PDA

View Full Version : Turksportal'daki Favorileriniz

footballer33
14.Eylül.2011, 17:01
Hepimizin Turksportal'da yorumlarını beğendiği, beğenmediği yorumlar olsa bile mutlaka ne yazmış acaba diye okuduğu arkadaşları, olaylara yaklaşım tarzını beğendiği kişiler olmuştur ve hala da vardır.

Bu konuyu anket açmadan sadece görüşleri almak için açmak istedim. Uygun görülmezse silinebilir, ama uygun görülmeyecek bir konu olduğunu da düşünmüyorum.

Her neyse, lafı uzatmayalım ve konuya dönelim. :) Benim favori üyelerim; GeNç KaRTaL, anil luque, goosfraba, RaSenGan ve bjk4ever(şu an yazmıyor). :)

Night_Mare17
14.Eylül.2011, 17:03
Kaan . Revelation

anil luque
19.Eylül.2011, 02:17
Aygün'ü takip etmeden duramıyorum :D

Murat abi ve Cengiz abi. The Rush Hour kendileri. Takip ederim.

RaSenGan
19.Eylül.2011, 02:24
Nekop az ama öz yazar bakarım mesajını gördüğünde genelde bana laf sokmaya çalışır ama olsun :D Onun dışında meddah abimizi de takip ederim.

Aygün'ü takip etmeden duramıyorum :D

Murat abi ve Cengiz abi. The Rush Hour kendileri. Takip ederim.

Hehe :D

ToRoSKaPLaNı
19.Eylül.2011, 02:53
Genelde kendimi takip ederim acaba sarhoşken girip foruma birşeyler yazdım mı diye :D:D

El Barto
19.Eylül.2011, 09:11
Buraların büyüğü o bir başka,
El Barto, El Barto çok yaşa.

sarianet
19.Eylül.2011, 10:38
mehmetD nerde yav gelse de forumun havası değişse birde aygün tabi bide faruk reyiz var:D

Homer J.S
19.Eylül.2011, 22:27
Sirius Black, goosfraba, Sekopej, El Comandante ve Revolution'u takip etmeye çalışıyorum.

attirson
19.Eylül.2011, 22:30
goosfraba kesin var 2-3 kişi daha vardır aklıma geldikçe yazarım :D

Fearless Coward
19.Eylül.2011, 22:31
Genelde kendimi takip ederim acaba sarhoşken girip foruma birşeyler yazdım mı diye :D:D
Aynısını yapıyorum :D bendensin :D

Redrum
19.Eylül.2011, 23:03
Genç Kartal ve Hugo birbirinden ayıramadığım arkadaşlarım, bir şey yazdıklarında dikkat ederim. Onun dışında meddah'ın ve Disco'nun yazdıkları da her zaman dikkatimi çekmiştir zevkle okuyorum.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
20.Eylül.2011, 22:06
Anıl Abilerim... anilton,anıl luque.

nekop
22.Eylül.2011, 18:38
Nekop az ama öz yazar bakarım mesajını gördüğünde genelde bana laf sokmaya çalışır ama olsun :D Onun dışında meddah abimizi de takip ederim.

Bende sürekli senin mesajlarını okuyorum Aygün. Crome'da giriş sayfam attığın mesajlar, Mozilla'da açtığın konular.

futureless
22.Eylül.2011, 18:46
Fearless Coward , goosfraba ve sait dikkatimi çekiyor genelde.Daha çok onların yazdıklarına dikkat ediyorum.Sonra Börk , aygün , berkay falan.

DisCo
22.Eylül.2011, 19:02
Herkesin mesajını takip ediyorum. :icon_biggrin:

Revolution
22.Eylül.2011, 21:01
Şu ara pek giremiyorum foruma ama girdim mi Tuğrul( Night_Mare ) , Atıl ( Sirius Black ) , Özgür ( Spy.94 ) , Cihan ( Nedvedmania ) , Disco , Nedim , El Barto ( Emre abi ) , Homer J, Genç Kartal ( Şemsi Abi ) , Serkan Abi ( Sekopej ) -pek aktif olamasa da son zamanlar- , Kaan Abi ( Fearless Coward ) 'ı takip etmeye çalışıyorum. Kesinlikle atladığım birileri vardır çünkü 240 soru üzerine girdim foruma kafam güzel resmen :D

RaSenGan
22.Eylül.2011, 21:38
Bende sürekli senin mesajlarını okuyorum Aygün. Crome'da giriş sayfam attığın mesajlar, Mozilla'da açtığın konular.

Vay be :uzgun:

Flawless Victory
22.Eylül.2011, 21:51
Aygün'ü takip ediyorum. Necop'u da tabi... Açıklarını arıyorum, her alanda kullanabileceğim...

RaSenGan
22.Eylül.2011, 21:55
Aygün'ü takip ediyorum. Necop'u da tabi... Açıklarını arıyorum, her alanda kullanabileceğim...

Daha adamın nicki yazamıyon nasıl takip ediyon abi :D

Flawless Victory
22.Eylül.2011, 22:04
Necop başka biri, o Nekop'un ölen çocuklarından biri. :n:

footballer33
23.Eylül.2011, 00:26
Konuyu açan benim, ama beni takip eden hiç kimse yok anlaşılan. :D

Börk
23.Eylül.2011, 00:28
herkes beni takip ettiği için yazma gereği duymuyor tabi :schaf:

sui generis
23.Eylül.2011, 00:37
genellikle konu seçerim ben :) ilgilendiğim bir konuysa hemen hemen her mesajı okumaya çalışırım

europeanconquer
23.Eylül.2011, 00:48
goosfraba,GeNç KaRTaL,Nedvedmania,Börk

Gördüğüm bütün yorumlarını okurum :0:

DaveJones
23.Eylül.2011, 01:10
genellikle konu seçerim ben :) ilgilendiğim bir konuysa hemen hemen her mesajı okumaya çalışırım

Aynen böyle.

Varonil
24.Eylül.2011, 16:05
Umut abi (goosfraba),Muhammed abi (Tr.Captain),Osman,Sait71,barahir,Lim10,A.Faruk,an il luque,benbenim,Genç Kartal ilk aklıma gelenler ..

Zekirdek
24.Eylül.2011, 16:13
Forumda çok sevdiğim abilerim vardır. Faruk abi, Sait abi, Mert Abi, Umut abi, Muhammed abi ve Lim10 abi, Kaan ve Sekopej'in yazdığı mesajları özellikle en ince ayrıntısına kadar okurum. Ama öncelikle konu seçerim. Seçtiğim konuların hepsini zamanımın yettiği kadar okurum.

kalemci
24.Eylül.2011, 18:31
İlk aklıma gelenler, Bursaspor, Oghuse, Disco, KaPaLı, Center_TR, Laiglenoir, Revolution, Anıl Luque..

A.FaruK
24.Eylül.2011, 21:43
Genelinde konuyu seçerim bende her konuya bakmam. Spor alanında Fenerbahçe önceliğimdir. Ordada eskisi gibi yazmasalarda Hakan abi , İsmail abi , Turgut abi isimlerin yorumlarını arar gözlerim onun haricinde hemen hemen benim söylemek istediklerimi yazan isimler olur mesela Mert ( Varonil ), Kaptan , Umut abi , Muhammet ( Benbenim ), Samet abi gibi isimler vardır. Birde herkes takip ediyor diye takip ettiğim isimler var mesela Börk gibi :P (: (:

nekop
25.Eylül.2011, 04:12

çoluğumu çocuğumu aldın hala ne istiyorsun. türkiye'nin bir ucuna gittin ama hala peşindesin. :D

LaigLeNoiR
25.Eylül.2011, 04:43
Ben sadece DisCo'yu takip ederim. Onu takip etmek tüm foruma bedel zaten :p