PDA

View Full Version : Sürekli Yeni Kontrat İstiyorlar!

berksus
07.Eylül.2011, 02:35
Fenerbahçedeyim ve genç oyuncuların sürekli yeni kontrat istemelerinden bıktım. Siz bunu önlemek için neler yapıyorsunuz?

Oghuse
07.Eylül.2011, 02:36
Valla transfer teklifi geldikçe istiyorlar maaesef. Sinir bozucu ama engellenmiyor.

ersin123
07.Eylül.2011, 02:53
Genç oyuncu derken gelecekte yıldız olacak bir genç oyuncudan mı bahsediyorsun ?

SAİT71
07.Eylül.2011, 02:55
Valla en sinir olduğum şey. Genç oyuncular neden kontrat istiyorlar bilmiyorum ama as takım kadrosundakiler misilleme yapar gibi bi teklif alınca hemen yeni kontrat isteyip 2 katı maaş talep ediyor. Bu tür kalıplaşmış özelliklerin ayarları fazla kaçırılmış gibi...

berksus
07.Eylül.2011, 02:55
Genç oyuncu derken gelecekte yıldız olacak bir genç oyuncudan mı bahsediyorsun ?

Evet. Hazard,Sissoko,Neymar,Pieters sürekli yeni kontrat istiyor. Ama yine aynı yaş aralığında stoch hiç kontrat istemiyor. Onu da sattım ya zaten :icon_confused:

SAİT71
07.Eylül.2011, 02:58
Hazard, Neymar gibi adamlar dünya çapında geleceği olan isimler. Onlarla ilgilenen takımlar büyük kulüplerdir. O nedenle ilgi üzerinde olunca bu kozu kullanıyorlardır. Yani muhtemelen böyledir.

EndoplazmiK RetikuluM
07.Eylül.2011, 03:26
Aklın yolu birdir oturun konuşun :p Ben öyle yapıyorum. En kötü ihtimal "Sahadaki performansında artış olursa" gibi bir seçenek vardı onu seçiyorum performansı yükselirse uygun bir şeyler teklif ediyorum...

berksus
07.Eylül.2011, 03:58
Aklın yolu birdir oturun konuşun :p Ben öyle yapıyorum. En kötü ihtimal "Sahadaki performansında artış olursa" gibi bir seçenek vardı onu seçiyorum performansı yükselirse uygun bir şeyler teklif ediyorum...

Öyle yapınca da 1-2 ay sonra unsettled oluyorlar ve diğer oyuncuları da mutsuz ediyorlar ama :icon_frown:

Lim10
07.Eylül.2011, 04:00
Birebir konuşmada "Gitmekte özgürsün" tarzı bi seçenek var, bunu uyguluyorum hep ve şimdiye kadar hiç ters tepmedi.Hemen geri vitese alıyorlar.

Eğer olmazsa gönderemeyecek kadar değerli olan oyuncularınla yapar, diğerlerini gönderirsin.Hiç sevmem sorunlu oyuncuyu, tutmam takımda isterse kralı olsun.

BleedingMoon
07.Eylül.2011, 04:10
bu oyundaki en büyük hatalardan biriydi. umarım bu saçma sıklığı seyreltmişlerdir.

berksus
07.Eylül.2011, 04:15
Birebir konuşmada "Gitmekte özgürsün" tarzı bi seçenek var, bunu uyguluyorum hep ve şimdiye kadar hiç ters tepmedi.Hemen geri vitese alıyorlar.

Eğer olmazsa gönderemeyecek kadar değerli olan oyuncularınla yapar, diğerlerini gönderirsin.Hiç sevmem sorunlu oyuncuyu, tutmam takımda isterse kralı olsun.

O zaman bundan sonra bunu deniyeyim bir. Peki bir iki ay sonra mutsuz oluyorlar mı tekrar acaba?

Flawless Victory
07.Eylül.2011, 09:38
Valla yıldız oyuncular zamanla yıllık 30 milyon lira alıyorlar. Malesef elinden kaçırmak istemiyorsan maaşlarını artırmalısın.

eminmetehan
07.Eylül.2011, 13:03
30m pound (satış değeri) benim için sınır üstü olursa sözleşme öneriyorum tabi 2 katınıda vermiyorum makul bir artış öneriyorum yinede kabul etmezse posta :D Altı oyuncuları direkt reddediyorum takımda ağırlığınız arttıkça oyuncular sizinle kolay kolay kapışmak istemiyorlar o yüzden bugüne kadar sorun yaşamadım ama şöyle birşeyde var oyuncu gerçekten iyi oynuyorsa ve maaşıda hakettiği düzeyde değilse yaşına değerine bakmadan hemen sözleşme öneriyorum. Oyuncularınıza çok yüz vermeyin biri gider diğeri gelir ama siz yüz vermedikçe özellikleriniz artar oyuncular sizle tartışmaya yanaşmaz yoksa her sözleşme isteyene önerirseniz önünü alamazsınız sert hoca olun :D
http://c1109.hizliresim.com/11/9/7/5635.png
6. sezon başı maaşlar Ronaldoyla Neuer 15m pounddan fazla maaşlar istiyorlardı pazarlıkla bu kadara çektim
http://c1109.hizliresim.com/11/9/7/6077.png