PDA

View Full Version : Isim veremedigim sorun

neska
07.Eylül.2011, 03:14
Merhaba arkadaslar.Sorunum su.Ben Aston Villayla ilk yilda ligde 6-ci oldum ve avrupa ligine katilmaya hak kazandim.Ama agustosun sonu yaklastiginda ne goreyim avrupa liginde benden habersiz grup kuralari falan cekilmis.Bu nasil oldu acaba derken Detail of levelden sampiyonlar ligi ve avrupa liginin later stages oldugunu gordum ve duzelltim all yaptim.Gelecek sene de boyle bir sorunla karsilasirmiyim ? Bu 1. sorum

2. sorum ise su sekilde.Ben de normalde gelmesi gereken samp.ligi ve avr.ligi fiksturleri gelmiyor.Screen flow kismindan duzenledigimde ise mac gunlerinde degilde alakasiz zamanlarda gosteriyor.Bunu nasil normale ceevire bilirim ?

Sorularim bunlar,acayip siinir olmus durumdayim suan,yardimci olursaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler

Flawless Victory
07.Eylül.2011, 09:44
1.karsilasmazsin ama muhtemelen kura çekildiğinde ya tatile çıktın ya da devama basıp geçtin. Çünkü oyunda kuraya katılmak mecburi değil, devama basarsan geçer kura. 2. sorununu da 1 de yazdığın gibi çözmüşsün.

neska
07.Eylül.2011, 15:06
Ilk sorumun cevabini aldim ama.2-ci sorun hala devam ediyor,sampiyonalr ligi ve avrupa ligi fikstirlerini ve mac sonuclarini goremiyorum hala

neska
08.Eylül.2011, 19:58
Hala bi cevap alamadim 2. soruya

Zafonte
11.Eylül.2011, 03:28
kardeş subscribe ye bak. belki kaldırmışsındır avrupa ligini falan

neska
11.Eylül.2011, 19:00
Yok hocam,baktim ama,hangi kupaya katilsam onun fiksturunu gosteriyo,digerinin ki gelmiyor