PDA

View Full Version : Maç günü tatili

Ralph
22.Ekim.2011, 21:09
Sanırım bu seride maç günü tatil diyemiyoruz. Ama sorun bu değil. Sorun, ben oyunu ingilizce kurmama rağmen maç esnasında tatile çık dediğimde, hata şu şekilde çıkıyor

http://www.yukleresim.com/di-KE4M.jpg

Neden ingilizce değil de başka bir dil?

BaGa TaRKaN
22.Ekim.2011, 21:11
O Tarz Dil Sakat Oyuncuyu Kadroya Katmak İstediğinde Reddedilme Anında da Çıkıyor :)

Ralph
22.Ekim.2011, 21:13
O Tarz Dil Sakat Oyuncuyu Kadroya Katmak İstediğinde Reddedilme Anında da Çıkıyor :)

Tatile çık dediğimde sakat oyuncumda vardı. Demek ki bir bağlantı var onunla ilgili. Ama o neden ingilizce değil onu anlamadım.

BaGa TaRKaN
22.Ekim.2011, 21:15
Tıbbi Terim Olabilir Belki İngilizceye Çevirmemişlerdir :)

Ya da Bug'da Olabilir :D

Ralph
22.Ekim.2011, 21:16
Wedstrijddagen nasıl bir kelimedir abi ya :icon_razz: İnsanoğlu nasıl böyle bir kelime yaratabilir.

BaGa TaRKaN
22.Ekim.2011, 21:18
Norveçce'ye Hiç Bakma O Zaman Onlar İnsanoğlu Değil :zuhaha

Ralph
22.Ekim.2011, 21:21
Norveçce'ye Hiç Bakma O Zaman Onlar İnsanoğlu Değil :zuhaha

Arada yanlışlıkla bir şeylerin dilini değiştiriyorum bakayım nasıl olacak diye. Bir keresinde yapmıştım Norveç'çe, zor düzelttim geri :icon_biggrin:

remzi1242
23.Ekim.2011, 01:47
je kunt niet op gaan op Wedstrijddagen

Bu Maç Günleri devam edemez

translate gugul :D felemenkçe dili bug olabilir

Ziya38
23.Ekim.2011, 01:49
Wedstrijddagen nasıl bir kelimedir abi ya :icon_razz: İnsanoğlu nasıl böyle bir kelime yaratabilir.

Mac günlerinde tatile cikamazsin iste:) Flemenkce burdaki yazilanlar..

Fearless Coward
23.Ekim.2011, 02:00
Bu seri o kadar güzel olmuşki hiç bir maçı tatile atmayı düşünmüyorum :D

brknesta
24.Ekim.2011, 15:46
mac gunu cıkılıor bende

Fearless Coward
24.Ekim.2011, 16:15
Aynen bende denedim submit teamdeyken gitmiyor sadece...Diyelim bir oyuncunun profilindeyken gidiyor...

ozzymanborn
24.Ekim.2011, 16:54
SI Games bu seneki versiyonda daha önce cheat olarak da kullanılabilen ve maç sonucuna tesir edebilen bir bug dolayısı ile maçın ortasında veya maç kadrosunu belirledikten sonra tatile gitme şansını kaldırmış.

İş yerindeyim ve henüz gidip oyunu alma şansına sahip olamadım (İlla kutulu alacağım) ondan deneyemiyorum ama Felemenkçe meselesi de bug gibi görünüyor.

pappi
24.Ekim.2011, 17:39
yardımcı antrenör flemenkçe konuşuyodur belki,tercümanın yok senin ondandır:D

maç günü tatile çıkılmasa da bir gün önce tatile çıkıyorum ben,kadroyu kurup. At.Madrid ile ilk sezon 3. ikinci sezonumda da lider götürüyorum ligi:)