PDA

View Full Version : [12.0.0] Samuel Holmen

Fearless Coward
19.Ekim.2011, 01:01
Http://dosya.turksportal.net/research/2012/BuyuksehirBld_Samuel_Holmen.jpg

Profilini alabilirmiyim ?

S4mp1y0N
04.Kasım.2011, 15:45
güzel yansıtılmış, tebrikler.
belki ca dengesini bozmadan yaratıcılığının 1-2 puan daha artması düşünülebilir.

Prowler84
16.Kasım.2011, 13:32
güzel yansıtılmış, tebrikler.
belki ca dengesini bozmadan yaratıcılığının 1-2 puan daha artması düşünülebilir.

yaratıcılığının neden artması gerektiğini düşünüyorsunuz?

Holmen pek yaratıcılıgı ile ön plana çıkan biri değil. Oyunda da gözlemlediğim kadarıyla şuanki değer ile gayet gerçekçi bir Holmen izlemek mümkün.

S4mp1y0N
03.Aralık.2011, 17:16
yaratıcılığının neden artması gerektiğini düşünüyorsunuz?

Holmen pek yaratıcılıgı ile ön plana çıkan biri değil. Oyunda da gözlemlediğim kadarıyla şuanki değer ile gayet gerçekçi bir Holmen izlemek mümkün.

holmen'in oyun görüşü oldukça iyi. asist performansı olarak pek ön plana çıkmasa da golden 2-3 aşama önceki pas alışverişlerinde, yani 3. bölgede oyunu yönetme özelliği bakımından benim dikkatimi çeken bir oyuncu. boş alanları iyi görüyor.
bu sezon oynadığı galatasaray, trabzonspor ve samsunspor maçlarında bu özelliği dikkatimi çekti. naçizane fikrimi belirtmek istedim bende.

genel anlamda araştırmanız oldukça başarılı zaten.

Cengo
03.Aralık.2011, 23:21
Holmen baskı yediğinde geriye dönen, riske girmeyen bir oyuncu. Composure'un da etkisi var elbet ama pas atarken derinlemesine oynadığı pek görmedim. Geniş alan yerine risksiz kısa basit oynuyor, bu da onun oyun zekasını kısıtlı bırakıyor.

İlla daha iyi pas verilmesi isteniyor passing +1 artabilir bence en fazla, temiz pas vermiş olur.