PDA

View Full Version : Leandro Damiao | ST | 21

Gansoo
24.Eylül.2011, 00:00
http://www.sabotagetimes.com/wp-content/uploads/Leandro-Dami%C3%A3o.jpg

Adı : Leandro Damiao

Takımı : Internacional

Yaşı : 21

Mevki : ST

Fiyatı : 3.5 MN(Ama 8 MN Euro`ya alabilirsiniz.)

Buda profili:
http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/16772.jpg

Yorum:Bitiriciliğine bakarak sakın almayın. Bakmayarak alın. :D Çünkü 13 olan bitiriciliği ile harika goller atabiliyor. Üstüne üstelik gayet hızlı ve fiziksel özellikleri sağlam bir forvet. Zihinsel özellikleri de gayet iyi aralarda kötü olan tarafları var ama forvet oyuncusu için gerek olmayan özellikler bunlar. Tekniksel olarak ise önceden de dediğim gibi bitiriciliği düşük gelebilir ama sağlam bir forvettir. 1.88 cm boyu ile zaman zaman kafa golleri ile de yüzünüzü güldürebilir. Porto kariyerimde 1.5 mn fark ile Bayern`e kaptırdım. Almanya Ligi gibi iyi bir ligde 21 maçta 10 gol 5 asist yaptı. Baktığımda pek forma şansı bulamamış ve uyum sağlayamamış çünkü kullanmasını bilememişler. Leandro`ya en uygun roller ise Hedef Adam ve Komple Forvet`tir. Bu özellik ve roller ile Leandro`yu forvete koyduğunuzda koltuğunuza yaslanıp maçı zevkle izleyeceksiniz. Eğer ki Hollanda, Türkiye gibi kolay liglerde oynuyorsanız bu adam tam size göre. Sırf ceza sahası golcüsü değil kendi defansına gelip top kapıp gol attığına da şahit oldum. Bu adamda her bir özellik var tam bir FM`ci forveti diyebilirim. İyi forumlar ve iyi oyunlar diliyorum herkese.

GeNç KaRTaL
28.Eylül.2011, 21:47
Konu onaylanmıştır.Paylaşım için teşekkürler.

alper3
29.Eylül.2011, 00:48
Türkiye'de 3 büyükler dışında her takımın değişmez oyuncusu olabilir. Ancak 3 büyüklere bundan daha iyi bir oyuncu olabilir. Yabancı sınırı olmasaydı iyi bir yedek olabilirdi. Eksiklerini sayayım;
Top süremiyor, tekniği yok(ki bu wuruşlar için önemlidir), pas veremiyor, o boyda birisi o kadar hızlıysa güç ve dengeside olmalı bunlarda yok, bitiriciliği söylemiyorum sen bakmayın demişsin(bana 21 maçta 10 gol az geldi yinede).
P.S.: Yok derken özellikleri az anlamında illaki arada isabetli pas falanda atıyordur

alegz
29.Eylül.2011, 04:57
Fenerbahçe kariyerimde sezonu 30 golle kapattı...

Değişilmezlerimdendir... Oyuncunun görevini doğru verirseniz çok iyi verim alırsınız...