PDA

View Full Version : Menajerlerin Hakkımızdaki Düşünceleri

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:23
Baktığımda çoğunlukla bazı menajerlere hiç birşey söylemediğim halde basın yolu ile olumsuz fikir beyan ediyorlar hakkımda. Düşüncelerine bakınca hakkımda kötü şeyler düşündüğü, beni sevmediği gibi şeyler yazıyor. Bu neye göre oluyor, yendiğim maçlardan sonra geliyo bu tür açıklamalar çoğunlukla. Biraz saçma geliyo bana. Hayatımda ilk kez karşılaştığım adam hakkımda kötü düşünebiliyor.

europeanconquer
05.Eylül.2011, 02:46
Sanırım favori takımını belirtirsen oluyor :) Ben ezeli rakiplerin menajerlerini veya futbolcuyken ezeli rakiplerde oynamış menajerleri ne kadar översem öveyim beni hiç sevmiyorlar.

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:52
Bende genelde mesela karşılacağım rakibimin hocası bir olumsuz açıklama yaparak polemik oluşturmaya çalışıyor. Ben hiç birine karşılık vermiyorum. Diyelimki x takımına hoca oldum rakibim hocası olumsuz görüş belirtiyor başka takıma gittim yine öyle. Yani benim bir özelliğimden felan mı oluyor ? Tipim mi kayık huyum mu itici nedir çözemedim olayı :D

europeanconquer
05.Eylül.2011, 02:55
Yok tipin itici huyun kayık :p

Oyunu açarken favori takım seçtin mi ki ? Bence ondan dolayı oluyor.Hadi ondan değil diyelim bazı istisnalar sorunlu kişiler olurmu olur yani :n:

''Olamaz mı?Olabilir.''

SAİT71
05.Eylül.2011, 02:57
Kafayı taktım buna ya. Nedir bu ben düşmanlığı. Her önüne gelen benim hakkımda ileri geri konuşuyor. :n: Valla adam üzülüyor, favori takım seçtim mi emin değilim ama dediğim gibi bu bir takımda olmuyor genelde hepsinde oluyo.

europeanconquer
05.Eylül.2011, 03:02
Kafayı taktım buna ya. Nedir bu ben düşmanlığı. Her önüne gelen benim hakkımda ileri geri konuşuyor. :n: Valla adam üzülüyor, favori takım seçtim mi emin değilim ama dediğim gibi bu bir takımda olmuyor genelde hepsinde oluyo.

Eğer Fenerbahçe'ysen normaldir :p bir personelden baksana seçmiş misin ?

Edit:Yani kendi profilindeki personelden yanlış anlaşılmasın :D

SAİT71
05.Eylül.2011, 03:10
Allah Allah Dortmund'u seçmişim, ne alakaysa :D

europeanconquer
05.Eylül.2011, 03:13
O zaman asistana bıraktığında ileri geri konuşuyor bu adam. :n: Ben çözemedim valla.Peki sen hangi takımsın?

SAİT71
05.Eylül.2011, 03:14
Şuan Laziodayım. Basın toplantısı felan ben asistana yaptırıyorum demekki oda millete laf atıyo sonra bana laf söylüyorlar. Evet o hiç aklıma gelmemişti. :)

europeanconquer
05.Eylül.2011, 03:18
Benim dediğim sanırım sadece ezeli rakiplerde geçerli.Senin asistanda pek sivridilliymiş :p :D

SAİT71
05.Eylül.2011, 03:25
Şimdi inceleyeceğim kime neler demiş, hesap günü bugün :D

europeanconquer
05.Eylül.2011, 03:27
Şimdi inceleyeceğim kime neler demiş, hesap günü bugün :D

Kolay gelsin o zaman. :D

RasAnt
05.Eylül.2011, 13:33
Ben favori takım seçmeden oyuna başladım gene o kötü düşünceler oluyor takımın repi ve yarıştığın takımlarla oluyor bu atışmalar,kaçınılmaz yani :) hele başarılıysan hiç çekemiyorlar :D

SAİT71
05.Eylül.2011, 14:14
Lazio'yu 16. sıradan orta sıralara taşıdım. Grafiğim iyi gibi şimdilik. :)

Chivalry
05.Eylül.2011, 17:16
Şenol Güneş hep düşman hep düşman yahu

narakan1969
05.Eylül.2011, 18:26
Benim de genelde sözleşme imzalamak istediğim personelden görüşmeleri iptal edersem, direk worst opinion a yerleşiyorlar :)

Rick Nelson
05.Eylül.2011, 19:19
Benim de genelde sözleşme imzalamak istediğim personelden görüşmeleri iptal edersem, direk worst opinion a yerleşiyorlar :)

Kedi ulaşamadığı ete mındar dermiş hesabı :zuhaha

Flawless Victory
05.Eylül.2011, 19:23
Adam, rakip bu maçı kazanamaz diyor bu mu kötü düşünce? :) Sen demiyor musun rakip bana gol bile atamaz diye, bu da onlara hakaret o zaman. :)

SAİT71
05.Eylül.2011, 19:44
Türkçe çeviri kullanıyorum bu menajer sizin hakkınızda iyi şeyler düşünmüyor yazıyor.