PDA

View Full Version : [12.0.0] Alfred N’Diaye

Bursaspor
19.Ekim.2011, 22:13
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Bursaspor_Alfred_NDiaye.jpg

Geçen sene CA olarak 120 değerini almıştı bu senede buna yakın hatta belki 125'e yakın bir değer almış olabilir diye düşünüyorum.

Dribbling değeri 8 verilmiş ancak biraz daha artması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle güçlü fiziğiyle iyi top saklıyor ve iyi mesafe kat ediyor. Mücadele içine girmekten asla çekinmiyor, kolay kolay yıkılmıyor.

Bu değerler doğrultusunda daha iyi bir profile sahip olabilir diye düşünüyorum.

BleedingMoon
19.Ekim.2011, 22:40
bu pa değeriyle ilerleyen yıllarda türkiye ligi'nin gelmiş geçmiş en iyi ön liberosu olabilir.

Alexi Lalas
19.Ekim.2011, 22:43
Geçen sene CA olarak 120 değerini almıştı bu senede buna yakın hatta belki 125'e yakın bir değer almış olabilir diye düşünüyorum.

Dribbling değeri 8 verilmiş ancak biraz daha artması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle güçlü fiziğiyle iyi top saklıyor ve iyi mesafe kat ediyor. Mücadele içine girmekten asla çekinmiyor, kolay kolay yıkılmıyor.

Profil tam da bunu yansıtıyor bence :)

vedat1987
19.Ekim.2011, 22:45
PA değeri müthiş gerçekten. Ayrıca ben hakettiğini düşünüyorum. Bence çok önemli bir oyuncu. Teknik özelliği ise gerekenin oldukça altında izlenip düzeltilecektir sanıyorum.

Redrum
19.Ekim.2011, 23:28
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Bursaspor_Alfred_NDiaye.jpg

Bu kısım aslında tam anlamıyla Balance oluyor ki direk Balance değerine baktım 18 :)

Bursaspor
19.Ekim.2011, 23:42
Dribbling değerini kastediyorum fiziği zaten yerinde bence, 11-12 gibi bir dribbling alabilir.

Bursaspor
20.Ekim.2011, 00:18
Bir de DC değeri biraz düşürülüp MC değeri daha ön plana çıkarılabilir. Bu profile birkaç eklemeyle geleceğin Viera'sı olur.

AmerikaliTimsah
26.Ocak.2012, 11:09
Bence N'Diaye sol ayagina iyi kulaniyor, bana gore 5'den fazla olabilir. Flair biraz daha arttirilabilir cunku "flick" paslara seviyor. Ve Sportsmanship 11'dan yuksek bence cunku rakibe faul yapti zaman hemen onun yanina gidiyor ve centilmence kaldiriyor, ve oyun bitti zaman her zaman hakemlerle el sikisiyor.

Decisions dogru bence cunku kritik yerlerde bazen topu kaptiriyor ve kontratak oluyor.

N'Diaye cok kaliteli oyuncu bence.

zemlinskis
06.Şubat.2012, 08:25
Gördüğüm en güçlü oyunculardan Strength değeri 20 yi hakediyor .