PDA

View Full Version : Oyunda Turksportal ve ekibi

RasAnt
11.Ekim.2011, 14:33
Şöyle bir gözatayım dedim bunları görmek beni sevindirdi paylaşmak istedim :)

Bu bizi gösteriyor :)

http://www.yukleresim.com/di-GK2V.jpg

Bu baş araştırmacılarımızı :icon_cool:

http://www.yukleresim.com/di-A4TI.jpg

Buda araştırma ekibi (44)

http://www.yukleresim.com/di-7UU5QBAZ.jpg

Şurayada ismimizi yazdırsak fena olmaz :) Çevirmen aranıyorsa hala bu sene yardımcı olabilirim

http://www.yukleresim.com/di-A2R9.png

vedat1987
11.Ekim.2011, 14:47
Oyunda 32 takımı bulunan Ukrayna'nın oyunda 72 takımı bulunan ülkemizden daha fazla araştırması olması üzücü tabi eğer rakamlar doğruysa. Bu hepimizin suçu yalnız.

LaigLeNoiR
11.Ekim.2011, 15:14
Oyunda 32 takımı bulunan Ukrayna'nın oyunda 72 takımı bulunan ülkemizden daha fazla araştırması olması üzücü tabi eğer rakamlar doğruysa. Bu hepimizin suçu yalnız.

Kesinlikle bu ayıp hepimizin.

72 takımımız var ise en az 72 araştırmacımız olmalı :)

Herkesi bekleriz araştırma ekibine.

El Barto
11.Ekim.2011, 15:21
Araştırmacılar oyunun ilerleyen yıllarında regen oyuncu olarak çıkıyorlar bildiğim kadarı ile. bu seride de devam edecek mi? :)

DenizlispoR
11.Ekim.2011, 15:26
Oyunun başında çıkanlarda vardı galiba.Hatta onları görebilmek için bir kod yazıyorduk arama ekranına hatırlayan varsa söylesin. :D

perpetua
11.Ekim.2011, 17:29
Araştırmacılar oyunun ilerleyen yıllarında regen oyuncu olarak çıkıyorlar bildiğim kadarı ile. bu seride de devam edecek mi? :)

Bu yil o isi yapmayi unuttum. Sezonun gec baslamasi nedeniyle transferlerin gecikmesi, lig statusunun son ana kadar belli olmamasi ve hala Turkiye kupasi'nin statusunun belli olmamasi onceligimizi o konularin cozumlenmesine yoneltti acikcasi.

Veritabaninda degisiklik olacak ilk yamada hallederim. :)

perpetua
11.Ekim.2011, 17:30
Oyunun başında çıkanlarda vardı galiba.Hatta onları görebilmek için bir kod yazıyorduk arama ekranına hatırlayan varsa söylesin. :D

faceinthegame

brknesta
12.Ekim.2011, 11:54
gurur duydum ve tebrık edıyorum ısmı yazılı arkadasları..
umudum ve ınancım turkce olmasına. . .

sarianet
12.Ekim.2011, 12:20
ben araştırmacı olurum ama youtubeden izleyip bilgi verince oluyosa
ama belki izmirde işlerimi düzene sokabilirsem orda bişiler yapabilirim :)

perf
12.Ekim.2011, 12:43
Kesinlikle bu ayıp hepimizin.

72 takımımız var ise en az 72 araştırmacımız olmalı :)

Herkesi bekleriz araştırma ekibine.

Valla ben aradığınız zaman İ.B.B. için başvurmuştum en azından olumsuz olsada cevap vermenizi beklerdim adımı soyadımı yazdım mail adresimi verdim bilmiyorum daha ne yapmam gerekirdi taraftarı değilim kabul ama evimin dibinde stad mümkün oldukça izlemeye gidioryorum maçları başka birni bulmuş olsanızda başka birini bulduk demenizi beklerdim açıkcası...

RasAnt
12.Ekim.2011, 17:49
@perf

haklısın valla bende başvuru yapmıştım hem araştırma hem çeviri hemde siteye reklam vermek için hiçbirine dönüş yapmıyorlar ilginç

sarianet
12.Ekim.2011, 17:51
şimdi ben bişi anlamadım madem dönüş yapılmıyor neden ekipsizlikten şikayet ediliyor
madem ekipsizlik var neden dönüş yapılmıyor

futureless
12.Ekim.2011, 17:56
Orda adı olanları görmek tabiki sevindirici , bu vesileyle tekrar araştırmacılarımıza teşekkür ederim emeklerinden dolayı.

Çeviri ve araştırma başvurularında ise maalesef arkadaşlara katılıyorum ben de olumsuz da olsa bir cevap beklemiştim.

murat taşlı
12.Ekim.2011, 19:27
şimdi ben bişi anlamadım madem dönüş yapılmıyor neden ekipsizlikten şikayet ediliyor
madem ekipsizlik var neden dönüş yapılmıyor
:) bende merak ettim şimdi güzel bir soru olmuş tebrikler...

kalemci
12.Ekim.2011, 19:31
Bana hem çeviri hemde araştırma için geri dönülmüştü. Çeviri için başvurduktan birkaç gün sonra çevirmem gereken metin gönderildi.Metini gönderdikten 1 hafta sonra ise cevabı bildirildi.

Aynı şekilde araştırma içinde. Ben başvurduktan sonra gönderilmiş. Ama dikkat etmemişim.Toplu e-posta silerken oda kaynamış.Tekrar başvurdum gününde geri dönüldü istenilen dosyayı yolladım bir gün sonra cevabı bildirildi.

perpetua
12.Ekim.2011, 20:09
Valla ben aradığınız zaman İ.B.B. için başvurmuştum en azından olumsuz olsada cevap vermenizi beklerdim adımı soyadımı yazdım mail adresimi verdim bilmiyorum daha ne yapmam gerekirdi taraftarı değilim kabul ama evimin dibinde stad mümkün oldukça izlemeye gidioryorum maçları başka birni bulmuş olsanızda başka birini bulduk demenizi beklerdim açıkcası...

@perf

haklısın valla bende başvuru yapmıştım hem araştırma hem çeviri hemde siteye reklam vermek için hiçbirine dönüş yapmıyorlar ilginç

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=97576
Ikinizin de basvurusunu goremiyorum bu konu altinda.
Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor. En son, 2 yil once gelen 300 basvurunun icinden yararli gorunebilecek 30 kisi sectik ama bunlardan sadece 15 tanesi yapilacak isi gorunce ilgilenmeye devam etti. Geri kalanindan da sadece 1 tanesi (belki 2 olabilir, tam hatirlamiyorum) hala arastirmanin icinde. Yani o sistem cok verimsiz oldu ve acikasi bu basvurulari analiz etmek ve yazismalar icin 1 ayimiz bosa gitti.

Arastirma bolumu acilinca arastirmaci basvurulari icin bir konumuz olacak. IBB'yi arastiracak bir arkadas bulduk ama bosta olan bir cok takim var hala.

SAİT71
12.Ekim.2011, 20:13
Bence araştırmacıların forumda aktif olması daha yararlı olur devamlılık için...

perf
12.Ekim.2011, 20:13
Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor. En son, 2 yil once gelen 300 basvurunun icinden yararli gorunebilecek 30 kisi sectik ama bunlardan sadece 15 tanesi yapilacak isi gorunce ilgilenmeye devam etti. Geri kalanindan da sadece 1 tanesi (belki 2 olabilir, tam hatirlamiyorum) hala arastirmanin icinde. Yani o sistem cok verimsiz oldu ve acikasi bu basvurulari analiz etmek ve yazismalar icin 1 ayimiz bosa gitti.

Arastirma bolumu acilinca arastirmaci basvurulari icin bir konumuz olacak. IBB'yi arastiracak bir arkadas bulduk ama bosta olan bir cok takim var hala.

Sitenin girişinde tıklandığında diğer sisteme yönlendiriyordu bende ordan başvurdum bir konu olduğunun bile farkında değildim benim hatam olmuş. Ben hala talibim başvurumuda yapmış olarak kabul ediyorum özel mesaj olarak mail tel ne lazımsa verebilrim.

perpetua
12.Ekim.2011, 20:15
Sitenin girişinde tıklandığında diğer sisteme yönlendiriyordu bende ordan başvurdum bir konu olduğunun bile farkında değildim benim hatam olmuş. Ben hala talibim başvurumuda yapmış olarak kabul ediyorum özel mesaj olarak mail tel ne lazımsa verebilrim.

Onun hala oyle olmamasi lazim. Duzeltelim. Hata bizim, o linkin kalkmis olmasi lazimdi.

Yeni bolum acildiginda ilgilendigin takim ve gerekli bilgileri yazabilirsen irtibata geceriz.

lexoqe
12.Ekim.2011, 20:15
@perpetua

Hatayspor'u kim araştırıyor ? :)

perpetua
12.Ekim.2011, 20:18
@perpetua

Hatayspor'u kim araştırıyor ? :)

Hatayspor'u arastiran yok. 3. Lig'de olmasi nedeniyle su anda ozellikle sadece Hatay'a bakacak bir arastirmaci da aramiyoruz maalesef. Bir kac takimi arastirabilecegini dusunuyorsan, Hatay da aralarina eklenebilir ama.

perf
12.Ekim.2011, 20:21
Hatayspor'u arastiran yok. 3. Lig'de olmasi nedeniyle su anda ozellikle sadece Hatay'a bakacak bir arastirmaci da aramiyoruz maalesef. Bir kac takimi arastirabilecegini dusunuyorsan, Hatay da aralarina eklenebilir ama.

Bence bu tartışmalar alevlenmişken açın başvuruyu bakalım aramızda atıp tutanlardan kaçı talip olucak kaçı işi görünce vazgeçmeyecek kaçı size daha ılımlı/anlayışlı yaklaşacak. Klasik Türk insanı önüne konan yemeği beğenmez kalk kendin yap diyince beğenmediğini iddia ettiği o yemeği yalar yutar...

izmer96
12.Ekim.2011, 20:24
@perpetua

su basligada bekleriz efendim :)
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102813

lexoqe
12.Ekim.2011, 20:29

İskenderun spor vardı bir ara araştırmacı arandığı yıllarda oraya başvuru yapmıştım geri dönülmedi. ama Hatayspor olursa çok daha iyi olur.

perpetua
12.Ekim.2011, 20:41
İskenderun spor vardı bir ara araştırmacı arandığı yıllarda oraya başvuru yapmıştım geri dönülmedi. ama Hatayspor olursa çok daha iyi olur.

Iskenderunspor icin hala ariyoruz. :)

perpetua
12.Ekim.2011, 20:42
Bence bu tartışmalar alevlenmişken açın başvuruyu bakalım aramızda atıp tutanlardan kaçı talip olucak kaçı işi görünce vazgeçmeyecek kaçı size daha ılımlı/anlayışlı yaklaşacak. Klasik Türk insanı önüne konan yemeği beğenmez kalk kendin yap diyince beğenmediğini iddia ettiği o yemeği yalar yutar...

Haklisin. Arastirma bolumunu en gec cuma gunu acariz diye tahmin ediyorum.

lexoqe
12.Ekim.2011, 20:45
Eğer Hatayspor olursa kesin gözüyle bakarım.

RasAnt
13.Ekim.2011, 00:13
Siteden basvuru yaptiysaniz, o sistemin devre disi olmasi gerekiyor cunku oradan gelen yuzlerce basvurunun icinden cikmak acikcasi mumkun olmuyor.

Aynen bende siteden biyere yönlendirdi öyle başvurmuştum antalyaspor için ama 2 sene önceydi araştırma için artık müsait değilim ama çeviri çalışmasında yer almak isterim.

Zekirdek
13.Ekim.2011, 00:15
Manisaspor için araştırmacı arıyorsan talibim. Bütün iç saha maçlarını izliyorum. Ama yaştan kaybediyoruz. :)

Since-1907
13.Ekim.2011, 00:17
Ben de Elazığspor'un yok ise alabilirim.Elimden geldiğince yardımcı olurum.

osman erbil
13.Ekim.2011, 00:45
valla ben KIRIKKALESPOR için yaparım. eğer gerekliyse. her maçına gidiyoruz içeride allaha şükür.

cris king
13.Ekim.2011, 03:25
bende Tokatsporu arkadaşım çok :D bu sezon kulüp iflas etti Süper'lerdeki bütün gençler prof. oldu o yüzden sıkıntı olmaz hepsi arkadaşım seçmeleri kaçırmasam Allah bilir bu yıl oyunda bende olacaktım :):D

SAİT71
13.Ekim.2011, 06:37
valla ben KIRIKKALESPOR için yaparım. eğer gerekliyse. her maçına gidiyoruz içeride allaha şükür.

Hemşo 3. lig takımlarından ziyade Bank Asya ve TFF 2. Lig için araştırmacı lazım. 3. Ligler olmadığı için temel bilgiler haricinde pek gerekli değil 3. Lig.

osman erbil
13.Ekim.2011, 15:46
Hemşo 3. lig takımlarından ziyade Bank Asya ve TFF 2. Lig için araştırmacı lazım. 3. Ligler olmadığı için temel bilgiler haricinde pek gerekli değil 3. Lig.

2.lige çıkarsak talipliyim.. :icon_razz:

punisherfero
13.Ekim.2011, 16:41
Ayrıntılı bir şekilde ne yapılması gerektiği belirtlirse bende yardımcı olmak isterim.

BaGa TaRKaN
13.Ekim.2011, 18:51
2.lige çıkarsak talipliyim.. :icon_razz:

Desene O Zaman İmkansız :D Ah Biraz Düzgün Yönetilsek Adam Akıllı Biri Gelse Verilen Sözleri Yalayıp Yutmadan Unutmadan Bir de Yerine Getirseler :uzgun:

Bir Kişiden Umutluydum Ama Onu da Siyaset ve Kirli Oyunlar Nedeniyle Öldürdüler.

Ayberk Tuncer
13.Ekim.2011, 19:47
Haklisin. Arastirma bolumunu en gec cuma gunu acariz diye tahmin ediyorum.

araştırma bölümünü gördüm ama başvuru bölümünü göremedim. eğer başvuru bölümü açılıyorsa yarın bilet alayım kasımpaşaspor - güngören maçına. :icon_lol:

ahanda gördüm. kaale alınmama gerek yok.