PDA

View Full Version : Yılın Kariyeri Ödülü

LaigLeNoiR
18.Ekim.2011, 03:10
Merhaba arakadaşlar, genelde her ay seçtiğimiz Ayın Kariyerini bu kez Yılın kariyeri olarak seçiyoruz.Öncelikle bunun bir eğlence olduğunu amacımızın eğlenmek olduğunu unutmayalım.

Yılın Kariyeri Ödülü için kurallarımız şu şekilde :

Ayın Kariyeri seçilen kariyerler oylamaya katılacaktır.

Kariyer isimleri kariyerin en son ismi ile listede yer almaktadır.
Ankette bulunan kariyerlerden sadece birisi için oy verilebilir.
Anket 20.10.2011 Saat 23:00'da kapanacak ve kazanan açıklanacaktır.
Sadece bir kariyer Yılın Kariyeri ödülünü alacaktır.
Eşit oy olduğu takdirde Yılın Kariyeri yöneticiler tarafından belirlenecektir.
Kariyer sahibi dilerse kariyerini adaylıktan çekme hakkına sahiptir.
Kariyer sahibi kendi kariyerine oy veremez.Kendi kariyerine oy verdiği an oylamadan çıkarılır.

Herkese Başarılar.. İyi eğlenceler..

kalemci
18.Ekim.2011, 03:19
Hasan Hocanın kariyeri ve sizin Türkiye ligi kariyerinizde bu oylamada olmalıydı bence ama format sadece ayın kariyeri ödülünü kazananlaraymış sağlık olsun :)

sarianet
18.Ekim.2011, 13:55
BaGa TaRKaN | Bu Dava Başka Dava, FİLİSTİN ile Yeniden - Ocak

oyumu kullandım

GeNç KaRTaL
18.Ekim.2011, 15:29
Arkadaslar, lutfen anketi en cok kimi seviyorsunuz anketine cevirmeyip gercekten en iyi oldugunu dusundugunuz kariyere oy verin.

Trabzonspor
18.Ekim.2011, 16:36
Ben oyumu kariyer hikayelerinde son zamanlarda yayınlanan Trabzonspor kariyerine verdim.Bunun nedeni kariyerin Trabzonspor oluşu değil tabiki,çok güzel bir anlatımı ve içeriği yanında başarılarıda güzeldi.

Keşke ortak hikayelerde burada yer alsaydı da kendi kariyer hikayemize versdeydik oyu :)

nannar
18.Ekim.2011, 17:44
oyumuzu Filistin kariyerine verdik ama Turgut'un kariyer de oyu hak ediyor bence :)

nannar
18.Ekim.2011, 18:01
Ben oyumu kariyer hikayelerinde son zamanlarda yayınlanan Trabzonspor kariyerine verdim.Bunun nedeni kariyerin Trabzonspor oluşu değil tabiki,çok güzel bir anlatımı ve içeriği yanında başarılarıda güzeldi.

Keşke ortak hikayelerde burada yer alsaydı da kendi kariyer hikayemize versdeydik oyu :)

kendi kariyerine verseydin de oy iptal olsaydı :D

DenizlispoR
18.Ekim.2011, 19:05
Arkadaslar, lutfen anketi en cok kimi seviyorsunuz anketine cevirmeyip gercekten en iyi oldugunu dusundugunuz kariyere oy verin.
Tek mesajı silinen olarak alıntılayayım.

Kişi ismi söylemek istedim kariyer adı yerine, ve Faruk abiye sürekli büyük alTay olarak seslendiğimden o şekilde yazdım. Kişiyle alakası yoktur.

Night_Mare17
18.Ekim.2011, 21:15
Bu ödülü hak eden kişi kesinlikle nannar hocamdı fakat sistem kurbanı olmuş. Bende oyumu sunuma ve başarılara bakarak birine attım o kişiyi söylemeyeceiğim ama asıl oyum nannar hocama. :)

CeNTeR_TR
21.Ekim.2011, 00:30
Oylamayı gördüğümden beri oylar hiç değişmemiş.

Biraz geride kaldı konu heralde.

Sonuca göre bir ödül daha aldım heralde.