PDA

View Full Version : Pencere Modunda Sorun

ua_anil
24.Ekim.2011, 03:35
Normal çözünürlüğü 1366*768 olan notebook'umda oyunu Windowed yani pencere moduna alınca bir sorun oluşuyor. Antrenörlerin hangi alanlarda çalışmalarını istediğimiz bölümde sağ altta Attacking ve Shooting kısımları görünmüyor. Sizde de oluyor mu bu sorun?

http://i.imgur.com/3rP1q.png

brknesta
24.Ekim.2011, 15:48
yoo pc nın ekran genıslıgı ve ekran kartı ıle alakalı bendede dıger pcmde oldu

Bursaspor
24.Ekim.2011, 15:56
Yakında Netbook 2012 teması çıkacak bu genişlikteki ekranlara çok iyi uyum sağlıyor. Aynı çözünürlükte bir ekrana sahip olduğum için biliyorum, çok can sıkıcı olabiliyor.

Aslında ekran kartı vs. ile alakalı değil, sadece ekran çözünürlüğü ve oyun teması ile alakalı. Oyun temasında takvim barı vs. kaldırılınca tam sığıyor.

Ama dediğim gibi en doğrusu Netbook 2012 temasını beklemek. En azından ben öyle yapıyorum.

ua_anil
24.Ekim.2011, 17:06
Yakında Netbook 2012 teması çıkacak bu genişlikteki ekranlara çok iyi uyum sağlıyor. Aynı çözünürlükte bir ekrana sahip olduğum için biliyorum, çok can sıkıcı olabiliyor.

Aslında ekran kartı vs. ile alakalı değil, sadece ekran çözünürlüğü ve oyun teması ile alakalı. Oyun temasında takvim barı vs. kaldırılınca tam sığıyor.

Ama dediğim gibi en doğrusu Netbook 2012 temasını beklemek. En azından ben öyle yapıyorum.

Çok saçma yahu, hiç mi test etmediler oyunu bu çözünürlükteki bir laptopta...

pappi
24.Ekim.2011, 17:50
laptopta oynarken fm2011 de benzer bi sorun yaşamıştım,daha önceki laptopta ise pencere moduna zaten alamıyordum:) bazı yerlerde kaydırma çubuğu çıkıyor ama antrenman ekranında bütün programları seçip sonra tek tek iptal ederek ayarlıyordum gözükmeyenleri:D