PDA

View Full Version : Processing Please Wait.

attackersgwnc
27.Ağustos.2011, 17:04
Arkadaşlar oyunu düzgün oynuyordum win 7 ye yeni geçmiştim. 1-2 kere oynadıktan sonra gerek fm 2010'da gerek 2011 de bu sorunu almaya başladım.sigames te bu soruna çözüm yazmışlar ama. idisk mobileme ile ilgili oyun ile bağlantısı ne anlamadım.yardımcı olurmusunuz

attackersgwnc
29.Ağustos.2011, 06:38
Win 7 kullanıcılarının bu hatayla karşılaşması olağan ve dünden beri birinin yardımı olmasını bekledim.beklerken kendim çözdüm diyemem ama oyuna girebilmeyi başaracak metodu bulsamda oyuna girmek çok meziyetli hale geldi yine sizin yardımınıza ihtiyacım var gerçi. oyuna giremeyenlere oyuna nasıl girebileceklerini anlatıyorum
bilgisayarım/C:Kullanıcı/Appdata/Roaming/Sports Interactive FM 2011/
ve cache siliyoruz. asıl sorun burada her oyuna girdiğimde cache'i silmezsem settings'tende cache uzantılı dosyaları oyun yine processing please wait.diye donuyor onu bırakın save dosyamı açmıyor yeni kariyer açıp açılış ekranına dönüp save dosyamı açmam gerekiyor. yani bu ekstra sorunlarada yardımı dokunacak arkadaş dua'mı alır. ben çözümün bir bölümünü sundum

Flawless Victory
01.Eylül.2011, 22:16
Oyunu kapat, disk sürücün açıkken (DVD rom-CD Writer vs.) oyunu çalıştır diye bir çözüm buldum dene istersen. Ne alaka bilmem de biri böyle çözmüş.

Zafonte
11.Eylül.2011, 03:25
değerli kardeşim laptop kullanıyosan güç seçeneklerinden yüksek performansa al sorun kalmayacaktır. bende de oluyordu meğerse güç tasarrufu dediğim için bilgisayar açamıyormuş