PDA

View Full Version : [STSL] Kayserispor

perpetua
26.Eylül.2011, 16:45
Kayserispor bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz. Lütfen değişim istekleriniz için kaynak göstermeyi unutmayınız.

deniz.91
04.Kasım.2011, 01:03
gökhan ünal oyunda kiralık olarak yansıtılmış ama bonservisiyle alındı diye biliyorum ben.Ayrıca berkay dabanlıda türk pasaportu yok yabancı statüde oynuyor.Eren Güngör ve cangelenin kontrat sürelerinde hata var her ikiside 2015e kadardı sanırım sözleşmeleri olan oyuncular

deniz.91
04.Kasım.2011, 01:09
tff sitesine göz attım geçici vize gözüküyor sanırım kiralık anlamına geliyor ama 2013 yılına kadar sözleşmesi var
edit:gökhan ünal
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=557340

ayrıca cangele ve ereninde sözleşme tarihi 2012 gösteriyor ama kulüpten resmi açıklama yapılmıştı zamanında sözleşme süreleri ile ilgili güncelleme yapılmadı sanırım

perpetua
06.Kasım.2011, 18:02
gökhan ünal oyunda kiralık olarak yansıtılmış ama bonservisiyle alındı diye biliyorum ben.Ayrıca berkay dabanlıda türk pasaportu yok yabancı statüde oynuyor.Eren Güngör ve cangelenin kontrat sürelerinde hata var her ikiside 2015e kadardı sanırım sözleşmeleri olan oyuncular

Gokhan Unal icin TFF sitesi kiralik diyor.

Berkay'in vatandasligini Almanlar eklememis. Duzelttim. Eren'in ve Cangele'nin sozlesme 2014'e kadar uzamis. Kayseri bu uzatmalari genelde donem harici yaptigi icin atlayabiliyoruz. Bir sonraki yamada duzelir.

Tesekkurler.