PDA

View Full Version : 11.4 Data Update Patch Enesx86

enesx86
06.Eylül.2011, 01:36
Yama da bulunan özellikler

1) Playoff sistemi
2) Binlerce transfer, kiralık ve kontrat eklendi.
3) 10.000'den fazla değişiklik
4) Türkiye 3. Ligi
5) 6+2+Sınırsız yabancı
6) Sakatlıklardan eski kalanlar düzeltildi.
7) Avrupa genelinde düşen ve çıkan takımlar ayarlandı
8) Şampiyonlar ligi katsayıları ayarlandı
9) Bonservisi belli olan oyuncular ayarlandı
10) Ülke, vatandaşlıklar ve sakatlıklar türkçeleştirildi
11) Şampiyonlar ligi, UEFA, EURO 2012, U21, U19, Dünya kupası gerçek turnuva renkleri ve isimleri güncellendi.
12) Bazı Türk menejerler ( agent ) oyuna eklendi. Ahmet Bulut vs.
13) Son şampiyon olan takımlar eklendi.
14) Başkan değişiklikleri ve Teknik kadro değişiklikleri eklenedi
15) Bazı oyuncu ve personellerin favori ve sevmediği kişiler eklenecek. ör: Mourinho-Valdano
16) Emekli olan oyuncular Non Player olarak belirlendi.
17) Oyuncuların gerçeğe uygun kontratları ve yıllık ücretleri ayarlandı.
18) Medya kaynaklarına eklemeler yapıldı
19) FIFA Dünya Sıralaması ilk 50 ağustos ayına göre gerçeğe uygun düzenlendi.
20) İyi oyunlar

http://img838.imageshack.us/img838/3742/footballmanager2011yeni.png

http://img690.imageshack.us/img690/1951/sportotosperligbilgiler.png

http://img813.imageshack.us/img813/1951/sportotosperligbilgiler.png

http://img845.imageshack.us/img845/9499/retozieglerprofilzellik.png

http://img708.imageshack.us/img708/2282/albertrieraprofilzellik.png

http://img233.imageshack.us/img233/9422/marekcechprofilzellikle.png

http://img855.imageshack.us/img855/8004/jlioalvesprofilzellikle.png

http://img838.imageshack.us/img838/4483/uefachampionsleaguetakm.png

LINK (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fhotfile.com%2Fdl%2 F129234013%2F2d62cce%2F11.4_enesx86.rar.html)

Yamayı Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data içine atınız. Yeni oyun açarken 11.3 seçip CHANGE tikini işaretledikten sonra dosyayı seçip yeni oyuna başlayabilirsiniz.

Rar şifresi: enesx86

Yazdığınız değişiklikleri oyuna yansıttım. Galibiyet primi prize money editörden kaldırılmış.
TV geliri + 1 ile 6. olana ödül + playoffları kazanana 5 m€ ödül verdim. Para ödülü yok demeyin :)
Herkese iyi oyunlar

Yeni link eklendi.

europeanconquer
06.Eylül.2011, 01:42
Harika bir çalışma.Ellerine sağlık :)

okumus
06.Eylül.2011, 02:04
Bu geceki transferler var m ?

n10da
06.Eylül.2011, 06:48

var ben kullanıyorum gayet güzel olmuş ellerine sağlık kardeşim

akansamet55war
06.Eylül.2011, 12:25
müthiş çalışma ellerine sağlık :)

E.Cartman
06.Eylül.2011, 12:54
Eline sağlık, çok güzel çalışma.

indie
06.Eylül.2011, 13:16
eline sağlık kardeşim.

iko37
06.Eylül.2011, 13:31
pla off sistemi gerçekteki gibi takımların puanları yarıya bölünüp çift devreli lig usülü oldu mu?

doncarlo
06.Eylül.2011, 14:51
Paylaşmın için çok teşekkür ederim gerçekten büyük emek var.5 kişi teşekkür cevabı yazmış ama kaç kişinin indirdiği belli değil.

cimboom
06.Eylül.2011, 14:57
Takimlarin ekonomisi ile oynanmadi demi? bide oyuncularin gucleriyle? ben buna cok karsiyim.

merhaba917
06.Eylül.2011, 14:59
saol playoff sanırım gerçekteki gibi değil editörden olmuyor deneyeceğim şimdi

Tatanga17
06.Eylül.2011, 15:55
sercanı ekledin mi

doncarlo
06.Eylül.2011, 15:56
Ben şuanda kullanıyorum yamayı , hiç eksik göremedim şuana dek. :)

europeanconquer
06.Eylül.2011, 15:59
Ya soracağınıza indirin bakın.Boyutu da çok fazla değil hani.Evet Sercan var.

Lim10
06.Eylül.2011, 16:04
Emeğine sağlık.Şu dönemde oyuna büyük zevk katacak bir çalışma.

Atilkarabegovic
06.Eylül.2011, 16:38
Hocam bir önceki çalışmanda maçlar hep cuma günü oynanıyordu, bundada var mı o durum?

RAUL8788
06.Eylül.2011, 16:39
emeğine sağlık harika bir çalışma (:

Night_Mare17
06.Eylül.2011, 17:17
Emeğine sağlık teşekkürler . Play-off sistemi gerçekdeki şekilde mi yapıldı ?

furdun
06.Eylül.2011, 17:51
Emeğine sağlık :)

burak52
06.Eylül.2011, 18:09
paylaşım için teşekkürler ama bazı eksiklikler var

Ordusporda volkan altın, youla , georgiev ,sinan osmanoğlu,ümit bozkurt gönderildi.

ayrıca culio nun satın alma opsiyonu ordusporda 1 milyon 550 bin euro olması gerekiyo oda yaklaşık

1milyon 350 bin sterlin ediyor. bunları düzeltirseniz çok sevinirim başka eksiklik görürsem yine yazarım

sercan da bursada gözüküyo bende data 11.3 + bir kaç gün sonra çıkan ek güncelleme

11.3 ek datasında sercan yok normal 11.3 de var şimdi gözüküyor ama diğer sıkıntılar devam ediyor

europeanconquer
06.Eylül.2011, 18:11
Sercan bende Galatasaray'da gözüküyor.

okumus
06.Eylül.2011, 19:41
Emeğine sağlık ben eksikler giderildikten sonra indirmeyi düşünüyorum uzun süreli kariyer yaptıgımdan dolayı

enesx86
06.Eylül.2011, 20:43

Var

pla off sistemi gerçekteki gibi takımların puanları yarıya bölünüp çift devreli lig usülü oldu mu?

Editör yetersiz olduğu için gerçektekinin aynısı olmadı. sadece lig sonunda ilk 4 takım 3 maç yaptıktan sonra 1. olan sampiyon oluyor

Takimlarin ekonomisi ile oynanmadi demi? bide oyuncularin gucleriyle? ben buna cok karsiyim.

Ekonomilerle oynanmadı. Sadece zenginleşen PSG ve Malaga ya ufak değişiklikler yapıldı
Oyuncu güçlerine dokunulmadı. Sadece Muhammet Demirci oyuna eklendi

Hocam bir önceki çalışmanda maçlar hep cuma günü oynanıyordu, bundada var mı o durum?

Buna tekrar bakacağım.

Emeğine sağlık teşekkürler . Play-off sistemi gerçekdeki şekilde mi yapıldı ?

Editör desteklemediği için yapılamadı.

paylaşım için teşekkürler ama bazı eksiklikler var

Ordusporda volkan altın, youla , georgiev ,sinan osmanoğlu,ümit bozkurt gönderildi.

ayrıca culio nun satın alma opsiyonu ordusporda 1 milyon 550 bin euro olması gerekiyo oda yaklaşık

1milyon 350 bin sterlin ediyor. bunları düzeltirseniz çok sevinirim başka eksiklik görürsem yine yazarım

sercan da bursada gözüküyo bende data 11.3 + bir kaç gün sonra çıkan ek güncelleme

11.3 ek datasında sercan yok normal 11.3 de var şimdi gözüküyor ama diğer sıkıntılar devam ediyor

Gerekli düzenlemeleri yapacağım. Teşekkürler

Emeğine sağlık ben eksikler giderildikten sonra indirmeyi düşünüyorum uzun süreli kariyer yaptıgımdan dolayı

Bu gece güncellenmiş halini yayınlayacağım

aysem
06.Eylül.2011, 20:59
Hocam emeğine sağlık. Yalnız link 2 de olduğu gibi dosyayı indirmek için 500 sn beklemek lazım.

Gece güncellediğin paketi hotfile'dan verirsen indireceğim.Teşekkürler..

Ralph
06.Eylül.2011, 21:51
Baki Mercimek neden Beşiktaş'ın favori personeli abi onu çözemedim :D

eXcitinG
07.Eylül.2011, 00:58
Sercan editör den girince GaLatasaray da, oyuna girince Bursaspor da gözüküyor. NasıL oLuyor ki bu.

enesx86
07.Eylül.2011, 01:16
Sercan editör den girince GaLatasaray da, oyuna girince Bursaspor da gözüküyor. NasıL oLuyor ki bu.

editör data içersinde başka yama varsa onlar karışır ve 11.3 ile oynamanızı tavsiye ediyorum

okumus
07.Eylül.2011, 01:18
Yenilendi mi hocam ona göre indiricem

goosfraba
07.Eylül.2011, 01:19
güncelleme için teşekkürler :)

enesx86
07.Eylül.2011, 01:33
Link yenilendi.
Yapılan değişiklikler

Bank Asya transferleri eklendii.
Eksik transferler eklendi.
Yekta Kurtuluş'un ilk milli maçı eklendi.
Maçlar cumartesiye alındı
burak52'nin belirttiği düzenlemeler yapıldı

okumus
07.Eylül.2011, 01:34
Link yenilendi.
Yapılan değişiklikler

Bank Asya transferleri eklendii.
Eksik transferler eklendi.
Yekta Kurtuluş'un ilk milli maçı eklendi.
Maçlar cumartesiye alındı
burak52'nin belirttiği düzenlemeler yapıldı

Emeğine sağlık hocam teşekkürler

Tatanga17
07.Eylül.2011, 02:19
yama harika olmuş eline emeğine sağlık sağolasın

burak52
07.Eylül.2011, 10:14
kardeş süper ligde galibiyete ve beraberliğe verilen para ödülleri yok

nikootinn
07.Eylül.2011, 11:00
Julio Alves neden bu kadar güçsüz ? 3. lig oyuncusu gibi profili var.

wolfson
07.Eylül.2011, 11:25
Bu play off sistemini kapatmak için direk remove nation rules desek olur mu? Oyunda açıldığı zaman ileriki tarihlerde filan hata verir mi?

okumus
07.Eylül.2011, 14:25
Galatasaray'la kariyerimi açtım ilk maçta takımın moral yerlerde hepsinin morali çok kötü :(

yyurduseven
07.Eylül.2011, 14:35
para ödüllerinin olmaması kötü. editörü biraz karıştırdım ayarlanmıyo da sanırım. yanlız genel anlamda güzel çalışma. eline sağlık.

COLMAN20
07.Eylül.2011, 16:19
Julio Alves dediğin adam Neymar değil, daha 19 yaşında nasıl olmasını bekliyordunuz oyuncuyu tanımadığım için merak ettm? :)

Bulstrap87
07.Eylül.2011, 16:51
yama da birsey dikkatimi cekti sezon sonu sampiyon takımlara para ödülleri verilmiyor sanırım ayrıca galibiyet primleride yok sanırım bunlar ne zman eklenir??

tesekkür etmeyi unutmusum cok tesekkür ederim emegine saglık kardesim..

24kobebryant
07.Eylül.2011, 17:16
Güzel yama öncelikle emeğine sağlık.Para işini çözecek misin ?

Atilkarabegovic
07.Eylül.2011, 18:35
Para işi kolay, prize money kısmına değerleri girmeyi unutmuş arkadaş.
Siz de yapabilirsiniz ayrıca kafanıza göre. Editorden önce database i açın. Snra load editor data diyip arkadaşın db'yi açın. Soldaki kutucuklardan yukarıda olanında nation rules'a tıklayın. Divisions'ın altında bulunan organizasyonlara tıklayarak ayarlarnı değiştirebilirsiniz.
Para ayarları için prize money kısmına girmeniz gerek.

enesx86
07.Eylül.2011, 18:57
Para işi kolay, prize money kısmına değerleri girmeyi unutmuş arkadaş.
Siz de yapabilirsiniz ayrıca kafanıza göre. Editorden önce database i açın. Snra load editor data diyip arkadaşın db'yi açın. Soldaki kutucuklardan yukarıda olanında nation rules'a tıklayın. Divisions'ın altında bulunan organizasyonlara tıklayarak ayarlarnı değiştirebilirsiniz.
Para ayarları için prize money kısmına girmeniz gerek.

Cok güzel yazmışsın dostum fakat prize money bulamadım ben. Galibiyet primi malesef eklenmiyor. Ekleyebilen biri varsa söylesin ekleyelim.

Para ödüllerini ayarladım. 1. ile 6. olanlara para ödülü ayarlandı.
Playoff sonuında sampiyon olan takım yine 5m€ daha kazanacak
TV ödülü zaten vardı. Yama yine gece çıkacak
Paraya boğulacaksınız daha napıyım :)

okumus
07.Eylül.2011, 19:52
Cok güzel yazmışsın dostum fakat prize money bulamadım ben. Galibiyet primi malesef eklenmiyor. Ekleyebilen biri varsa söylesin ekleyelim.

Para ödüllerini ayarladım. 1. ile 6. olanlara para ödülü ayarlandı.
Playoff sonuında sampiyon olan takım yine 5m€ daha kazanacak
TV ödülü zaten vardı. Yama yine gece çıkacak
Paraya boğulacaksınız daha napıyım :)

Galatasaray'da sorunlar var hocam 1.cisi takımın moraller berbat durumda ikincisi takıma antrenör alınmıyor düzeltilir mi bilmiyorum ama çok büyük sorun ikiside

Bulstrap87
07.Eylül.2011, 19:54
morallerin bozuk olması normal degil mi bi sezon önce kötü bitirmis bir takım:) o yüzden öyledir bnce normal bir durum..

indie
07.Eylül.2011, 20:39
Niang transferi gecikince yamaya da yansımamış haliyle :) işin kötüsü Niang'ın Fenerde olduğunu ancak ligin ilk çeyreğinde öğrendim ve farkettim ki adam tek başına şampiyonluğa oynatıyor takımı :) İşin fenası benim maçta da tek başına dağıttı bizimkileri. :)

Artık son haliyle yamanın yeni oyuna başlayacağım. Bu niangla lig bitmez :D

enesx86
07.Eylül.2011, 20:44
Niang transferi gecikince yamaya da yansımamış haliyle :) işin kötüsü Niang'ın Fenerde olduğunu ancak ligin ilk çeyreğinde öğrendim ve farkettim ki adam tek başına şampiyonluğa oynatıyor takımı :) İşin fenası benim maçta da tek başına dağıttı bizimkileri. :)

Artık son haliyle yamanın yeni oyuna başlayacağım. Bu niangla lig bitmez :D

şimdiliki linkte niang yok zaten. ama yukarda yazdığıjm özelliklerle güncelleyip gece bi daha çıkarcam

wolfc
07.Eylül.2011, 20:52
teşeklür ederim

enesx86
07.Eylül.2011, 20:52
Galatasaray'da sorunlar var hocam 1.cisi takımın moraller berbat durumda ikincisi takıma antrenör alınmıyor düzeltilir mi bilmiyorum ama çok büyük sorun ikiside

Gecen sezon tarihinin en kötü sıralamasını ve sezonunu geçiren bir takım için morallerin düşük olması normal. Ayrıca moralleri maç kazanarak yükseltebilirsin. Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Antrenör sorunu oyunun başında zaten olan bi durum. Bu durumu da oyunda tesis yaparak antreman tesisi yıldızını yükselttiğinde antrenör alma sayında artıyor. Bahsettiğin sorunlar yamadan kaynaklanan değil zaten oyunda olan ve oynadıkça düzeltilebilecek sorunlar.

kel
07.Eylül.2011, 22:38
yama icin cok tesekkurler kardes benim gozume carpan hata kayseri de ki gurcu defans oyuncusu baska takima kiralik bir digeride ben duymadim ama transferi gerceklesmisse dikkate alma samsunda rios u gordum
sanirim yamayi guncelleycekmissin bu bilgileri vererek yardimci olmak istedim iyi calismalar

the_someone
07.Eylül.2011, 22:53
şampiyonlar liginde Türkiye"den oluşan açığa hangi takımı eklediniz acaba merak ettim de :)

enesx86
07.Eylül.2011, 22:55
yama icin cok tesekkurler kardes benim gozume carpan hata kayseri de ki gurcu defans oyuncusu baska takima kiralik bir digeride ben duymadim ama transferi gerceklesmisse dikkate alma samsunda rios u gordum
sanirim yamayi guncelleycekmissin bu bilgileri vererek yardimci olmak istedim iyi calismalar

Sağol düzelttim. Var mı başka hata bulan. Bende kariyer aççam hata varsa düzeltelim başlayalım :D

şampiyonlar liginde Türkiye"den oluşan açığa hangi takımı eklediniz acaba merak ettim de :)

onun için Hacken i seçtim. ilk eleme turuna aldım. başka bi çözüm bulamadım :)

kel
07.Eylül.2011, 22:59
tam detayli bakmadim iyice bir analiz lazim komple gozden gecirmek lazim hepsinide baslayalim link yenilenecekmi?

the_someone
07.Eylül.2011, 23:01
şampiyonlar liginde Türkiye'den açılan boşluğa hangi takımı eklediniz acaba?

afedersin mesaj gitmedi sandım :)

the_someone
07.Eylül.2011, 23:05
açığı kapatıyorsa sorun yok, hata yaratmasın da , eline sağlık bu arada kapsamlı olmuş

the_someone
07.Eylül.2011, 23:14
muhammed demirci'yi oyuna eklemişsiniz, recep niyaz'ı da eklemeniz mümkün mü acaba, en azından o da hakediyor düşüncesindeyim :) bir de yeni fikstüre göre mi ayarlı maç tarihleri ?!

Bulstrap87
07.Eylül.2011, 23:46
gece yeni link eklenecek mi acaba ??

enesx86
07.Eylül.2011, 23:57
muhammed demirci'yi oyuna eklemişsiniz, recep niyaz'ı da eklemeniz mümkün mü acaba, en azından o da hakediyor düşüncesindeyim :) bir de yeni fikstüre göre mi ayarlı maç tarihleri ?!

Recep Niyaz'ın özelliklerini bilmediğim için kafadan sallamak istemedim ama yardımcı olabilcek birileri varsa ekleyebilirim. Gerçek fixtür yama da yok ama lig başlama tarihi eski sisteme göre olcak. cünkü bunu 1 kere geç ayarlarsak diğer sezonlarda da aynı tarihte başlayacak

gece yeni link eklenecek mi acaba ??

Evet gelelcek. Eksik varsa şimdiden söyleyin ekliyeyim

merhaba917
08.Eylül.2011, 00:04
iskender alın ile ibrahim akın'ın cezalı olması gerekirdi ben göremedim cezalı olduklarını

canter55
08.Eylül.2011, 00:05
Gece yeni link gelecek değil mi kesin indirmiyorum şimdi ? Bu arada güzel çalışma ellerine sağlık :)

enesx86
08.Eylül.2011, 00:09
iskender alın ile ibrahim akın'ın cezalı olması gerekirdi ben göremedim cezalı olduklarını

1 er yıl ceza verdim

enesx86
08.Eylül.2011, 00:22
LINK (http://hotfile.com/dl/129234013/2d62cce/11.4_enesx86.rar.html)

Rar şifresi: enesx86

Yukarıda yazdığınız değişiklikleri oyuna yansıttım. Galibiyet primi prize money editörden kaldırılmış.
TV geliri + 1 ile 6. olana ödül + playoffları kazanana 5 m€ ödül verdim. Para ödülü yok demeyin :)
Herkese iyi oyunlar

Yeni link eklendi. Yöneticiler ilk mesajımı editlememe izin verirse sevinirim

indie
08.Eylül.2011, 00:45
Enes Bebe ile Ersan'ın sakatlıklarını yansıtmış mıydın oyuna sormayı unuttum bak? Tekrardan eline sağlık bu arada.

enesx86
08.Eylül.2011, 01:14
Hatirlamiyorum ama indirip bakabilirsin

indie
08.Eylül.2011, 01:38
İndirip baktım, yok gözüküyor. bizzat ekledim ama herhalde beceremedim gene sağlamlar :D

n10da
08.Eylül.2011, 05:14
galiba gözünden kaçmış 3.ligte yabancı sınırlaması diye bişey yok ben kendim koydum ama

goosfraba
08.Eylül.2011, 05:25
yeni linki ilk mesaja işledim.

kel
08.Eylül.2011, 12:42
bursa stat kapasitesi hatasi mevcut oyunda ilerledikce hatalar gozume carpmaya devam ediyor sana onerim kardes elbet hatalar bulup yazacakdir herkes benim gibi sen bu yamayi 1 hafta sonra guncelle ki ozaman bizde lig acabilelim ve butun sorunlari gozden gecirebilelim samsunda kiralik bir ganali var oyle bir adam almadilar diye biliyorum nice den gelen mesela ki daha ilerledikce hatalarla karsilacabiliriz iyi calismalar

Oghuse
08.Eylül.2011, 14:44
Bu update dosyası üzerinde değişiklikleri hangi programla yapabiliriz?

Home: Normal editor programı ile düzeltme yapılıyormuş.

Ralph
08.Eylül.2011, 17:00
Yamada Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki ön eleme maçları düzenlenmemiş. 1 ön eleme oynaması gerekiyordu hatırladığım kadarıyla Beşiktaş. Ama geçen seneki ön elemeler oynanıyor. Ayrıca Baki Mercimek her nedense Beşiktaş'ın Favori personeli. Bunu çözemedim :icon_surprised: Ayriyeten Türkiye Kupası Çeyrek final maçları Aralıkta oynanıyor. Buda garip geldi.

iko37
08.Eylül.2011, 18:13
Var

Editör yetersiz olduğu için gerçektekinin aynısı olmadı. sadece lig sonunda ilk 4 takım 3 maç yaptıktan sonra 1. olan sampiyon oluyor

Ekonomilerle oynanmadı. Sadece zenginleşen PSG ve Malaga ya ufak değişiklikler yapıldı
Oyuncu güçlerine dokunulmadı. Sadece Muhammet Demirci oyuna eklendi

Buna tekrar bakacağım.

Editör desteklemediği için yapılamadı.

Gerekli düzenlemeleri yapacağım. Teşekkürler

Bu gece güncellenmiş halini yayınlayacağım

Belçika Liginin üzerine Türk takımlarını koyup Belçika liginin de adını Süper lig yapıp Belçika Ligini de 18 takıma çıkarsak olmaz mı?editörden bunu yapmak mümkün mü

iko37
08.Eylül.2011, 18:22
Belçika Liginin üzerine Türk takımlarını koyup Belçika liginin de adını Süper lig yapıp Belçika Ligini de 18 takıma çıkarsak olmaz mı?editörden bunu yapmak mümkün mü

Belçika ligindeki takımların isimlerini,renklerini logolarını ve diğer bilgilerini türk takımlarının ki gibi yaparsak olmaz mı?Bunları ya teker teker yapabiliriz yada kopyala yapıştır yöntemi varsa onunla yapabiliriz.ama teknik konuları bilmiyorum.Takım sayısıda 18 e yükseltilebiliyosa olabilir bu iş gibi geliyo.İkinci ve 3. ligede Türk Takımlarını kopyalamamız gerekiyo tabi...

kel
08.Eylül.2011, 18:35
ilerledikce gozume carpan baska bir eksik bosinga free de halbuki adam chelsea de saygilar

yyurduseven
08.Eylül.2011, 19:21
Gecen sezon tarihinin en kötü sıralamasını ve sezonunu geçiren bir takım için morallerin düşük olması normal. Ayrıca moralleri maç kazanarak yükseltebilirsin. Bunu yapabileceğine inanıyorum.

Antrenör sorunu oyunun başında zaten olan bi durum. Bu durumu da oyunda tesis yaparak antreman tesisi yıldızını yükselttiğinde antrenör alma sayında artıyor. Bahsettiğin sorunlar yamadan kaynaklanan değil zaten oyunda olan ve oynadıkça düzeltilebilecek sorunlar.

Galatasarayın moralini 7 ye düşürürken, tarihinin en büyük davasıyla karşı karşıya kalan ve hatta Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilen bi takımın moralinin 18 olması ilginç olmuş :)

Bunun yanında haklısın pek etkilemiyor. Arka arkaya 3 maç kazanınca moraller normale dönüyor.

yyurduseven
08.Eylül.2011, 19:23
Belçika ligindeki takımların isimlerini,renklerini logolarını ve diğer bilgilerini türk takımlarının ki gibi yaparsak olmaz mı?Bunları ya teker teker yapabiliriz yada kopyala yapıştır yöntemi varsa onunla yapabiliriz.ama teknik konuları bilmiyorum.Takım sayısıda 18 e yükseltilebiliyosa olabilir bu iş gibi geliyo.İkinci ve 3. ligede Türk Takımlarını kopyalamamız gerekiyo tabi...

Takımların isimlerini vs. değiştirmene gerek yok. Swap özelliğiyle Türk takımlarıyla Belçika ligindekilerin yerlerini değiştirebilirsin. Ancak değiştirilemeyen özelliklerin sayısı oldukça fazla. O yüzden yeni kurallara uygun bir lig oluşturup onun üzerinden düzenlemeleri yapmak mevcut editördeki tek yöntem.

iko37
08.Eylül.2011, 19:53
Takımların isimlerini vs. değiştirmene gerek yok. Swap özelliğiyle Türk takımlarıyla Belçika ligindekilerin yerlerini değiştirebilirsin. Ancak değiştirilemeyen özelliklerin sayısı oldukça fazla. O yüzden yeni kurallara uygun bir lig oluşturup onun üzerinden düzenlemeleri yapmak mevcut editördeki tek yöntem.

Ne gibi eğiştirilemeyen özellikler?

enesx86
08.Eylül.2011, 21:34
galiba gözünden kaçmış 3.ligte yabancı sınırlaması diye bişey yok ben kendim koydum ama

kontrol edicem

yeni linki ilk mesaja işledim.

Teşekkürler

bursa stat kapasitesi hatasi mevcut oyunda ilerledikce hatalar gozume carpmaya devam ediyor sana onerim kardes elbet hatalar bulup yazacakdir herkes benim gibi sen bu yamayi 1 hafta sonra guncelle ki ozaman bizde lig acabilelim ve butun sorunlari gozden gecirebilelim samsunda kiralik bir ganali var oyle bir adam almadilar diye biliyorum nice den gelen mesela ki daha ilerledikce hatalarla karsilacabiliriz iyi calismalar

Tabi ki amacım hatasıza yakın bir yama çıkarmak. Sizlerinde yardımı ile bu eksikleri tespit edip bildirmeniz ve gerekli düzenlemeleri yapmamız gerekiyor
Bursa stat kapasitesi ile ilgili ne gibi bir sorun var biraz açıklayabilir misin ?
Samsunla ilgili de adamın adını söylersen transfermarkt'tan bakıp doğrusunu yapmaya çalışırım
Dediğin gibi yamayı hataları tespit hatasıza yakın çıkarmak için gerekirse 1 hafta geç çıkarabilirim. Geç olsun temiz olsun

Yamada Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki ön eleme maçları düzenlenmemiş. 1 ön eleme oynaması gerekiyordu hatırladığım kadarıyla Beşiktaş. Ama geçen seneki ön elemeler oynanıyor. Ayrıca Baki Mercimek her nedense Beşiktaş'ın Favori personeli. Bunu çözemedim :icon_surprised: Ayriyeten Türkiye Kupası Çeyrek final maçları Aralıkta oynanıyor. Buda garip geldi.

Anlıyorum seni ama hatırladığınız kadarı ile değil de kesin bilgi ile gelirseniz hem benim için hemde sizin için daha yararlı olur. Ve emin bi şekilde hataları güncelleyebiliriz. Diğer soruların için ayrıca kontrelleri yapıcam. Baki Mercimek i sevmiyosanız kaldırabilirim.

ilerledikce gozume carpan baska bir eksik bosinga free de halbuki adam chelsea de saygilar

Teşekkürler

Galatasarayın moralini 7 ye düşürürken, tarihinin en büyük davasıyla karşı karşıya kalan ve hatta Şampiyonlar Ligi'nden ihraç edilen bi takımın moralinin 18 olması ilginç olmuş :)

Bunun yanında haklısın pek etkilemiyor. Arka arkaya 3 maç kazanınca moraller normale dönüyor.

Moraller konusunda oyundaki takım morali değerlendirmesi saha içinde alınan sonuçlara göre oyun tarafından belirleniyor. Şuan Fenerbahçenin yaşamış olduğu durum saha dışı olaylarla ilgili bir durum. Ben öyle düşünüyorum. Takım moralini saha içi sonuclarına göre değerlendiren bir sistemi siz saha dışına göre değerlendirirseniz burda tartırşmalı bir durum ortaya çıkar. Eğer sen illaki haksız bir durum olduğunu düşünüyorsan Fenerbahçenin moralini sıfır yapıp Galatasarayın moralini 20 yapıp oyuna başlayabilirsin

Mevcut editörde değiştirelemeyen özellikler zaten değişseydi belçika ligine gerek kalmadan bunu bende yapabilirdim. Fakat editörde yetersiz ayrıntısız programlama buna engel oluyor. mesela Turkiye kupası gruplu olmuyor eleme usulü oluyor, maç kazanma primi eklenmiyor, play offlarda tek maç yapılıyor çift maç yapılmıyor. Daha bir cok eksiklik var.
Belçika olayına gelirsek bunu yapmak için ligi yeniden yazmak gerek cünkü belcika liginde takım sayısı Türkiye ligindeki gibi 18 değil. Standart belcika ligine fazladan takım eklersek bu seferde hiç çalışmayacaktır. O yüzden Belcika ligi ile Türkiye ligini yer değiştirmenin bizim için hiç bir getirisi olmayacaktır.

Yama ile ilgili hataları buldukça belirtirseniz bende düzenlemeye çalışırım.

cimboom
08.Eylül.2011, 23:21
Yeni linkte Galatasaray baskani yine Adnan Polat olmus.

enesx86
08.Eylül.2011, 23:26
Yeni linkte Galatasaray baskani yine Adnan Polat olmus.

Hayır. Ünal Aysal başkan şuanda. Editörden bakarsan görebilirsin. Editör Data klasöründe aynı anda başka bir yama daha varsa değişiklikler karışır.

cimboom
09.Eylül.2011, 00:16
Pardon kusura bakma dostum, yanlis yamaya bakmisim :) özur dilerim

kel
09.Eylül.2011, 00:22
bursanin mevcut kapasitesi 45 bin gozukuyor ama o timsah arenada olacak 2012 de zaten onu ayarlamissin ama mevcut stat kapasiteside 45 bin bu yanlis 25 bin civarlarinda tam net sayiyi bilmiyorum
ayrica samsunda defans oyuncusunun adi jonathan quartrey boyle bir oyuncu alinmadi diye biliyorum yaniliyor olabilirim
kesinlikle hatasiz olmasi mumkun degil sonucta insan yapimi buyuk emek veriyorsun kardesim eyvallah saygimiz sonsuz benim onerim 1 hafta sonra tekrar guncelle cunku eksikleri gordukce yazar herkes sana sende guncellersin hergun link guncellenirse kariyer acamayiz:) saygilar

okumus
09.Eylül.2011, 00:51
bursanin mevcut kapasitesi 45 bin gozukuyor ama o timsah arenada olacak 2012 de zaten onu ayarlamissin ama mevcut stat kapasiteside 45 bin bu yanlis 25 bin civarlarinda tam net sayiyi bilmiyorum
ayrica samsunda defans oyuncusunun adi jonathan quartrey boyle bir oyuncu alinmadi diye biliyorum yaniliyor olabilirim
kesinlikle hatasiz olmasi mumkun degil sonucta insan yapimi buyuk emek veriyorsun kardesim eyvallah saygimiz sonsuz benim onerim 1 hafta sonra tekrar guncelle cunku eksikleri gordukce yazar herkes sana sende guncellersin hergun link guncellenirse kariyer acamayiz:) saygilar

Adam emek harcamış yapmış bence heves kırmayalım illa hatalar olacak

E.Cartman
09.Eylül.2011, 00:57
Galatasaray dehşet-ül vahşet olmuş yalnız :n::n: Gelene gidene 5 atıyorum hadi hayırlısı :D

kel
09.Eylül.2011, 01:30
Adam emek harcamış yapmış bence heves kırmayalım illa hatalar olacak

ben heves kirmiyorum kendisi soyledi ki bana eksikleri soyleyin bende duzelteyim bizde yardimci oluyoruz gordukce olay budur

kkkmmm
09.Eylül.2011, 15:28
Konyasporda jaycee, montano, muammer salibasic, peter gtajcıar(400 bin euroya sparta praga),gökhan emreciksin,barbaros barut,emre yüksektepe gönderildi.Muhammet yürükuslu,Recep aydın ve Feyyaz Belen de takıma döndü.

Düzeltilirse sevinirim.Yine de teşekkürler çok güzel çalışma.

37caylak37
09.Eylül.2011, 17:33
Teşekkürler. :)

metinoktay
09.Eylül.2011, 21:56
deniyorum, 2012 ye kadar idare etsin :) şimdiden eline sağlık. umarım bank asya transferleri eksiksizdir :)

akansamet55war
09.Eylül.2011, 22:17
samsun da anıl karaer jonathan quartey ve serdar gürler kiralık gözüküyor. onlar yok takımda.murat ceylan transferi iptal oldu.michael fink kiralık değil bonservisiyle geldi.savaş yılmaz transfer edildi.hakan koçaslan ve oğuzhan azgar çarşambaspor da kiralık,kenan yelek futbolu bıraktı samsun da hocalığa başladı. samsunspor hakkında aklımda kalanlar bunlar. yama için de eline sağlık :)

Muwin
09.Eylül.2011, 22:33
Tek kelimeyle süper.Emegine sağlık.

altug_
10.Eylül.2011, 12:11
harikasin dostum! ellerine emegine saglik

richard castle
10.Eylül.2011, 12:39
Benim kafama takılan tek eksik moral konusu ile ilgili... Geçen sezonu 8. bitirmiş Galatasaray' ın moralinin düşük olması gayet normal... Ancak Temmuz' un başından itibaren şike soruşturması geçiren, başkanı tutuklanan, yıldızları takımdan ayrılan Fenerbahçe' nin morali de Galatasaray gibi düşük olmalıydı bence. Çünkü takımı etkilememesi çok zor.

enesx86
10.Eylül.2011, 13:21
Benim kafama takılan tek eksik moral konusu ile ilgili... Geçen sezonu 8. bitirmiş Galatasaray' ın moralinin düşük olması gayet normal... Ancak Temmuz' un başından itibaren şike soruşturması geçiren, başkanı tutuklanan, yıldızları takımdan ayrılan Fenerbahçe' nin morali de Galatasaray gibi düşük olmalıydı bence. Çünkü takımı etkilememesi çok zor.

Ama oyunda bu saha dışı etkenleri hesaplayan bir sistem yok. Moral konusu oyunda sadece saha sonucları puan durumu lig sıralaması gibi etkenlere göre hesaplanıyor.

okumus
10.Eylül.2011, 15:33

İlk haftalar takım zorlanıyor ama galibiyetlerle kendine geliyor.

enesx86
11.Eylül.2011, 19:22
Artik hata kalmadi galiba kimseden ses yok :)

Oghuse
11.Eylül.2011, 19:25

Bende bir süre test ettim en hatasızı bu.. :)

enesx86
11.Eylül.2011, 20:19
Bende bir süre test ettim en hatasızı bu.. :)

Bir araştırmacıdan bunu duymak beni sevindirdi. Teşekkürler :)

Suicider
11.Eylül.2011, 20:24
Dostum çok teşekkür ederim eline koluna sağlık.Uğraşmışsın ve deymişte uğraştığına.Başladım oynamaya daha birkaç maç yaptım ama pek sorun çarpmadı gözüme.Galatasarayla oynuyorm zaten bikaç hazırlık maçında galibiyet alınca moraller arttı yine arkadaşlar boşuna telaş yapmışlar burda.Tekrardan sağolasın.

Cmert
12.Eylül.2011, 00:41
Madem hata istiyorsun Blackburn takımında kalilic dnipro ya satıldı onu düzeltebilirsin manu da tom clever kiralık gitmedi takımda volves takımında 2 tane eskiden kalma kiralık oyuncu var adlarına bakmam icin yeni oyun acmam lazım üşendim şimdi sırf seni mutlu etmek icin dikkatlice bakıyorum :))

kel
12.Eylül.2011, 02:12

turkiye liginde cok eksikler var kardes yeni cikan takimlarda ozellikle hepsini bir daha kontrol edsen super olur transfermarket sitesinden benim onerim bu

enesx86
12.Eylül.2011, 09:16
turkiye liginde cok eksikler var kardes yeni cikan takimlarda ozellikle hepsini bir daha kontrol edsen super olur transfermarket sitesinden benim onerim bu

Bende oradan kontroll ettim tek tek. Oynadika buldugun hatalari yazarsan daha iyi olur cunku hepsini tekrar kontrol etcek kadar zamanim yok malesef calisiyorum

Oghuse
12.Eylül.2011, 14:38
Milli takıma oyuncu seçilmemesi sıkıntısı bu yamada da var.

ardnz
12.Eylül.2011, 17:36
Eline saglik.
Murat ceylanin samsuna transferi iptal oldu hala Gaziantepspor'da.

Bir de uefa avrupa liginde oynanmama gibi bir durum var mi? Bazi yamalarda uefa gruplar felan oynanmiyor. Uefada ve cl inde ayni takimlar yer aliyor vs.

Ayrica spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var.

enesx86
12.Eylül.2011, 20:43
Milli takıma oyuncu seçilmemesi sıkıntısı bu yamada da var.

Almanya milli takımından mı bahsediyorsun. sorunu tam anlayamadım

kel
12.Eylül.2011, 21:11
Bende oradan kontroll ettim tek tek. Oynadika buldugun hatalari yazarsan daha iyi olur cunku hepsini tekrar kontrol etcek kadar zamanim yok malesef calisiyorum

anladim kardesim tamam mumkun oldukca ilgilenmeye calisacagim

ardnz
12.Eylül.2011, 21:31

Oyuncular kendi milli takimlarina gitmiyor demek istiyor sanirim.

Ben de oyle bir sorun yok.

ardnz
12.Eylül.2011, 21:51
Turkiye kupasinda deplasman golu ozelligi yok. 1-1 in rovansinda uzatmalarda 2-2 kaldim ama mac penaltilara gitti. Normalde elenmem gerekirdi.

Sizde de oldu mu?

Oghuse
13.Eylül.2011, 00:05

Diğerleri de dahil türkiye de oynayınca farkedersin

enesx86
13.Eylül.2011, 00:47
Eline saglik.

Bir de uefa avrupa liginde oynanmama gibi bir durum var mi? Bazi yamalarda uefa gruplar felan oynanmiyor. Uefada ve cl inde ayni takimlar yer aliyor vs.

Ayrica spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var.

spor toto super lig logosunda turkcell super lig yazisi var sorunu data yamasından kaynaklanan bir sorun değil logoların eski olmasından dolayı böyle. bende de eski logolar olduğu için sslere öyle gelmiş :)

Murat Ceylan düzelttim. Uefa sorunu ile ilgili şimdiye kadar bir şikayet gelmedi.

Turkiye kupasinda deplasman golu ozelligi yok. 1-1 in rovansinda uzatmalarda 2-2 kaldim ama mac penaltilara gitti. Normalde elenmem gerekirdi.

Sizde de oldu mu?

Evet deplasman golü kuralını eklemeyi unutmuşum. Düzelttim. Diğer eksikler de giderilince beraber yayınlayacağım

ardnz
13.Eylül.2011, 02:13
Benim oyunda da oyle gozuktu de ondan sormustum. Logolar eski o yuzden diyorsun yani.Aslinda logo ve oyuncu yuzlerini yenilemistim?

Bu arada ilgin icin tesekkurler.

Ilerleyen yillarda devam eden arkadaslarda 2013 den sonra yabanci sinirinda her hangi bir sorun oldu mu?

Bir de play out sistemi normal statude yok.TR de uygulanmayacak. Bu yama da var mi play out?Ben su an sezonun ortasindayim o yuzden bilmiyorum.

enesx86
13.Eylül.2011, 11:11
Benim oyunda da oyle gozuktu de ondan sormustum. Logolar eski o yuzden diyorsun yani.Aslinda logo ve oyuncu yuzlerini yenilemistim?

Bu arada ilgin icin tesekkurler.

Ilerleyen yillarda devam eden arkadaslarda 2013 den sonra yabanci sinirinda her hangi bir sorun oldu mu?

Bir de play out sistemi normal statude yok.TR de uygulanmayacak. Bu yama da var mi play out?Ben su an sezonun ortasindayim o yuzden bilmiyorum.

Data yamasi logolari etkilemez. Playout yamada yok. Ben tesekkur ederim.

Nocna Mora
13.Eylül.2011, 13:38
Son halini upload edecekmisin ?

ardnz
13.Eylül.2011, 14:09
Son halini upload edecekmisin ?

Transfer olarak baska eksiklikler var mi? Ben 2-3 tane soyledim onu halletmis sagolsun.

Baska eksiklikler varsa onlari da duzeltip upload edebilir sanirim.

FenoMachine
13.Eylül.2011, 14:09
indirsemmi indirmesemmi kararsız kaldım

enesx86
13.Eylül.2011, 14:18
Hafta sonuna kadar eksik bulurda belirtirseniz yayinlayabilirim

kkkmmm
13.Eylül.2011, 14:47
Konyasporda jaycee, montano, muammer salibasic, peter gtajcıar(400 bin euroya sparta praga),gökhan emreciksin,barbaros barut,emre yüksektepe gönderildi.Muhammet yürükuslu,Recep aydın ve Feyyaz Belen de takıma döndü.

Düzeltilirse sevinirim.Yine de teşekkürler çok güzel çalışma.

Yazmıştım ama gözden kaçmış sanırım düzeltilirse güzel olur.

FieSTaA
13.Eylül.2011, 15:36
Şu deplasman golü misal büyük hata maçlar için. Onu düzeltirseniz, bir de bir önceki sürümü indirdiğimde fixtürde problem vardı.300 gün maç yoktu felan.

cheLebhi
13.Eylül.2011, 17:06
Şampiyonlar Play-Off'u ve Avrupa Ligi Play-Off'u olmuyor mu?

Birde bu update dosyası üzerinde değişiklikleri hangi programla yapabiliriz?

ardnz
13.Eylül.2011, 17:13
edit.......

ardnz
13.Eylül.2011, 18:34
Asamoah Gyan, Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'e kiralandı

saboje
13.Eylül.2011, 21:35
6+2+sinirsiz da kulubede oturan 2 de sIkInti var. Soyle ki:

8 oyuncu kaybetme kurali var ama diyelim oyunda ilk 11 e 5 yabanci koyduk yedeklerde 3 yabanci olabiliyor. Normalde kulube de 2 den fazla yabanci olamaz.

takımın 18 kişilik kadrosunda 8 yabancı, oynayan 11 içinde en fazla 6 yabancı olabilir... sahada oynayan yabancı oyuncu sayısına ne olursa olsun yedek kulübesinde 2 yabancı olacak anlamında değil o (+2) olayı... istersen sahada 1 yabancı oynatıp yedek kulübesinde 7 yabancı kullanabilirsin yani... tabi biri alt yapından çıkması şartıyla:)

ardnz
13.Eylül.2011, 22:09
takımın 18 kişilik kadrosunda 8 yabancı, oynayan 11 içinde en fazla 6 yabancı olabilir... sahada oynayan yabancı oyuncu sayısına ne olursa olsun yedek kulübesinde 2 yabancı olacak anlamında değil o (+2) olayı... istersen sahada 1 yabancı oynatıp yedek kulübesinde 7 yabancı kullanabilirsin yani... tabi biri alt yapından çıkması şartıyla:)

Anladim. Tesekkurler

enesx86
14.Eylül.2011, 00:00
Yazmıştım ama gözden kaçmış sanırım düzeltilirse güzel olur.

Düzeltildi.

Şu deplasman golü misal büyük hata maçlar için. Onu düzeltirseniz, bir de bir önceki sürümü indirdiğimde fixtürde problem vardı.300 gün maç yoktu felan.

Turkiye kupasındaki deplasman golü eksikliği giderildi. fixtur sorunu bulunmamaktadır

Şampiyonlar Play-Off'u ve Avrupa Ligi Play-Off'u olmuyor mu?

Birde bu update dosyası üzerinde değişiklikleri hangi programla yapabiliriz?

Editörde sadece şampiyonluk playoff u yapılabiliyor. Avrupa ligine gitmek için playoff editörde yapılamyor

Açıklama için teşekkürler

ardnz
14.Eylül.2011, 00:31
Son guncellemeyi hafta sonu mu cikarmayi dusunuyorsun?

Gozume carpan bazi transfer eksikleri tekrar yazayim belki gozunden kacan olmus olabilir.

enesx86
14.Eylül.2011, 00:40
Son guncellemeyi hafta sonu mu cikarmayi dusunuyorsun?

Gozume carpan bazi transfer eksikleri tekrar yazayim belki gozunden kacan olmus olabilir.

Evet hafta sonu düşünüyorum. Daha varsa eksiklikler yazabilirsiniz

FieSTaA
14.Eylül.2011, 18:03
Fixtür güncel değil ? İlk hafta fenerbahçe ile oynuyorum Galatasarayı seçtiğim zaman.

enesx86
14.Eylül.2011, 21:11
Fixtür güncel değil ? İlk hafta fenerbahçe ile oynuyorum Galatasarayı seçtiğim zaman.

Fixturu ekleseydim sanirim Turkiyede 1 numara olurdu :) ama 34 hafta fixtur ekleyecek kadar vaktim yok malesef. Fixturden sikayetciysen yeni oyun acabilirbililrsin aklima gelen son cozüm bu. Veya biri fixturu yapip gonderirse yamaya ekleyebilirim

FieSTaA
15.Eylül.2011, 04:20
Yok şikayetçi değilim =) Belirtmek istedim. Teşekkürler başlıyorum FM 2012 çıkana kadar devam edeceğim kariyerime sizn updateniz ile.

burak52
15.Eylül.2011, 19:16
kardeş romelu lukaku 1 yıllığına stoke city e kiralandı. portonun falcao nun yerine aldığı kleber(palmeiraslı forvet) i ekler misin
o gözden kaçmış

kalemci
15.Eylül.2011, 19:40
Lukaku için kaynak gösterirmisin ilk defa duyuyorum.

ardnz
15.Eylül.2011, 21:12
kardeş romelu lukaku 1 yıllığına stoke city e kiralandı. portonun falcao nun yerine aldığı kleber(palmeiraslı forvet) i ekler misin
o gözden kaçmış

Lukaku hala chelsea de. Kiralanmadi. Yanlisin var.

enesx86
16.Eylül.2011, 00:46
http://www.transfermarkt.de/de/romelu-lukaku/transfers/spieler_96341.html

Lukaku hala Chelsea de

hexagoncw
16.Eylül.2011, 21:23
play-off sistemide hatalı olmuş bu arada belirtmek isterim

enesx86
16.Eylül.2011, 23:27
play-off sistemide hatalı olmuş bu arada belirtmek isterim

Nedenini belirtmiştim. Tekrar yazıyorum. Editör yetersiz. Bu kadarını yapmama izin veriyor

enesx86
18.Eylül.2011, 22:26
Link yenilendi.

İlk 6 takımın kadro numaraları aktarıldı
Türkiye kupasındaki deplasman kuralı hatası giderildi.
Bazı eksik ve kiralık transferler ayarlandı
Karabük'ün Emenikeyi satmasından dolayı kasasına 9 m€ eklendi.

http://hotfile.com/dl/130119974/e88d43c/11.4_enesx86.rar.html

Adminlerden biri linki ilk mesaja eklerse sevinirim.

ardnz
19.Eylül.2011, 01:18
Link yenilendi.

İlk 6 takımın kadro numaraları aktarıldı
Türkiye kupasındaki deplasman kuralı hatası giderildi.
Bazı eksik ve kiralık transferler ayarlandı
Karabük'ün Emenikeyi satmasından dolayı kasasına 9 m€ eklendi.

http://hotfile.com/dl/130119974/e88d43c/11.4_enesx86.rar.html

Adminlerden biri linki ilk mesaja eklerse sevinirim.

Eline saglik.

Rar in sifresi yine ayni onu da belirt istersen.

Ketchaup
19.Eylül.2011, 15:08
elano galatasarayda bende :)

Redrum
19.Eylül.2011, 15:20
Emeğine sağlık.. Ancak keşke playoff sistemi olmasa buna karşılık maç kazandığımız zaman para gelmeme olayı da olmasa.. sırf transferlerin yapılmış olduğu bir update'in var mı?

sasa16
19.Eylül.2011, 15:35
3.sezonun başındayım. patch gayet güzel. arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunuyuroum. yalnız bu play off sistemi çok gıcık fazladan 3 maç yapıyoruz ligte rahat 2 3 gol attığım takımlar coşuyor. gol atamıyorum yiyorum. :icon_lol: tek artısı cok heyecanlı oluyor bu 3 maç:0:

enesx86
19.Eylül.2011, 20:08
ilk mesajındaki 2. resimi anlayamadım ben.

Düşme playoff unu kaldirdim merak etme :)

enesx86
19.Eylül.2011, 20:37
elano galatasarayda bende :)

Kullandigin baska bir editor yama var ise onu klasorden silmen gerek. Editorden kontrol edersen elano GS de degil

Ali Apaydın
20.Eylül.2011, 12:15
yama güzel olmuş elinize sağık. şuanda sezonum bitmek üzere bakalım playoffu heyecanla bekliyorum :) beşiktaşımla fenerin 15 puan önünde son 7-8 haftaya girdim.. yani diyeceğim o ki bu yamada herşey güzel olmuş :)

okumus
20.Eylül.2011, 21:56
enes Galatasaray'ın stad kapasitesi Ali Sami Yen'le aynı sanırım gözden kaçmış daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama eline sağlık 1 sezon geride kaldı zevk aldım oyundan

osman erbil
21.Eylül.2011, 00:20
ellerine sağlık. çok güzel çalışma.

rcrdnh
21.Eylül.2011, 17:50
6+2+sınırsız olayı var mı bu yamada ?

eğer varsa editörden nasıl yaptığını anlatabilirmisin

enesx86
21.Eylül.2011, 20:15
Evet var. Ligi secip Squad rules ten biraz ingilizcen varsa yapabilirsin

FieSTaA
21.Eylül.2011, 20:45
Enes playoffsuz bir versiyonunu verme şansın var mı ? Çünkü şuanki hali olmamasından daha iyi. Çok saçma şuanki playoff sistemi

enesx86
21.Eylül.2011, 21:25
Enes playoffsuz bir versiyonunu verme şansın var mı ? Çünkü şuanki hali olmamasından daha iyi. Çok saçma şuanki playoff sistemi

Tamam gece ayarlamaya calisirim

Redrum
22.Eylül.2011, 20:42
Tamam gece ayarlamaya calisirim

Aynen ben de bunu istiyorum ya.. Hem playofflu olunca lig şampiyonu falan para almıyor, galibiyet başına para gelmiyor dendi. :)

enesx86
22.Eylül.2011, 20:55
Aynen ben de bunu istiyorum ya.. Hem playofflu olunca lig şampiyonu falan para almıyor, galibiyet başına para gelmiyor dendi. :)

Lig şampiyonun para almadığını nerden uydurdun alıyor

Redrum
22.Eylül.2011, 21:10
Lig şampiyonun para almadığını nerden uydurdun alıyor

Öyle demişti biri.. Galibiyet başı para da gelmiyor sanırım. En iyisi eski sistem yeni transferler ama var mı elinde öyle bir şey acaba?

enesx86
22.Eylül.2011, 22:02
Sadece Transferlerin olduğu PLayoffsuz versiyon

Ayrıca Inter ve Schalkeden ayrılan teknik direktör fesihleri ayarlandı

İNDİR (http://hotfile.com/dl/130445315/aeb3023/11.4_enesx86.xml.html)

martymcfly
23.Eylül.2011, 18:14
Playoffsuz versiyonu indiriyorum emeğine sağlık. İnşallah 2012'de de playoff saçmalığını kaldırabiliriz.

alegz
24.Eylül.2011, 01:32
İndirmenizi önermiyorum...

Max 3 sezon oynayabiliyorsunuz....

Ben bu data ile 3.sezonun sonunda crash report aldım...

Arkadaşım da, 3.sezonun ortalarında aldı crahs report hatasını..

Bi anda oyundan soğuyorsunuz..

Arkadaş bilerek yapmamıştır tabi.. Yinede emeğine sağlık.. Ama dediğim gibi önermiyorum... "LG's Summers Update" datasını kullanırsanız çok daha iyi.

enesx86
24.Eylül.2011, 01:37
3. sezonu geçenler ss atarsa sevinirim

Watchers8
24.Eylül.2011, 12:17
3. sezonu geçenler ss atarsa sevinirim

malesef bende 3. sezonun ortasında crash report hatası aldım, acıkcası son sayfaya kadar mesajları okuma fırsatım olmadı fakat gormus oldugum sorunları bıldıreyım, u18 genç takım antremanı yok malesef ve genel antreman yıyorlar bu yuzden sakatlık cok oluyor, ayrıca 3.ligde ligi son 3 sırada tamamlayan hıcbır takım amator kumeye dusmuyor :) bır sonrakı sezon tekrardan 3.lige devam edıyorlar :)

Redrum
24.Eylül.2011, 12:24
En iyisi hiç bir şeyi ellemeyip sadece transferleri yapmak :)

cimboom
24.Eylül.2011, 20:08
Bende simdi basliyorum 3.sezonuma. Birsey olursa yazarim. Tahminim gece bitiririm ligi :)

Edit: 4.sezonuma giriyorum simdi daha bisey olmadi :)

narakan1969
25.Eylül.2011, 23:59
Antep'de ki Arafat ve Binya kiralık. Yansıtılmamış sanırım.

enesx86
26.Eylül.2011, 01:59
Antep'de ki Arafat ve Binya kiralık. Yansıtılmamış sanırım.

İşte Binya, işte Arafat

http://img834.imageshack.us/img834/4756/djakoarafatprofilzellik.png

http://img822.imageshack.us/img822/88/binyaprofilzellikler.png

narakan1969
26.Eylül.2011, 17:43
İşte Binya, işte Arafat

http://img834.imageshack.us/img834/4756/djakoarafatprofilzellik.png

http://img822.imageshack.us/img822/88/binyaprofilzellikler.png

Antep de kiralık bunlar. Bonservisi alınmadı.

enesx86
26.Eylül.2011, 19:35
Transfermarkt ta ne gorduysem onu yaptım.

ekurcenli
27.Eylül.2011, 16:32
bende ilk sezonun ortasinda regenler a takimda ve 19-20 yasinda cikti.ayni problemi yasiyan varmi acaba ?

Harun Aslan
27.Eylül.2011, 19:24
Göztepe'de Bradley Grobler yok ayrıyetten Tayfun Özkan hala takımda Adana D.S da şuan.

emeğine sağlık başka bişey göremedim şuanlık, düzeltiyorum grobler yedek takımda var ama çok alakasız bir oyuncu fotoğrafı gözüküyorda.

narakan1969
27.Eylül.2011, 21:10
Transfermarkt ta ne gorduysem onu yaptım.

transfermarkt uydurmuş demek ki dostum.

enesx86
28.Eylül.2011, 00:49
bende ilk sezonun ortasinda regenler a takimda ve 19-20 yasinda cikti.ayni problemi yasiyan varmi acaba ?

Bıu yamadan kaynaklanan bi sorun değil. Senin takımının alt yapısı ve youth coach ları iyi değilse böye şeyler olabiliyor

burakurhan
28.Eylül.2011, 21:54
Ben bu yamada 3. sezonumu bitirdim,hic bir problem yasamadim.

Yamayi hazirlayan arkadasin ellerine saglik.

martymcfly
29.Eylül.2011, 18:42
Bıu yamadan kaynaklanan bi sorun değil. Senin takımının alt yapısı ve youth coach ları iyi değilse böye şeyler olabiliyor

Yamadan mı bilmiyorum ama takımım Beşiktaş benim de sezon başında altyapıya katılan regenlerim hep 19-20 yaşında.

enesx86
01.Ekim.2011, 01:45
Yamadan mı bilmiyorum ama takımım Beşiktaş benim de sezon başında altyapıya katılan regenlerim hep 19-20 yaşında.

bende sadece 1 oyuncuda oldu. diğerleri hep 15-16 yaşlarındaydılar. altyapıları geliştirmekte yarar var

guneykanat
28.Ekim.2011, 04:12
biraz kurup oynayalım... fm12 yi beceremedim bi türlü.. türkçe olmayınca zevki olmuyor oyunun

Steiger
20.Ocak.2012, 19:42
Bu indirdiğimiz dosyaları nereye atıyoruz ??

NOT : Bende Editor Data yok DB var