PDA

View Full Version : Fm 2012'de özelliklerinin artmasını beklediğiniz oyuncular

sivaslizoro
05.Eylül.2011, 15:36
Arkadaşlar ben Arda Turan ın özelliklerinde büyük bir gelişim olacağına inanıyorum.. Yanı sıra Falcao nun da gelişimini heyecanla beklemekteyim..

ToRoSKaPLaNı
05.Eylül.2011, 19:00
Emrah Bedir,Mbilla Etame Adanaspordan gelişmesini beklediğim futbolcular.

Zafonte
05.Eylül.2011, 19:07
falcao nun jumping olmasa da header mutlaka 20 olmalı. jumping 20 olmasın çünkü okadar da iyi sıçrayamıyor genelde aralara kaçıp vuruyor kafayı. 16-17 ayarında olur. her vurduğu kafa gol oluyor o ayrı mesele :) burak yılmazında özellikler artmalı. elbette thiago alcantara nın özellikleri inanılmaz seviyede artacaktır.

titates1
05.Eylül.2011, 22:36
Alex'de gelişme olabilir , Arda'nın özellikleri gerçekçi şu an pek bir gelişme olacağını sanmıyorum çünkü üstüne pek birşey katmadı olursa seneye olur.

kevin - p - boateng ve mehmet topuz aklıma geliyor şu an

Ketchaup
06.Eylül.2011, 02:55
nuri şahin
serdar öztürk
serdar kesimal
angel di maria
falcao
kagawa
großkreutz
kevin p boateng
schürrle
gökhan töre
selçuk inan
thiago alcantara

cris king
06.Eylül.2011, 13:31
nuri şahin
serdar öztürk
serdar kesimal
angel di maria
falcao
kagawa
großkreutz
kevin p boateng
schürrle
gökhan töre
selçuk inan
thiago alcantara

kardeş di maria daha ne kadar artsın adam zaten 11'de uçuyordu bence pek bi değişme olmaz zaten 4 yıldız veriliyordu bana göre tam yerinde ayrıca Ronaldo ve Messi'dede bir değişme olacağını sanmıyorum belki oyun içinde gol ortalamaları yükseltilir Quaresma'nın da eski profiline tekrar döndürüleceğini düşünüyorum..

mpaker66
06.Eylül.2011, 13:35
wilshere...

sakary Ali
06.Eylül.2011, 22:22
Tüm Dortmund'un özellikleri artması gerek özellikle Kagawa ve GroBkretutz'ın..

Onların dışında Samir Nasri, A Sanchez gibi futbolcularında özellikleri artması gerek.

E.Cartman
07.Eylül.2011, 00:30
Bi kere Real'e, Milan'a, Chelsea'ye giden bütün futbolcuların özellikler tavan yapıcak. Ben Mehmet Topal'ın özelliklerinde ciddi bir artış bekliyorum. Mehmet hem kendini geliştirdi hem de İspanyol araştırmacılar abartacak biraz da.

COLMAN20
07.Eylül.2011, 14:22
Jaja Coelho

okumus
07.Eylül.2011, 15:15
Muslera artış beklediğim bir oyuncu
Fenerbahçe'den Volkan Demirel

okumus
08.Eylül.2011, 18:40
Akaminko'da geçen sene Bank Asya'da kendini gösteren oyunculardandı artış olabilir.Rakip takımlar için tehlikeli bir oyuncu.

orhuneses
08.Eylül.2011, 22:02
David Alaba, Gökhan Gönül, Arda Turan, Chris Smalling.

attirson
08.Eylül.2011, 22:11
Gökhan Gönül , Fabio Coentrao , Serdar Kesimal , Lukaku , Volkan Demirel , Nuri Sahin , Hamit Altıntop .

metinoktay
08.Eylül.2011, 22:40
nuri şahin, gökhan töre, mehmet ekici, serdar kesimal, mehmet topal, mesut özil

Harun Aslan
09.Eylül.2011, 17:01
thiago , nuri şahin , falcao

kalemci
09.Eylül.2011, 17:14
Nuri, Falcao, Coentrao ve A.Sanchez de gelişme bekliyorum.Alcantara'yı FM 2013te zirve yapar diye bekliyorum.

Dennis Bergkamp
10.Eylül.2011, 02:22
Gökay İravul'un CA'sı artmasa bile PA'sının biraz daha yüksek olmasını bekliyorum.

bugrasahin
10.Eylül.2011, 13:08
bence neymar ve falcao

Zafonte
11.Eylül.2011, 03:07
falcao nun jumping olmasa da header mutlaka 20 olmalı. jumping 20 olmasın çünkü okadar da iyi sıçrayamıyor genelde aralara kaçıp vuruyor kafayı. 16-17 ayarında olur. her vurduğu kafa gol oluyor o ayrı mesele :) burak yılmazında özellikler artmalı. elbette thiago alcantara nın özellikleri inanılmaz seviyede artacaktır.

ah soldadoyu nasıl unuturum. soldado bence en büyük gelişme kaydeden oyuncu olur. dünyanın en iyi strikerı olursa oyunda şaşırmam. doğrusu da bu dünya da soldadodan iyisi yok şuan. finishing ve composure 20 verilebilir.

tr26
12.Eylül.2011, 12:49
alpert potuk ve diego angelo :)

runforafall
12.Eylül.2011, 14:32
Andy Carrol a da bi kaç düzenleme yapılabilir. Devre arasında gelmişti sanırım o, yani oyunun kurulumunda Newcastle da idi, şimdi Liver'a geçmesi bile özelliklerini artırmaya yetecektir.

doncarlo
12.Eylül.2011, 14:54
Serdar Aziz'de büyük bir yükseliş bekliyorum.Genç yaşına rağmen Türkiye ve Dünya'daki bir çok defanstan daha iyi bir vaziyette.Neler yaptığını herkez biliyor en azından bir Digao yahut Ömer Toprak gibi bir profilinin olmasını bekliyorum.

zemlinskis
12.Eylül.2011, 16:50
Gökhan Gönül
Serdar Kesimal
Volkan Demirel
Arda Turan
Mehmet Topal
Serdar Aziz
Nuri Şahin

nikootinn
12.Eylül.2011, 20:33
Bakıyorum da kimse Emenike dememiş :)

COLMAN20
12.Eylül.2011, 21:54
kimsede o yüz yok:)

burock0
13.Eylül.2011, 04:04
gökhan töre, mehmet ekici,

bencede gökhan töreyi güçlendirmeleri lazım.amatör topçu gibi yapıyolar.11deki profiliyle bank asyada bile oynatılmaz.

Bordo61Mavi
14.Eylül.2011, 13:43
Burak Yilmaz
Selcuk Inan
GG

osman erbil
14.Eylül.2011, 14:44
burak yılmaz- trabzon
necip uysal- beşiktaş
veli kavlak- beşiktaş
Quaresma- beşiktaş

Preator
17.Eylül.2011, 14:45
Neymar, Muslera, Kagawa, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Nuri Şahin, Mehmet Ekici, Moussa Sow, Thiago Alcantara

nikootinn
17.Eylül.2011, 22:37
burak yılmaz- trabzon
necip uysal- beşiktaş
veli kavlak- beşiktaş
Quaresma- beşiktaş

Veli Kavlak dışındaki yazdığın 3 oyuncunun özellikleri şüphesiz artacaktır.Fakat Veli Kavlak'ın profilini Avusturyalı araştırmacılar yapacakdır,kaldı ki Veli'nin geçen sene genel olarak takdire şayan bir performans sergilediğini sanmıyorum,bu nedenle profilinde artış beklenmesi gülünç olur,muhtemelen sen gönlünden öyle geçtiği için böyle yazmışsın.

prophet21
18.Eylül.2011, 14:50
Veli Kavlak dışındaki yazdığın 3 oyuncunun özellikleri şüphesiz artacaktır.Fakat Veli Kavlak'ın profilini Avusturyalı araştırmacılar yapacakdır,kaldı ki Veli'nin geçen sene genel olarak takdire şayan bir performans sergilediğini sanmıyorum,bu nedenle profilinde artış beklenmesi gülünç olur,muhtemelen sen gönlünden öyle geçtiği için böyle yazmışsın.

veli gecen sene yılın takımına seçildi.. en azından gecen sene sahıp oldugu profılden daha fazlasını hakediyor..

maff
18.Eylül.2011, 16:05
veli geçen sene yılın takımına seçilmiş olabilir fakat orası avusturya ligi eses maçında ayağında 2saniyeden fazla top tutamadı 1tane düzgün pasını görmedim bence çokta abartmaya gerek yok

sasa16
19.Eylül.2011, 15:57
muslera selçuk inan elmander sercan yıldırım (dünkü maçtan sonra artmalı özellikle sercan 8 bitiricilik nedir yav bank asyadaki futbolcular bile bundan yüksek)

kalemci
19.Eylül.2011, 16:09
Veli Kavlak yılın takımına seçilmedi 2 yıl önce yılın en iyi 18inde yer aldı bu arada.

kiwi21
19.Eylül.2011, 18:39
quaresma yükselsin artık ya.

necip, cenk, almeida, simao ve fernandes'i de çok merak ediyorum. bakalım nasıl bi beşiktaş bahsetmiş bize türkiye db yapımcıları.

lappino
19.Eylül.2011, 20:12
ben henri bienvenu gelişmesini bekliyorum

kalemci
19.Eylül.2011, 20:15
Onu İsviçreli gözlemciler halledecektir eğer gelişmesi gerekiyorsa.

maff
19.Eylül.2011, 20:33
quaresmanın nesi yükselicek ? bence çokta bişey yapmıyo tek yaptığı 1 kaç maçta göz boyamak ligde kaç maçta tam performans gösteriyo? tamam yeteneklerine lafım yok çok kaliteli ama bazen bireyselliği çok abartıyo buda yaptığı iyi şeyleri gölgeliyo zaten fm 2011de de en kötü ihtimalle sağ ya da sol açığa koyarsan 10-15er gol asist yapıyo 1 sezonda bence gayet yeterli bu profili

bence asıl almeida nın profiline el atmak lazım. necip ve fernandesinde 1 nebze arttırılmasını bekliyorum.

fotosuki
20.Eylül.2011, 03:58
almeida'nın profilinin kesin yükselmesi lazım. bence fiziğine göre top sürmesi ve hızlanması müthiş. uzaktan şutlarını söylemeye gerek yok.

osman erbil
20.Eylül.2011, 17:39
Veli'nin 2011 özelliklerinin üstünde olacağını umuyorum. milli takımda düzenli olarak oynuyo. beşiktaşa geldi. yani artacaktır. Artması lazım herhalde.

sui generis
20.Eylül.2011, 17:57
gökhan gönül
burak yılmaz
serdar kesimal
serdar aziz
mehmet topal
arda turan
falcao
mehmet topuz
gökhan töre
Alexis Sanchez

aklıma gelenler bunlar şimdilik :)

_DEFOE_
20.Eylül.2011, 19:19
Fredy Guarin, Thiago Alcantara

osman erbil
21.Eylül.2011, 15:26
Cenk tosun- G.antep
Mustafa yumlu-Trabzon
Adem büyük- Mersin( manisaspordan kiralıktı)

COLMAN20
21.Eylül.2011, 16:27
Zokora'yı da merak etmiyor değilim.

sui generis
21.Eylül.2011, 16:28
gökhan gönül
burak yılmaz
serdar kesimal
serdar aziz
mehmet topal
arda turan
falcao
mehmet topuz
gökhan töre
Alexis Sanchez

aklıma gelenler bunlar şimdilik :)

dia yı unutmuşum :)

defective1907
22.Eylül.2011, 02:59
Alper Potuk - Serdar Aziz - Serdar Kesimal - Joseph Boum - M.Topuz bunlarda artış olması muhtemel...

Uğur Boral da FM 2007-2008 lerdeki seviyesine oturtulabilir...

Özerde düşüş bekliyorum...

nikootinn
24.Eylül.2011, 22:24
Burak Yılmaz'da bir patlama bekliyorum

Sirius Black
25.Eylül.2011, 14:21
Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Kazım Kazım, Dia, Arda Turan, Falcao ilk aklıma gelen isimler.

Ralph
25.Eylül.2011, 14:24
Manuel Fernandes kesinlikle geliştirilmeli bence. Hemde bariz bir şekilde. Necip çok bariz olmasa da geliştirilmeli.

sivaslizoro
25.Eylül.2011, 14:29
orhan gülle.. bu adamı biraz daha iyi yapabilirler bence..

ReaList
25.Eylül.2011, 20:53
Portekiz ligindeki topçular (:
Arkadaş para falan mı veriyolar çok merak ediyorum ?

RasAnt
26.Eylül.2011, 19:02
Volkan Demirel-Gökhan Gönül-Yobo-Mehmet Topuz-Dia-Alex

Selçuk İnan

Tolga Zengin-Colman-Burak Yılmaz

İsmail Köybaşı-Egemen Korkmaz-Mustafa Pektemek

Alper Poltuk-Orhan Gülle-Falcao-Neymar-Gökhan Töre-Agüero-Çikarito :) - Nasri - Nani

NikolaiBelinski
26.Eylül.2011, 21:08
Ben bu seride Nani,Falcao ve Owen Hargreaves isimlerinin özelliklerinin artmasına kesin gözüyle bakıyorum. Muhakkak atladığımız oyuncularda var ama ilk etapta aklıma gelen bunlar.

nikootinn
26.Eylül.2011, 22:27
Volkan Demirel-Gökhan Gönül-Yobo-Mehmet Topuz-Dia-Alex

Selçuk İnan

Tolga Zengin-Colman-Burak Yılmaz

İsmail Köybaşı-Egemen Korkmaz-Mustafa Pektemek

Alper Poltuk-Orhan Gülle-Falcao-Neymar-Gökhan Töre-Agüero-Çikarito :) - Nasri - Nani

Volkan Demirel'in geçen sezon öyle ahım şahım bir performans sergilediğini hatırlamıyorum,Alex de zaten yaşına göre yeterince iyi bir profili var.İsmail Köybaşı beklenen patlamayı hala yapamadığı için bir artış beklentisi içerisinde değilim.

fernando1907
29.Eylül.2011, 19:19
tartışmasız burk yılmaz.fm 11'de trabzonu seçmeme sebebim burağın çok kötü olması ve benim onu oynatmayarak realtiden uzaklaşma düşüncemdi.burak bu sene çok bomba olur tartışmasız.gökhan gönül artık dünyanın en iyi 3-5 sağ beki özelliklerinde olmalı.bi alves bi maicon değilse bile dario srna kadar olmalı.cenk tosunuda iyi bekliyorum.

Night_Mare17
29.Eylül.2011, 19:42
Quaresma
Selçuk İnan
Mehmet Topuz
Gökhan Gönül
Burak Yılmaz
Thiago
Falcao ( öyle böyle değil)
Serdar Aziz

Necip
Neymar
Nuri Şahin
Moussa Sow
Muslera
GÖKHAN ZAN
Gökhan Töre
Arda Turan
Diego
Mesut Özil
Luis Suarez
Charlie Adam

DenizlispoR
29.Eylül.2011, 21:27
Denizlispor için yazarsam Erhan Kartal'da bir yükseliş bekliyorum. O kadar olmasa da Ali Helvacı artabilir.

caner9292
29.Eylül.2011, 22:35
ortaokuldan arkadaşım olan gökay iravulun özelliklerinde artış bekleiyoruz.gökay reyize selamlar :)

burc ugur
02.Ekim.2011, 22:40
Bana göre bu oyuncular en azından Türkiye Ligi'nde yetenekleri üst düzey olmalıdır diye düşünüyorum.

Umarım Turksportal.Net ekibi SIGames'e iletir en azından hepsini olmasa bile benim gibi düşündükleri futbolcuları.

Burak Yılmaz Trabzonspor AŞ
Adrian Mierzejewski Trabzonspor AŞ
Ricardo Quaresma Beşiktaş AŞ
Marcio Mert Nobre Mersin İdman Yurdu
Beto Mersin İdman Yurdu
Yannick Kamanan Mersin İdman Yurdu
Steven Cernat Kardemir Karabükspor
Ergün Teber Kardemir Karabükspor
Simon Zenke Samsunspor
Yoseph Yobo Fenerbahçe SK
Fernando Muslera Galatasaray AŞ
Necati Ateş Antalyaspor AŞ
Pierre Webom İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Bogdan Stancu Orduspor
Emmanuel Culio Orduspor
Morten Nicolas Rasmussen Sivasspor

malpince
02.Ekim.2011, 23:07
Bana göre bu oyuncular en azından Türkiye Ligi'nde yetenekleri üst düzey olmalıdır diye düşünüyorum.

Umarım Turksportal.Net ekibi SIGames'e iletir en azından hepsini olmasa bile benim gibi düşündükleri futbolcuları.

Burak Yılmaz Trabzonspor AŞ
Adrian Mierzejewski Trabzonspor AŞ
Ricardo Quaresma Beşiktaş AŞ
Marcio Mert Nobre Mersin İdman Yurdu
Beto Mersin İdman Yurdu
Yannick Kamanan Mersin İdman Yurdu
Steven Cernat Kardemir Karabükspor
Ergün Teber Kardemir Karabükspor
Simon Zenke Samsunspor
Yoseph Yobo Fenerbahçe SK
Fernando Muslera Galatasaray AŞ
Necati Ateş Antalyaspor AŞ
Pierre Webom İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Bogdan Stancu Orduspor
Emmanuel Culio Orduspor
Morten Nicolas Rasmussen Sivasspor

stancu yükselsin mi ben mi yanlış görüyorum?

connesione
03.Ekim.2011, 00:27
süper toto süper ligde takımların ve oyuncuların şu ana kadar ki performaslarını göz önüne alacak olursak;
burak yılmaz ve webom'un özellikleri kesinlikle yükseltilmeli

Aşk-ı Şehir
04.Ekim.2011, 22:17
Özelliklerin artışını geçtiğimiz sezona göre yapıyoruz. Yani kriterimiz 2010-2011 sezonudur. Oyun çıktıktan sonra yapılan güncellemelerde yeni sezonu kıstas alacağız...

SkyCaptain
04.Ekim.2011, 22:29
Türkiye'de

Burak Yılmaz,
Recep Onur Kıvrak,
Giray Kaçar,
Egemen Korkmaz,
Selçuk İnan,
Yiğit Gökoğlan,
Orhan Şam,
Gökay İravul,
Serdar Kesimal,
Mert Günok,
Cenk Gönen,
Alper Potuk.

aklıma gelen ilk isimler.

Özellikle Burak Yılmaz ve Gökay İravul'da artış bekliyorum.
Necip ile birlikte Gökay gelecekte Türkiye milli takımının ortasahasını oluşturabilecek kapasiteye sahipler.

fotosuki
05.Ekim.2011, 01:25
İsmail Köybaşı.

burock0
05.Ekim.2011, 01:43
gökhan gönül-alex -arda'nın gelişmesini isteyenleri anlamıyorum. zaten türkiye ligine göre çok iyi yapılıyo. hele gökhan gönülü juventus milanda rahatlıkla oynatılacak bi profili var. driblingi 20 olsunmu istiyosunuz anlamıyorumki.
türk futbolcuların bi kaçı dışındaki hepsinin profili gerçekçi.
Sonuçta bizimkiler içerde kral, dundee united'e karşı kuzu kesiliyolar.gerçek güç(süzlük)eri orda belli oluyo.

RasAnt
05.Ekim.2011, 15:21
Alexin profili fm 11 de düşürülmüştü 10 da daha iyiydi geçen seneki performansını göz önüne alırsak muhakkak artış olmalı.Yaşı önemli değil CA 165-169 yapılabilir ama PA sı yıllar geçtikçe düşer

Gökhan Gönül beklenene göre çok vasat oyunda profili Türkiye ligi için iyi diğer ligleri kaldıramıyor Gökhanın kalitesi tartışmasız yükseltilmeli.

TheWizard
05.Ekim.2011, 15:28
burak yılmaz,volkan demirel,gökhan gönül,cenk gönen,arda turan,cenk tosun

martymcfly
05.Ekim.2011, 15:58
Umarım ss koymamda bir sakınca yoktur.

http://img853.imageshack.us/img853/5396/screenshot015t.jpg

Ketchaup
05.Ekim.2011, 22:28
Umarım ss koymamda bir sakınca yoktur.

http://img853.imageshack.us/img853/5396/screenshot015t.jpg

bekledğm bi profil.

perpetua
06.Ekim.2011, 13:08
Necip ile birlikte Gökay gelecekte Türkiye milli takımının ortasahasını oluşturabilecek kapasiteye sahipler.

Necip ile Alper demek cok daha dogru olur bence.

Fakat bu ikisini de gececek kalitede oyuncularin Alman alt yapilarinda oldugundan suphem yok.

pappi
06.Ekim.2011, 13:49
oyundaki oyuncu puanlaması yani 1 den 10 a kadar olan sınıflandırma sistemi nasıl bi meretse, Lorik Cana galatasarayda oynarken ortalama bir oyuncuyken,mevkisine göre puanı 100 üzerinden 74-75 iken,bir başka oyunda son transferlerden sonra aynı adam lazio da 80 puanın üzerinde oldu.dışarıda yıldız olan adam türkiyeye gelince havası kaçan balon gibi sönüyor mu yahu? quaresma oyundaki en iyi sağ kanatlardan biriydi beşiktaşa geldikten sonra özellikleri anormal bi şekilde düştü.her oyunumda angel di maria'yı benficadan 8-9 milyon dolara alıyordum,real madride transfer oldu artık alamam diyordum ki adamın özellikleri eskisinden düşük.

bi adamın koşu puanı 17 ise 17 dir,oyundan oyuna bu değişmemeli,belki potansiyeli piyango olabilir ama mevcut özelliklerinin değişmesi mantıksız geliyor bana.

şu oyuncunun özelliği artsın diye özellikle belirteceğim bir oyuncu yok.Türkiye'ye gelen yabancı oyuncuların özellikleri düşürülmesin yeterli.

bobobobo
06.Ekim.2011, 15:04
gokhan gonul necip uysal veli kavlak almeida tiago alcantara pedro burak yılmaz,cenk gönen cenk tosun

perpetua
06.Ekim.2011, 21:12
oyundaki oyuncu puanlaması yani 1 den 10 a kadar olan sınıflandırma sistemi nasıl bi meretse, Lorik Cana galatasarayda oynarken ortalama bir oyuncuyken,mevkisine göre puanı 100 üzerinden 74-75 iken,bir başka oyunda son transferlerden sonra aynı adam lazio da 80 puanın üzerinde oldu.dışarıda yıldız olan adam türkiyeye gelince havası kaçan balon gibi sönüyor mu yahu? quaresma oyundaki en iyi sağ kanatlardan biriydi beşiktaşa geldikten sonra özellikleri anormal bi şekilde düştü.her oyunumda angel di maria'yı benficadan 8-9 milyon dolara alıyordum,real madride transfer oldu artık alamam diyordum ki adamın özellikleri eskisinden düşük.

bi adamın koşu puanı 17 ise 17 dir,oyundan oyuna bu değişmemeli,belki potansiyeli piyango olabilir ama mevcut özelliklerinin değişmesi mantıksız geliyor bana.

şu oyuncunun özelliği artsın diye özellikle belirteceğim bir oyuncu yok.Türkiye'ye gelen yabancı oyuncuların özellikleri düşürülmesin yeterli.

Heh...

Quaresma'nin ozelliklerini dusuren biz degildik. Aksine, Italyanlar dusurdu ve biz, siz bu dusmus ozellikleri gormeden, yukselttik.

Oyuncular havasi kacan balon gibi dusmuyor Turkiye'ye gelince. Aksine, Turkiye'ye gelmelerinin nedeni, bir onceki sezon havasi kacan balon olmalari. Bazilari bunlar gelince yonetim buyuk is yapti, muthis oyuncu aldi diyor ama aslinda bize gelen buyuk isimli oyuncular genelde kendi liglerinde yeterli olmayip, bizim ligimize surgune yollanan oyuncular. Zaten cogunun da surgune neden yollandiklari bir sure sonra ortaya cikiyor.

Al sana Italyanlarin Quaresma degerlendirmesi ile bizim Quaresma degerlendirmemiz.

Italyan Turk
Acceleration 16 16
Agility 17 16
Balance 8 14
Inj. Proneness 5 8
Jumping 8 8
Pace 15 16
Stamina 13 14
Strength 9 11

Aggression 10 13
Anticipation 11 11
Bravery 10 13
Composure 8 10
Concentration 10 8
Consistency 8 8
Decisions 8 9
Dirtiness 10 17
Flair 19 19
Imp. Matches 10 10
Influence 5 5
Movement 16 15
Positioning 8 4
Teamwork 6 3
Vision 15 13
Work Rate 11 9

Corners 14 15
Crossing 16 16
Dribbling 17 17
Finishing 12 11
First Touch 13 15
Free Kicks 13 14
Heading 7 7
Long Shots 13 15
Long Throws 6 7
Marking 6 5
Passing 13 11
Penalties 14 14
Tackling 4 4
Technique 19 19

Left Foot 8 13
Right Foot 20 20

CA 140 150

martymcfly
07.Ekim.2011, 15:28
İtalya araştırma ekibinden çok çok daha iyi iş çıkarttığınızı düşünüyorum ama Quaresma'nın dirtiness 17 çok fazla bence. En fazla 12-13 olmalıydı.

alegz
07.Ekim.2011, 16:01
hiçbişey beklemiyorum..

araştırmacılar resmen dalga geçiyor bizle.

burc ugur
16.Ekim.2011, 15:36
Arkadaşlar bence Kayserispor'lu Faslı oyuncu Nordin Amrabat'ın performansı yüksek olmalı bence asist kralı olmalı bakarsanız : Beşiktaş 0 : - : 2 Kayserispor maçında hem harika bir futbol ortaya koydu hemde 2 asist yaptı daha ne olsun bence performansı dahada iyi olacaktır bu oyuncunun.

sui generis
16.Ekim.2011, 15:38
2011 de amrabat gayet iyiydi..

eLastik
16.Ekim.2011, 16:26

Fakat bu ikisini de gececek kalitede oyuncularin Alman alt yapilarinda oldugundan suphem yok.

Hangi alper ?

grkm33
16.Ekim.2011, 16:34
Hangi alper ?

Alper Potuk büyük ihtimal.

Ben İsmail Köybaşı'ndan bir artış bekliyorum

eLastik
16.Ekim.2011, 16:54

Haklısın Gökay Fenerde oluduğu artmaması lazım onun yerine Alper artsın

Hatred
16.Ekim.2011, 17:14
Necip zaten şu anda bile kendini kanıtlamış bir oyuncu. Alper ise genç milli takımlarda önemli işlere imza atmış. Ama Gökay'ı da unutmamak gerek. Kim ne derse desin Fenerbahçe orta sahasında sırıtmadan oynayabilen bir oyuncudur Gökay. 2012de ki profilini ve gelişimini daha üst düzey bekliyorum.

kalemci
16.Ekim.2011, 17:38
Eğer Gökay bu sene süreklilik kazanırsa ve üstüne bir şeyler koymaya devam ederse 2012de değilde 2013te gereken artışı alacağını düşünüyorum.

Aşk-ı Şehir
16.Ekim.2011, 18:10
@elastik

Alper Potuk'u 2 defa izlemeden yorum yapmışsınız yazık. Sizin için lig zaten İstanbul'dan ibaret. Hem böyle bir görüşe sahipsiniz hemde bizleri eleştiriyorsunuz...

Açık konuşayım şu an Gökay Alper'in yanına yaklaşamaz ve yaklaşamıyoda zaten. ;) He 2-3 sezon sonra ne olur orasını bilmem.

leventb12
16.Ekim.2011, 18:42
Arkadaşlar bence Kayserispor'lu Faslı oyuncu Nordin Amrabat'ın performansı yüksek olmalı bence asist kralı olmalı bakarsanız : Beşiktaş 0 : - : 2 Kayserispor maçında hem harika bir futbol ortaya koydu hemde 2 asist yaptı daha ne olsun bence performansı dahada iyi olacaktır bu oyuncunun.

Yapma etme abim, Amrabat iyi topçuda bir maçtan bakılacak şeymi o Allah aşkına ;)

futureless
16.Ekim.2011, 19:16
Amrabat bu sezon Fenerbahçe'ye karşı da çok iyi oynamıştı.Bencillik sorunu var kendisinde.Yoksa yetenekleri bu ligin çok üstünde.Zihinsel özellikleri düşük bir oyuncu sanıyorum oyunda da bilmiyorum bakmadım ama öyledir diye tahmin ediyorum.

burc ugur
05.Kasım.2011, 19:19

----------------------------------

Yapma etme abim, Amrabat iyi topçuda bir maçtan bakılacak şeymi o Allah aşkına ;)

Amrabat bu sezon Fenerbahçe'ye karşı da çok iyi oynamıştı.Bencillik sorunu var kendisinde.Yoksa yetenekleri bu ligin çok üstünde.Zihinsel özellikleri düşük bir oyuncu sanıyorum oyunda da bilmiyorum bakmadım ama öyledir diye tahmin ediyorum.

Arkadaşlar bakın ben ne demiştim ?
Oyuncu gözlemim iyidir Galatasray İlgileniyor bu oyuncuyla büyük ihtimal devre arasında alacaktır.
İnternet ve haber sitelerine bakın Amrabat Galatasaray diye .
İnşallah oyunda iyidir Amrabat .