PDA

View Full Version : Hepinizden Özür Dilerim.

gezenti
28.Mayıs.2006, 00:33
bu konuyu açma sebebim sadece ataya dini kovdu diyenlere bir karşılık içindi.sizin bu tespitlerinizi hiç düşünmemiştim.ama adresimide buraya isterseniz yazabilirim.
biliyorum bu konu 5 dakka sonra kilitleneeck ama bunu belirtmek istedim...

vita es morte
28.Mayıs.2006, 00:35
bunu yapman yeterli arkadaş, özür dileyebilmek en büyük erdemdir.

mgungor
28.Mayıs.2006, 00:35
arkadaşım hiç kendiniz üzme.Burada seni tanıyanlar zaten tanıyor.Dalgınlığına gelmiştir bir an için...

Universal
28.Mayıs.2006, 00:38
senin sorunun yok özür en büyük erdemdir asıl hata bu yazıyı aldığın yerdir(yazan kişidir)

cureshot
28.Mayıs.2006, 00:40
ha şöyle. kırmayın birbirinizi ya. bu ortam fikir paylaşım ortamıdır. ortamı germek değil yumuşatmaktır bize yakışan. bravo gökhan.

alieren7
28.Mayıs.2006, 00:58
Yaşasın FM kardeşliği :D

Universal
28.Mayıs.2006, 00:58
biz burda ciddi işten bahsediyoruz senin yazdığın ne alaka :D

Cancanokan
28.Mayıs.2006, 01:04
olur böyle yanlıslıklar kafana takma

crazy_aslan
28.Mayıs.2006, 14:23
olur böyle hatalar fm kardesligi bunlari yakalar :)

alieren7
28.Mayıs.2006, 14:27
abi ben de özür dilerim, herkes güzel laflar söyleyince, bende güzel bir laf söylersem daha sempatik bir ortam olur diye sölemiştim

VoLkaN BaROs
28.Mayıs.2006, 21:32
Özüre ne gerek Gökhan, ben seni bilgilendirmek istedim o konuda, çünkü bazı çevreler sistemli bir şekilde Ata'yı dine alet ederek onun üzerinden propoganda yapmaya başladılar, internette bununla ilgili tonlarca yazı var. Amaçları beyin yıkamak. Senin iyiliğin için o yazıyı yazdım ;)

Koray Düşova
29.Mayıs.2006, 00:21
bu konuyu açma sebebim sadece ataya dini kovdu diyenlere bir karşılık içindi.sizin bu tespitlerinizi hiç düşünmemiştim.ama adresimide buraya isterseniz yazabilirim.
biliyorum bu konu 5 dakka sonra kilitleneeck ama bunu belirtmek istedim...

Dini Kovmadı Dini geri plana çekti,çünkü Dini kullanarak zulüm ve eziyet eden insanlar çoktu,bunu sadece Müslüman olanlar değil Hristiyanlar'da yaptı,neyse Konu ATA

Bu resim Dini Kovdu diyenlere cevap olsun,dikkat edin kıyafet devrimi yani dini kovduğu lafı çıktıktan sonra varolmuş bir resim...

http://img56.imageshack.us/img56/959/2222229zc.jpg

comandante
31.Mayıs.2006, 16:41
ben olayın dışındayım ama anladığım kadarıyla gökhan arkadaşımız ataya olumsuz birşey demiş...isteyerek demediğine eminim.bu sitede bunu yapacak insan sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır.gökhan da en son yapacak kişilerden biridr bunu.

gezenti
31.Mayıs.2006, 20:46
ben olayın dışındayım ama anladığım kadarıyla gökhan arkadaşımız ataya olumsuz birşey demiş...isteyerek demediğine eminim.bu sitede bunu yapacak insan sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır.gökhan da en son yapacak kişilerden biridr bunu.
yok hayır olumsuz bir şey emek benin haddime düşmez.brn sadece alıntı bir hikaye yazdım ama içinde kötü ibareler olduğunu arkadaşlar fark edince bende buna karşılık böyle bir başlık açtım...

sorsecret
01.Haziran.2006, 13:06
yok hayır olumsuz bir şey emek benin haddime düşmez.brn sadece alıntı bir hikaye yazdım ama içinde kötü ibareler olduğunu arkadaşlar fark edince bende buna karşılık böyle bir başlık açtım...
arkadaşım sende farketmemişsin.boşver böyle hatalar olabilir...takma kafana

askmeloveman
01.Haziran.2006, 21:08
bazı materyalist dusunceli insanlar bu sekilde bir devletin en ustun varligini alet ederek birlik olmus milleti dagitmaya calisabiliyorlar...