PDA

View Full Version : [12.0.0] Caner Erkin

comando77
18.Ekim.2011, 23:16
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Fenerbahce_Caner_Erkin.jpg

lakin1907
19.Ekim.2011, 12:10
Composure 7 çok iyi olmuş gerçekten soğukkanlı bir oyuncu değil fakat çok hızlı buluyorum ben caneri pace acc 16 17 olmalı bence. Ayrıca technique 15 yok artık çok fazla bence bu adam teknik bir oyuncu değil sadece hızıyla öne çıkan bi oyuncu bence. Technique 12 civarı olmalı en fazla.

Jaswege
19.Ekim.2011, 16:31
Caner markaj yapmayı beceremese de aralara girip top kapmayı başarabilen bir oyuncu. 10 biraz az kalmış. En azından bi 12 değeri uygun olabilirdi.

Klavooz
19.Ekim.2011, 16:54
Composure 7 çok iyi olmuş gerçekten soğukkanlı bir oyuncu değil fakat çok hızlı buluyorum ben caneri pace acc 16 17 olmalı bence. Ayrıca technique 15 yok artık çok fazla bence bu adam teknik bir oyuncu değil sadece hızıyla öne çıkan bi oyuncu bence. Technique 12 civarı olmalı en fazla.

bence caner'in tek eksiği mental özellikleri...

fizik ve teknik olarak tr'nin en iyi oyuncularında... mental özellikleri de iyi olsaydı, zaten şu an en iyi yerli olurdu.

lakin1907
19.Ekim.2011, 17:39
Ben canerde herhangi bir teknik kapasite göremiyorum, ''halısahada sadece hızıyla adam geçen çevik genç'' profilinde bir adam bence, sadece deli gibi koşuyor ortaları da fena sayılmaz ama teknik bir oyuncu değil bana kalırsa.

KanaKe
19.Ekim.2011, 18:59
canerin teknigi 10-11 i gecmemeli arkadasin dedigi gibi daha cok hiziyla öne cikan bir oyuncu top kontrolünün pek iyi oldugu söylenemez.

vedat1987
19.Ekim.2011, 22:10
Caner'in teknik özelliği gerçekten çok fazla olmuş. Maksimum 11 olabilir bence o da zorlarsak.

Escochae
20.Ekim.2011, 00:58
Caner'in teknik özelliği gerçekten çok fazla olmuş. Maksimum 11 olabilir bence o da zorlarsak.

Caner'e 11 12 teknik mi ? Belli ki ya Caneri seyretmemişsin yada Caner'e karşı bir antipati besliyorsun. Verilmiş olan değer makul bi değer. Ne yukarısı ne de aşağısı doğru olmazdı.. Videolarını izlersen demek istediğimi anlarsın.

Belki dripling 1-2 puan yükselebilirdi. Onun dışındada profilini beğendiğimi söyleyebilirim..

vedat1987
20.Ekim.2011, 01:37
Caner'e 11 12 teknik mi ? Belli ki ya Caneri seyretmemişsin yada Caner'e karşı bir antipati besliyorsun. Verilmiş olan değer makul bi değer. Ne yukarısı ne de aşağısı doğru olmazdı.. Videolarını izlersen demek istediğimi anlarsın.

Belki dripling 1-2 puan yükselebilirdi. Onun dışındada profilini beğendiğimi söyleyebilirim..
Caner'i uzun süredir izliyorum. Hatta son 3 sezonda oynadığı maçları % 90 civarında full izlemişimdir. Caner teknik kapasitesi yüksek olmayan, dağınık top süren, pası zayıf olan bir futbolcu. Hele dripling artışıyla Caner'in profili oldukça saçma bir hal alır bana kalırsa. Ayrıca Caner'e antipati beslemem için hiçbir sebep yok açıkçası.

Escochae
20.Ekim.2011, 02:20
Caner'i uzun süredir izliyorum. Hatta son 3 sezonda oynadığı maçları % 90 civarında full izlemişimdir. Caner teknik kapasitesi yüksek olmayan, dağınık top süren, pası zayıf olan bir futbolcu. Hele dripling artışıyla Caner'in profili oldukça saçma bir hal alır bana kalırsa. Ayrıca Caner'e antipati beslemem için hiçbir sebep yok açıkçası.

Biraz savruk olduğunda hem fikirim. Ama teknik konusunda hakettiği değeri almış bana göre. Videolarını izlersen demek istediğimide anlarsın.

vedat1987
20.Ekim.2011, 02:49
Biraz savruk olduğunda hem fikirim. Ama teknik konusunda hakettiği değeri almış bana göre. Videolarını izlersen demek istediğimide anlarsın.
Açıkçası video üzerinden fikir edinmem mümkün değil. O videolardan Türk futbolu az çekmedi eğer Türkiye'de nasıl transfer yapıldığını az çok biliyorsan :)

Ama benim kafamdaki Caner ile arada bu kadar fark olması benide şaşırttı. Bundan sonraki her maçını daha dikkatli izleyeceğim kendisinin.

Jaswege
20.Ekim.2011, 22:43
Teknik top geçmek mi demek ya? Yorumlara bak.
Onun kadar kıvrak bilek kullanabilen oyuncu Fenerbahçe'de yok neredeyse. 15 gayet yerinde bir değer.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
28.Ekim.2011, 17:59
Long Shots 12--->13
Concentration 12--->11
Determination 14--->13
Flair 14--->15
Work Rate 14--->13
Agility-Pace-Stamina 14--->15

Olsa daha iyi olabilir bana göre.

ForCimbom
06.Kasım.2011, 02:56
caner'i çok izledim bizdeyken . ne mal olduğunu az çok biliyorum desem abes olmayacak.

teknik hız çeviklik açısından fazlasıyla iyi bir adam. koy halısahaya 15 kişiyi çalımlayıp gol atar.

gelgelelim, fazlasıyla yetersiz bir zeka ile oynuyor. yok zeka bu adamda. ayrıca çok şımarıktır sol beke koydun mu, bişey dedin mi kısacası canını sıktın mı kanser eder adamı terbiyesizleşir. bu yüzden hiçbir zaman futbolcu olamayacak caner. o yüzden yansıtılan profil gerçeğe çok yakın diyorum ben. elinize sağlık.

Jaswege
11.Kasım.2011, 17:07
caner'i çok izledim bizdeyken . ne mal olduğunu az çok biliyorum desem abes olmayacak.

teknik hız çeviklik açısından fazlasıyla iyi bir adam. koy halısahaya 15 kişiyi çalımlayıp gol atar.

gelgelelim, fazlasıyla yetersiz bir zeka ile oynuyor. yok zeka bu adamda. ayrıca çok şımarıktır sol beke koydun mu, bişey dedin mi kısacası canını sıktın mı kanser eder adamı terbiyesizleşir. bu yüzden hiçbir zaman futbolcu olamayacak caner. o yüzden yansıtılan profil gerçeğe çok yakın diyorum ben. elinize sağlık.

Adamı bi dövmediğiniz kalmış. :)

sarianet
25.Kasım.2011, 22:31
hız ve hızlanma birer tık artırılmalı bence.

eng1n
25.Kasım.2011, 23:01
Balance'ın artması gerekiyor bence. Bir de Caner bu sene şutlarını geliştirdi Long Shots 13 Finishing de 10 seviyesine gelirse iyi olur

Klavooz
28.Kasım.2011, 02:58
Caner'in

DL'si neden 10 olmuş? Bu adam geçen sene 17-18 maçta DL oynadı en azından 15'i hakkediyor diye düşünüyorum.

kalemci
28.Kasım.2011, 03:06
Bence Caner için DL 10 çok ideal, tamam geçen sene DL de oynadı fakat başarılı değildi o mevkide. Şimdi kendi mevkisine geçince Milli Takıma kadar yükseldi.

Alexi Lalas
28.Kasım.2011, 11:08
15 olmasa bile 10'dan fazla olması gerektiğini düşünüyorum.

sui generis
28.Kasım.2011, 12:38
Dl:13 aml:18 iyi olur.

malpince
28.Kasım.2011, 17:46

sol açık olan adamı bek oynatırsan ne bekleyebilirsin ki?

perpetua
30.Kasım.2011, 15:33
sol açık olan adamı bek oynatırsan ne bekleyebilirsin ki?

Esasinda bir oyuncuyu savunmaya ne kadar yaklastirirsan, teknik becerileri o kadar fazla goze batiyor cunku daha fazla bos alan buluyor. Acik oynayip yaninda surekli bir bek ile oynamak baska, bek oynayip daha genis alanda top ile bulusmak ve oynamak baska.

Ben Caner'i becerileri olan ama futbol bilgisi zayif olup, buna ragmen basit oynamayi kabullenemeyen bir oyuncu olarak goruyorum. Bu da ozellikle bek oynadigi donemlerde Caner'in cok kotu gorunmesine neden oluyor bence. Orta sahada da ayni suursuzca futbolunu oynuyor ama orada Caner hata yaptiginda, hatasini kapatabilecek mantaliteye sahip oyuncularin cabalariyla bu hatalar daha az sorun oluyor.

fbdevil190737
17.Ocak.2012, 00:19
Stamina 16 , dribbling 14 , pace 15 , accelaration 16 , finishing 9'a çıkarılmalı , tartışmasız .

sarianet
17.Ocak.2012, 00:21
biliyodum biri bu konuya yorum yapacaktı bu maçtan sonra haklı olarak :D

fbdevil190737
17.Ocak.2012, 00:25
biliyodum biri bu konuya yorum yapacaktı bu maçtan sonra haklı olarak :D

Bu maç için değil bana göre Caner bu sezonun başından itibaren bir yükselişi hakediyor .

sarianet
17.Ocak.2012, 00:26
haklısın ama devamlılığı yok :)

fbdevil190737
17.Ocak.2012, 00:31
haklısın ama devamlılığı yok :)

Katılıyorum ancak , hiç olmazsa fiziki özelliklerinde artışa gidilmeli , dayanıklılık , hız , hızlanma özelliklerinde , şimdiye kadar fizik olarak hiç oyundan düştüğünü görmedim .

sui generis
18.Ocak.2012, 00:39
bana kalırsa Caner tekniksel özellikleriyle ön plana çıkıyor. dünkü maçta da gösterdiği gibi çok kolay adam geçebiliyor. dribbling 14-15 civarlarına flair minimum 16 olmalı bence. ilk zamanlar adam geçtiğinde şansa falan diyordum ama Caner cidden bu konuda iyi :) pace-acc 1 er puan artabilir. crossing ve technique zaten şuan iyiler. değişmeyebilir şu anlık. Work Rate ve Determination 1 er puan arttırabilir. çok çalışıyor Caner.

bunları arttırırken CA sabit kalsın diye defansik özelliklerden kısın diyecektim ama zaten 118 CA çok az Caner için.

RasAnt
22.Ocak.2012, 13:21
Tuncay gibi etkili bir profil yapılmalı ancak devamlılığı düşük olmalı adam bir var bir yok

comando77
22.Ocak.2012, 17:02
Tuncay gibi etkili bir profil yapılmalı ancak devamlılığı düşük olmalı adam bir var bir yok

bence de

tuncay gibi resmen.

Önder HOCA
14.Şubat.2012, 20:42
teamwork dusurulmelı hep calım dusunurmu bır ınsan yada ppm e run with ball more often eklenmelı