PDA

View Full Version : Staff kontratı reddetmiş

Zafonte
05.Eylül.2011, 01:55
Arkadaşlar fm 11de son kariyerim ve leganes adlı ispanya 3.lig takımıyla başladım. ilk iş olarak bütün staff la karşılık feshe gittim ardından türk-ispanyol karışımı staffımı kurdum ama takıldım. coachlar tamam. baş antrenör tamam. fitness coach tamam. 2 kişilik doktor ve bi kişilik youth coach boşluğum var. onlar için de 3 kişiyle anlaştım. makul bi ücrete el sıkıştık ama gelin görün ki transfer centre da contract yazan statü 3-4 gün ilerledikten sonra hiç bir uyarı vermeden contract rejected oluyor. sebebi ne olabilir. 3 ünde birden hemde. belki pazarlık yaptık ama el sıkışmıştık sonuçta :s7:

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:00
Haberlerde felan söylemiyor mu belki yönetim izin vermiyordur kontratı iptal ediyordur. Alt liglerdeki takımlarda genelde çok personel olmasına izin verilmez.

Zafonte
05.Eylül.2011, 02:10
Haberlerde felan söylemiyor mu belki yönetim izin vermiyordur kontratı iptal ediyordur. Alt liglerdeki takımlarda genelde çok personel olmasına izin verilmez.

tamam hocam şimdi mesajlara dikkat ettim sadece bilmemne rejected leganes yazıyor. yönetimden yana sıkıntım yok. el sıkıştım diye doktorlara falan tekmeyi bastım doktor da youth coach da kalmadı. izin vermeme gibi bişey mümkün değil anlayamadım yani. kaç seridir milli takımlar çalıştırıyorum ne zormuş bu kulüp olayı vallahi. seneye milli takıma devam bu gidişle

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:14
Alışırsın kulüp takmınada :)

Zafonte
05.Eylül.2011, 02:22
Alışırsın kulüp takmınada :)

hocam zaten alışığız da genel de zorlamayacak şekilde chelsea barça falan en kötü fiorentina gibi orta düzey takımlar. onlarda da 2-3 kuruşun hesabını yapmaya gerek olmuyordu :D ilk kez dipten başladım ama şu sorunu çözmek şart az önce max vereceğim ücreti verdim 3 kafir de reddetti.

Deus Dominus
05.Eylül.2011, 22:32
Göreve getirmek istediğin kişinin mesleği ve önerdiğin kontratın uyumlu olmasına dikkat et, atıyorum as takım antrenörü olan birisi genel antrenör olmaya sıcak bakmayabilir, çoluk çocukla uğraşamam der :D sözleşme önerdiğimiz ekranda sağ bölümde genel bir bilgi veriyor, maksimum ne kadar teklif edebiliyoruz maaşı, ortalama maaşımız ne kadar gibi. Bu bölümde birde kontrat önerilen kişinin kontrata ne kadar sıcak baktığı da az çok belli oluyor. None, unsure, slightly interested, very interested vs. vs. Hani ilk teklifte para iyi gelmiş olabilir ama düşününce teklif edilen iş cazip gelmemiş, vazgeçmişte olabilir yani :)
Birde bu Leganes nerenin takımı, Şehre yakın mı, insanları nasıldır, sosyal hayat ne alemde, gezilecek tozulacak yer varmı? Bunlar önemli! Köy falansa bende gelmem, normal. Kızmamak lazım personele :) Tamam para kazanacakta o parayı yiyemicekse neye yarar? :D

Zafonte
06.Eylül.2011, 00:30
Göreve getirmek istediğin kişinin mesleği ve önerdiğin kontratın uyumlu olmasına dikkat et, atıyorum as takım antrenörü olan birisi genel antrenör olmaya sıcak bakmayabilir, çoluk çocukla uğraşamam der :D sözleşme önerdiğimiz ekranda sağ bölümde genel bir bilgi veriyor, maksimum ne kadar teklif edebiliyoruz maaşı, ortalama maaşımız ne kadar gibi. Bu bölümde birde kontrat önerilen kişinin kontrata ne kadar sıcak baktığı da az çok belli oluyor. None, unsure, slightly interested, very interested vs. vs. Hani ilk teklifte para iyi gelmiş olabilir ama düşününce teklif edilen iş cazip gelmemiş, vazgeçmişte olabilir yani :)
Birde bu Leganes nerenin takımı, Şehre yakın mı, insanları nasıldır, sosyal hayat ne alemde, gezilecek tozulacak yer varmı? Bunlar önemli! Köy falansa bende gelmem, normal. Kızmamak lazım personele :) Tamam para kazanacakta o parayı yiyemicekse neye yarar? :D

güzel yorum olmuş valla hocam :D leganes i araştırdım tabi almadan önce madridin bir banliyösü. zaten amacımız madridin lideri olmak :D iş uyumunda sorun yok. dubious falandı sanırım ilgileri. ama garibime giden bu 3 dallamadan önceki tüm personeller geldi direk. bunlar reddediyor neyse zaten şunun şurasında 2-3 ay sonra 12 çıkcak. böyle uzun soluklu bir kariyer yetişmez zaten. 12 ye kadar bırakalım fmi şimdilik. fm 12de alınacak takımlar listeme aldım leganesi

SAİT71
06.Eylül.2011, 00:57
Hocam kariyeri koysanda okusak. Çok severim alt ligleri :)

Zafonte
06.Eylül.2011, 13:01
hocam benim kariyerler çok renklidir aslında. ben kendimi eski manu lu oyuncu yaparım editorden :D
bi deneyelim bakalım açabilirim de ama şuan ki bilgisayarın oyun açıkken alt tab yapmam durumunda işlemcisi yanabilir :D yine de akşam eve gelince açabilirim.