PDA

View Full Version : Ah şu bekleyişler!

Ralph
22.Ekim.2011, 21:00
3D maç motorunun en sevmediğim yanı işte. Top ağuta çıkıyor, yarım saat kaleci topu almaya gidiyor, geliyor, topu koyuyor ama bir bakıyoruz aslında pozisyon yok boşuna beklemişiz. Aynısı penaltılarda da oluyor frikiklerde de... Oyuncunun topu almaya gitmesi abartmıyorum bazen 30 saniye sürüyor. Öyle onu bekliyorum. Çok sinir bozucu. sırf bu nedenden 3D'yi kapatma gereksinimi duyuyorum. Yamalarda bunun çözümü olur mu acaba?

BaGa TaRKaN
22.Ekim.2011, 22:07
Şiir Gibi Olmuş Başlık :D

Ah Şu Bekleyişler...! Bekledimde Gelmedi :zuhaha

Ralph
23.Ekim.2011, 14:16
Şiir Gibi Olmuş Başlık :D

Ah Şu Bekleyişler...! Bekledimde Gelmedi :zuhaha

:icon_biggrin: Çok sinir oluyorum. Sırf o yüzden 2D ye döndüm tekrar.

fotosuki
23.Ekim.2011, 14:29
2D'de gidip almıyor mu topu? :)

sarianet
23.Ekim.2011, 14:32
ne hasta bekler sabahı
ne taze ölüyü mezar
nede şeytan günahı
seni beklediğim kadar

memet abiye gelsin:D

Ralph
23.Ekim.2011, 14:41
2D'de gidip almıyor mu topu? :)

Okadar uzun sürmüyor. 3-4 saniye en fazla.

ne hasta bekler sabahı
ne taze ölüyü mezar
nede şeytan günahı
seni beklediğim kadar

memet abiye gelsin:D

Şiir üstüne bir başlık oldu bu galiba :n:

richard castle
23.Ekim.2011, 15:32
Uzun süredir düzeltilmeyen şeylerin başında zaman geçirmeye uyarı ve kart verilememesi geliyor sanırım :D

El Barto
28.Kasım.2011, 22:14
Uzatma dakikaları oynanırken atak yaptığım bir pozisyonda savunmacı oyuncuma faul yaptı. Maç 1-1 devam ediyor. Hakem faul çaldı. Faulü yapan oyuncu sakatlandı. Sağlık ekibinden bir abi girdi içeri. Geldi yerde yatan futbolcunun yanına. Bir süre tedavi ettikten sonra oyuncu kalkıp orta çizgiye doğru ilerledi. Oradan orta çizginin kenarına çıktı. Sonra oyuna dahil oldu. Hakemin yanına kadar aheste aheste geldi. Hakem sarı kart gösterdi. Sonunda da zaman bittiği için faul atışını kullandırmadı.

Artık ağzıma ne geliyorsa saydım. :D

TeNaciOUS MidFieLdeR
28.Kasım.2011, 22:31
Uzatma dakikaları oynanırken atak yaptığım bir pozisyonda savunmacı oyuncuma faul yaptı. Maç 1-1 devam ediyor. Hakem faul çaldı. Faulü yapan oyuncu sakatlandı. Sağlık ekibinden bir abi girdi içeri. Geldi yerde yatan futbolcunun yanına. Bir süre tedavi ettikten sonra oyuncu kalkıp orta çizgiye doğru ilerledi. Oradan orta çizginin kenarına çıktı. Sonra oyuna dahil oldu. Hakemin yanına kadar aheste aheste geldi. Hakem sarı kart gösterdi. Sonunda da zaman bittiği için faul atışını kullandırmadı.

Artık ağzıma ne geliyorsa saydım. :D

Muthis bi enstantene, bayildim valla :n: