığım şeyleri bırakamıyorum..O yüzden tek bir karar verdim ders çalışacağım..Sizede tavsiyem aksatmayın..

Hepiniz kendinize iyi bakın...Elbetteki sene içinde görüşeceğiz ama çok kısıtlı zamanlarda...Herkese Başarılar..

Revolution
20.Ağustos.2011, 22:09
Yazini okudum abi bastan sona kadar evet ortak noktalarimiz var cokca hem de o konuda, bana isik tuttugun icin cok tesekkur ederim insallah tam manasiyla dondugumde kazandigi yerle gururduyan bir kardesiniz olurum :)

CeNTeR_TR
20.Ağustos.2011, 22:10
Yazini okudum abi bastan sona kadar evet ortak noktalarimiz var cokca hem de o konuda, bana isik tuttugun icin cok tesekkur ederim insallah tam manasiyla dondugumde kazandigi yerle gururduyan bir kardesiniz olurum :)

İnşAllah Kaan :) Hem basketbol'da hem de Okul hayatında başarılar .

Bu arada bölgesel lig takımınızda oynayacaksan bu sene play-off larda karşılaşabiliriz :)

Revolution
21.Ağustos.2011, 04:59
İdman gec saatte olunca bu saatlerde bitiyor anca testler :)

Antrenoru kibarca reddettim Turgut abi, belki Caferaga'daki maclarda filan oynarim ama play-offlara kadar yukselmeyiz herhalde bu yil cok genc kadromuz cunku 1-2 senesi var bence playoff'un. Tesekkurler abi insallah istedigim seyler olacak :)