PDA

View Full Version : Oyuna Türkçe dili eklenene kadar Oijinal oyun almıyor, oyunu oynamıyoruz!

bozoo1903
03.Eylül.2011, 18:40
Aynı görüşte olan arkadaşlardan buraya imzasını bırakmasını rica ediyorum.

Oyuna, Turksportal'a karşı değilim, amacımız emme-basma tulumba gibi kafamızla SI'nın istediklerini onaylamak değil. Amacımız Bay Jacobson ve satış ekibinin bu tutumuna karşı bir tepkidir.

Saygılarımla.

Taha M. Çolak.

Oyun Türkçe çıkana kadar almayacağım ve oynamayacağım.

Flawless Victory
03.Eylül.2011, 18:46
Konu Turksportal ile alakalı değil zaten. Adamların bir satış stratejisi var uyguluyorlar. Bizim oyunu oynamamamız da umurlarında değil zaten, çünkü çoğu kişi orjinal almıyor, alamıyor. Tepki güzeldir ama bu konudan hakarete varan tepkiler çıkmaması lazım.

FM 2012 Genel Tartışmalar forumunun konusu değil.

leventb12
03.Eylül.2011, 19:13
Bu fikrine kaç kişi katılıyor bilmiyorum ama, şahsen ben katılmıyorum yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş.

sarianet
03.Eylül.2011, 19:28
oyunu oynarım ama türkçe olana dek orijinal almam kısmen katılıyorum

bozoo1903
03.Eylül.2011, 20:10
Oyuna, Turksportal'a karşı değilim, amacımız emme-basma tulumba gibi kafamızla SI'nın istediklerini onaylamak değil. Amacımız Bay Jacobson ve satış ekibinin bu tutumuna karşı bir tepkidir.

E bunu diyorum zaten?

Ayrıca korsana hayır..

Flawless Victory
03.Eylül.2011, 20:24
Orjinal alalı kronik oyun hatalarıyla karşılaşmıyorum. Tıkır tıkır oynuyorum. Bence bu bile önemli.

bozoo1903
03.Eylül.2011, 21:55
Orjinal alalı kronik oyun hatalarıyla karşılaşmıyorum. Tıkır tıkır oynuyorum. Bence bu bile önemli.

Tepkimizin gerçekten sebebi önemli arkadaşlar. Daha önce de yazdığım gibi, bu tutumlarının doğru olmadığını anlatmalıyız.

Manav mal satarken diyebilir mi; Sen bunu şimdi al bir sonraki ay daha iyi mal getireceğim.
Sizde; Tamam.

Bu örneğin gerçekte yaşanma ihtimali yüzde kaç?

leventb12
03.Eylül.2011, 22:08
Tepkimizin gerçekten sebebi önemli arkadaşlar. Daha önce de yazdığım gibi, bu tutumlarının doğru olmadığını anlatmalıyız.

Manav mal satarken diyebilir mi; Sen bunu şimdi al bir sonraki ay daha iyi mal getireceğim.
Sizde; Tamam.

Bu örneğin gerçekte yaşanma ihtimali yüzde kaç?

İmzamı atarım.