PDA

View Full Version : Bir Kaç Soru

manfuya
12.Eylül.2011, 21:35
gs ile ilk sezonumdayım 4-3-3 oynatıyorum.

1)Hulk tek forvet oynuyor.Verim için illa amc mi lazım.Önceki kariyerlerde amc vardı ve süper gol atıyordu şimdi tutuk?

2)mc adv. playmaker için nuri şahin veya paulo henrique yi düşünüyorum hangisini önerirsiniz?

3)Daha önce oynadığım kariyerlerde mustafa sarp musa çağıran afellay gibi oyuncular sezon içinde özellikle antrenmada nerdeyse hiç sakatlanmıyordu.Bu kariyerde 2-3 aylık sakatlık yaşadılar daha sezon başında.antrenman programı aynı.sorun ne olabilir acaba?

manfuya
12.Eylül.2011, 21:45
poacher oynatıyorum

Bhaguandas
12.Eylül.2011, 21:52
1)Hulku almak hiç nasip olmadı ama o adam her pozisyonda oynar morali falan bozuktur yada takımda bi problem vardır
2)Paulo yu Amc de oynatıyodum çok iyi verim aldım ama sen mc pozisyonu için kurduğuna göre nuri oranın adamı bence
3)bu sadece şans başka hiçbişeyle alakası yok

Ketchaup
12.Eylül.2011, 22:37
1- Hulk'u transfer listesinde görünce çok şaşırıp takımın yarısını satıp almıştım ara transferde :D complete forward/support oynatıyordum yanında da c.benitez poacher oynuyordu ikisi ligde toplam 41 gol attılar. ama sen 4-3-3 oynatıyorsan sol veya sağ açık oyunculardan birini inside forward/attack yap hulk'u comp forward/support oynat. verim alamazsan hulk'u poacher oynat.

2- ben Arda Turan ve Emre Çolak'la idare ediyordum ligde ama 2. sezon şampiyonlar liginde gruptan çıkamayınca Kevin Lacruz'u almıştım. p. henrique'yi düşündüğüne göre iyi bi bütçen var o zaman tabi ki onu al fakat bi milan badelj'e de göz at derim ben :)

3- sakatlık çok değişken bi olay önüne geçmek için tam bi çözüm ben de bilmiyorum :)

manfuya
12.Eylül.2011, 23:47
1- Hulk'u transfer listesinde görünce çok şaşırıp takımın yarısını satıp almıştım ara transferde :D complete forward/support oynatıyordum yanında da c.benitez poacher oynuyordu ikisi ligde toplam 41 gol attılar. ama sen 4-3-3 oynatıyorsan sol veya sağ açık oyunculardan birini inside forward/attack yap hulk'u comp forward/support oynat. verim alamazsan hulk'u poacher oynat.

2- ben Arda Turan ve Emre Çolak'la idare ediyordum ligde ama 2. sezon şampiyonlar liginde gruptan çıkamayınca Kevin Lacruz'u almıştım. p. henrique'yi düşündüğüne göre iyi bi bütçen var o zaman tabi ki onu al fakat bi milan badelj'e de göz at derim ben :)

3- sakatlık çok değişken bi olay önüne geçmek için tam bi çözüm ben de bilmiyorum :)

ganso 2. sezon başında alabiliyorum ama nuri ara sezonda geliyor