PDA

View Full Version : [STSL] MKE Ankaragücü

perpetua
26.Eylül.2011, 16:43
MKE Ankaragücü bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz. Lütfen değişim istekleriniz için kaynak göstermeyi unutmayınız.

excaliburuA
24.Ekim.2011, 12:34
rival clubs bölümüne eskisehir eklenmeli; http://fanatik.ekolay.net/Eskisehirde-olay_3_Detail_88_153900.htm

ayrıca eskisehirspor'da ankaragücü'nün leveli 100 iken ankaragücünde hiç olmamasına şaşırdım.

kalemci
25.Ekim.2011, 00:21
Haklısın, gözümden kaçmış benimde.

kalemci
25.Ekim.2011, 01:57
Ayrıca Cemal Azmi Aydın'ı ikonlardan kaldırabiliriz. Bence kalmalı ama taraftar sevmiyor. Daha pazar günü andı taraftalar Cemal Aydın'ı :) Hele Gökçeklerin sonunu getirdiği için artık belli bir kesim iyice nefrete bağladı.

Hikmet Karaman favori personellere eklenebilir. Vassel'i de unutmamak lazım. Bu gidişle Hürriyet ve Rajnoch'ta girer bu listeye.

Başka önerisi olan var mı peki ?

BaGa TaRKaN
25.Ekim.2011, 02:04
Cemal Aydın'ı Bence Kaldırmak Hata Olur, Sonuçta Yıllarını Verdi Kulüp İçin İyi-Kötü Günleri Bu Kulüpte Yaşadı 10-15 Sene Öncesinde Takım Çok Daha İyiydi Ama Artık İş Globalleştiği İçin Herkes Rant Sağlamaya Çalıştı Kulüp Üzerinden

kalemci
25.Ekim.2011, 02:10
Abi haklısın bende kaldırma taraftarı değilim ama öyle böyle bir nefret değil. Onu rantçı gözüyle görüyorlar.

Ayrıca Fenerbahçe Kongre üyesi olduğu için ayrı bir sevilmiyor.

BaGa TaRKaN
25.Ekim.2011, 02:23
İlhan Cavcav'ın da Üyeliği Vardı Sanırım Ama Kaos Ortamında Bu Eleştirler Bence Normal.

Bu Takımı Adam Gibi Düzlüğe Çıkaracak Biri Lazım Ne Belediye ile Olur Olanları Gördük Adamlar Kendilerine Olmadığı Kadar Düzen Kurdular

BaGa TaRKaN
25.Ekim.2011, 02:26
Ahmet Yakınsın Şuanda Kulübe Kulübün Başında Kimi Görmek İstiyor Gruplar?

kalemci
25.Ekim.2011, 02:51
Abi çok fazla grup var, gruplaşma var. Benim şahsi görüşüm tribünlerde ne istediğini bilmiyor. Her kafadan ayrı ses çıkıyor. Zaten birkaç iyi taraftar grubu protesto için gelmiyor maça.

Ordu maçında taraftar Cemal Aydın'dan başladı, Gökçekle devam etti, Topel Yıldırım ile nokta koydu sevgi sözcüklerine :)

kalemci
25.Ekim.2011, 03:56
İshak Doğan forvet olarak yansımış.Defans-ortasaha sol da oynuyor Ankaragücünde. Arminia Bielefeld takımında forvet olarak kullanılmış heralde.

KaPaLı
25.Ekim.2011, 10:14
Ahmet Yakınsın Şuanda Kulübe Kulübün Başında Kimi Görmek İstiyor Gruplar?

Taraftarın istediği Cengiz Topel. Ankaragüçlü olduğu için istiyolar ama onunda gücü ve sağlam bir ekibi y ok.

Geçen sene ben uzunca yazmıştım bu CA konusunu. Favori personellerde epey değişikliğe gidilmişti ama İcon olarak kalmıştı Cemal Aydın. kaldırılması gerekli tabi ama uzun süre başkanlık yaptığı için orada duruyor.

İshak Doğan'ın mevkisi sol açık, Forvet zaten. Hakkında yazılan bilgilerde bir terslik var. Kaynak olarak İshak'ın kendisinide gösterebilirim. Kardeşimdir kendisi.

kalemci
25.Ekim.2011, 12:36
İshak'ın bi hazırlık maçında sol bek olarak oynadığı kalmış aklımda. Hangi bilgilerinde yanlışlık var başka ? Düzeltebiliriz.

certay
27.Ekim.2011, 15:02
ben şunu soracaktım, oyunda ziya doğan ankaragücü teknik direktörü olarak gözüküyor ama sezona mesut bakkal'la başlamıştı ankaragücü. hangisi baz alınıyor?

perpetua
28.Ekim.2011, 16:18
ben şunu soracaktım, oyunda ziya doğan ankaragücü teknik direktörü olarak gözüküyor ama sezona mesut bakkal'la başlamıştı ankaragücü. hangisi baz alınıyor?

Veritabani her zaman icin veritabaninin SI'e yollandigi tarihteki teknik direktor ve takim kadrolari ile yollanir.