PDA

View Full Version : FM 2011'de bir kariyerde çalıştırdığınız en fazla takım?

bjk17
01.Eylül.2011, 20:21
Soru basit.FM 2011'de şuana kadar bir kariyerde en fazla kaç takım çalıştırdınız?

Çalıştırdığınız takımların isimlerinide yazmanız iyi olacaktır.

nikootinn
02.Eylül.2011, 02:49
Valla bir kariyerde takım değiştirme durumunu en son fm 2008'de yapmıştım.Fethiyesporu 10 küsür sene çalıştırıp Manchesterin başına geçmiştim,hatta regen,dünya klasında ca.'lı bir türk forvetim vardı Fethiye'de,onu da beraberimde transfer etmiştim,hiç unutmam adı Orhan'dı.Sayesinde şampiyonlar ligi kupasını ve ligi kazanmıştım :D

jesmatador
02.Eylül.2011, 11:27
Fenerbahçe :D

leventb12
02.Eylül.2011, 14:43
Cevap veriyorum : Galatasaray..

Legendary
02.Eylül.2011, 16:03
Cevap veriyorum : Galatasaray..
Dııttt yanlış cevap !

Soru basit.FM 2011'de şuana kadar bir kariyerde en fazla kaç takım çalıştırdınız?

DaveJones
02.Eylül.2011, 16:21
Cm 01-02 den beri sürekli başladığım takımla devam ettim. O takımı bırakıp başka takıma geçmedim hiç. Yani en fazla 1 takımı çalıştırdım :p

Addolorato
02.Eylül.2011, 16:21
Valla rekorum 2 takım geçen varsa buyursun :D. Denizli'de başlayıp Galatasaray'a geçiş yapmıştım.

eXcitinG
02.Eylül.2011, 20:44
CLub America iLe başLadım, Corinthias a geçtim, arkasından ALmanya da Leverkusen`i çaLıştırdım, sonra ArsenaL`i yönettim ve son oLarak Manu iLe kariyeri tamamLadım.

ToRoSKaPLaNı
03.Eylül.2011, 00:03
Adanaspordan lyona oradan arsenale oradan da intere geçtim ancak bir yerden sonra sıkıyor böyle takım değiştirmeler.Çünkü gittiğim takım kendi kurduğum takım olmuyor.En iyisi tek takımla ilerlemek

Lim10
03.Eylül.2011, 08:32
Eski serilerde takım değiştirmekten daha fazla zevk alırdım fakat artık o kadar fazla yapmıyorum.Bu seride aynı kariyerde yaptığım tek takım değişikliği halen devam ettiğim kariyerimde Lokomotiv Moscow ile başlayıp Roma'ya geçmek oldu.Muhtemelen 2. ve son takımım olur.Aynı kariyerde kariyerde 3ü geçmemeye çalışın.

sarianet
03.Eylül.2011, 11:58
ya takım değiştirmek hoşuma gitmiyor
çünkü bi takıma gidiyorum düzen kuruyorum en iyi elemanları almayab akıyorum şmdi en baştan kim kurucak o kadar düzeni o yüzden takım değiştirmedim şuana kadar

Zafonte
05.Eylül.2011, 02:20
milli takımımızla başladım. euro 2012ye katılmayı garantiledikten sonra ancelottinin darmadağın ettiği 7.sıradaki chelseayi aldım. tabi türkiye de devam o arada. takımı baya bi iyileştirdik. zaten şl den elenmişti. uefada yarı-final. fa cup ta final oynayıp ligte 4. yaptım. sözleşmelerimin uzunluğunu hep sezon sonuna kadar yaparım. abramovic bi sözleşme patlattı bitime 5-6 maç kala. kabul ettik. euro 2012 başladı sonra grupları rahat geçtik çeyrekte fransa maçında erken yenilen 2 gol ve ardından emrenin durduk yere kırmızı görmesi (cidden gördü allahsız) maçı çevrilmez hale getirdi. turnuva bittikten sonra ısrarlara rağmen istifamı verdim. chelseayle devam edicektim ki fa cupı alamadığımdan mıdır nedir abrayla el sıkışmış olmamıza rağmen sözleşme imzalamadı ve karşılıklı 100 dislike sahibi olduğum alan shearerı getirdi. 1 sezon dinlendim. tottenhamın başına geçtim. trabzonda keşfettiğim maradonanın varisini takıma aldım. takım muhteşem rayına oturmuştu. tam transferlerin ortasında crash dumps. kısaca en kısa kariyerim en çok takım yönettiğim kariyer oldu.

EndoplazmiK RetikuluM
05.Eylül.2011, 02:23
En fazla 2, 3 yaptığım da olmuştur ama 2'yi geçtikten sonra sıkılıyorum.

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:35
Pek öyle takım değiştirmem. Çünkü bir takımla giderim ve bir kariyerde de çok uzun yıllar ilerleyemem. O nedenle biraz ilerleyince sıkılır kapatırım. Daha önce kaç takım çalıştırdım pek aklımda yok ama şuanki kariyerimde baya dolaştım :)

http://i.imgur.com/YNd2N.jpg

Pro Patria'yı çıkarmıştım Bursaspor teklif yaptı kararsız kalsamda gittim. Orada finansal açıdan sıkıntı vardı ve istediğim ortam yoktu bu nedenle takımı kısa zamanda 3. lüğe kadar çıkarsamda ayrıldım kendi isteğimle. Derken bir ay boşta kaldık ve Empoli ile anlaştım ancak oradada finansal sıkıntılar nedeniyle istediğim transferleri yapamama ve bazı nedenleren dolayı istifamı verdim. Yine boşta kalmışken eski takımım ile tekrar anlaştım ve Serie B'de alt sıralara yakın bir konumda bitirdim. Daha sonra yeni sezonun ilk yarısının sonlarına doğru ligde 2. sırada ve liderle 9-10 puan fark varken 16. sıradaki Lazio teklif verdi ve bende üzülerek ayrıldım. Kısacası Pro Patria benim için merdiven oldu. Ne zaman başarılı gitsem bir rahat bırakmadılar en sonunda Serie A'ya çıkarayım takımı. Ama ileride tekrar dönmeyi düşünüyorum. Takım hala 2. sırada ve ilk yarı bitti. 4 puanda fark açmış 3.ye (Aradaki farkı koruyabilmiş yani :D )