PDA

View Full Version : Koflok's Goals Galore 2012

osman erbil
24.Ekim.2011, 14:09
Evet arkadaşlar 2011'in efsane taktiğinin 2012 versiyonu karşınızda.

Baştan belirteyim Fm Base adlı siteden alıntıdır. Ve Koflok adlı arkadaştan yayınlamak için izin alınmıştır.

GOALS GALORE 2012

The Formation

4-1-2-2-1 / 4-3-3 / 4-5-1

http://dosya.turksportal.net/disco_images/goalsgalore2012tanitim.jpg

Yarım sezon için Arsenal ve Napoli ile test edilmiştir.

http://dosya.turksportal.net/disco_images/goalsgalore2012tanitim2.jpg

http://dosya.turksportal.net/disco_images/goalsgalore2012tanitim3.jpg

Oyuncu gereksinimleri, taktiğin püf noktaları gibi şeyler alıntı yaptığım sitede vardır. İng. olduğu için buraya çevirip koyamadım.

Buyrun link: http://dosya.turksportal.net/disco_files/GoalsGalore2012.rar

GeNç KaRTaL
24.Ekim.2011, 14:17
Paylaşım için teşekkürler.

uaemrah
25.Ekim.2011, 22:47
çok iyi sonuçlar alinmiş başarılı bir taktik gibi görünüyor...

Paylaşım için tşk'ler...

nannar
25.Ekim.2011, 22:57
2011'de baya tutulmuştu. oyunu edindiğimde bir analiz edicem bu taktiği bu sene :) paylaşım için teşekkürler.

0xjasaitis
27.Ekim.2011, 01:18
Geçen sene çok sağlam sonuçlar almıştım bu taktikle.Ama oyunun sonralarında nedense bi türlü worderkit seviyesin de AmR%AmL bulamayınca 4-3-3 dönmüştüm.Fm 12 de denedim takım oturmadığı ve çok fazla ilerleyemediğim için bişey söyleyemicem ama fena durmuyor bu senede.

ksklee
02.Kasım.2011, 14:18
bende aynı bu taktiğ karşıyaka kariyerimde kullanıyorum bank asya ya ilk başladığımda başka bi taktiğim vardı ilk 6 maçta 2 beraberlik 4 mağlubiyet almıştım sonra bu dizilişi yaptım takım uçtu diyebilirim bank asya yı çok geriden gelip 2. bitirdim şimdi süper ligdeyim. sarkadaşın taktiğinin takım ayarlarını bilmem ama diziliş gerçeken güzel...

ParduS
02.Kasım.2011, 17:29
Paylaşım için teşekkürler. Fenerbahçe ile deniyorum taktiği ligin ilk 4 maçının tamamını kazandım. 4-2-3-1 dizilimi ile çıkıyorum maçlara. Takımda transfer yapmadım, Stoch 4 maçta 5 gol attı ve patlamaya devam ediyor. Taktiği denedikçe yorumlarımı yazacağım. Taktik için tekrar teşekkürler.

osman erbil
03.Kasım.2011, 14:20
bende aynı bu taktiğ karşıyaka kariyerimde kullanıyorum bank asya ya ilk başladığımda başka bi taktiğim vardı ilk 6 maçta 2 beraberlik 4 mağlubiyet almıştım sonra bu dizilişi yaptım takım uçtu diyebilirim bank asya yı çok geriden gelip 2. bitirdim şimdi süper ligdeyim. sarkadaşın taktiğinin takım ayarlarını bilmem ama diziliş gerçeken güzel...

Taktik benim değil. Sadece paylaştım. Ama iyi sonuçlar almanız güzel. Bende Gaziantep takımında deneyeceğim.

osman erbil
03.Kasım.2011, 14:21
Paylaşım için teşekkürler. Fenerbahçe ile deniyorum taktiği ligin ilk 4 maçının tamamını kazandım. 4-2-3-1 dizilimi ile çıkıyorum maçlara. Takımda transfer yapmadım, Stoch 4 maçta 5 gol attı ve patlamaya devam ediyor. Taktiği denedikçe yorumlarımı yazacağım. Taktik için tekrar teşekkürler.

Başarılı olduysanız ne güzel.

yakamoz0347
03.Kasım.2011, 14:43
dizilişi nasıl değiştirecez villarealden kovulmak üzereyim

serdarkmare
03.Kasım.2011, 14:53
hücuma hızlı çıkıp defansı dengesiz yakalamak sanırım gol anlayışı.
bu taktiği mourinho modern futbolda en iyi uygulayan teknik adam :)
saha boyutlarını daha minimum seçersek evimizde sanki daha çok verim alırız bu taktikle.
denedikten sonra dikkatimi çeken yerleri yazarım paylaşım için teşekkürler.

RasAnt
03.Kasım.2011, 17:22
İngilizce açıklamasında saha boyutunu maximum yapın diyor Koflok kardeş :)

Time Cris
03.Kasım.2011, 20:12
İskenderun Demir Çelikspor'da denedim.Takım baya kötü.Ama taktik sayesinde bir playoff görebiliriz sanırsam.Taktik iyi

serdarkmare
03.Kasım.2011, 20:22
kullanan arkadaşlar taktiğin işleyişi hakkında oyun içindeki hücum varyasyonları hakkında bilgi verebilrse denemek için uygun zamanı bulabilirim. _?

nessus
05.Kasım.2011, 02:38
Koflok'u bilmem ama ben de geçen sene bu dizilişle oynayıp başarılı olmuştum. Bu sene 4-4-2 sevdasını bitirip bu tip Barca oyununa dönmek istiyorum.

Oyuncu pozisyonları aynı gibi. Advanced Playmaker pozisyonunu Inıesta gibi düşünmüştüm, ve orada Conca'yı oynatmıştım. DMC Anchor Man sanırım. Dıpkısının aynıyıymış :) Kendimi öveyim ben de az koflok değilimdir heheh.

Fakat Team Inst. konusunda ayrılıyoruz. Push up, Push up!

stewie972
06.Kasım.2011, 11:45
yukarıda bir arkadaş da karşıyaka ile denediğini yazmış. ben de karşıyaka ile denedim ve transfer yapmadan 2. olarak süperlige çıktım. ancak süperligde 6. hafta sonunda durum 5 mağlubiyet 1 beraberlik. takım gerçekten kötü.

lyncher
06.Kasım.2011, 12:24
taktigin yeni versiyonunu burdan indirebilirisniz beta 2 si cıktı cuku. ayrıca dikkat etmeniz en önemli seylerden biride wingerslar inside forvet oldugu icin sag acıktaki adamınız sol(sanchez watt) ayak sol acıktaki adamınızın(vaclav Kadlec) sag ayak olması cok onemli iceri girisleri cok iyi yapıyorlar ve gol oranını artırıyorlar. ve bunları ayrıca training te shoot calıstırmanızda onemlidir arkadaslar.

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=5660

ktoid
10.Kasım.2011, 01:54
taktik tamamen forvetinize dayalı. eğer balance ve strength i yüksek kaliteli bir forvetiniz varsa ( cavani, wilfried gibi) kanat oyuncularınız forvete inanılmaz asistler yapar. defansif orta sahaya yani anchor mane çok dikkat etmeniz gerekir. tackling heading ve markingi yüksek olmalı yoksa çok fazla atak yersiniz ve genelde golle sonuçlanır bunlar. çünkü defans çizgisi ilerde. bir sezonda 38-40 gol atabilir forvetiniz bu taktikle. kanat oyuncularınızın creativity ve decision özellikleri de yüksek olmalıdır. bi de deep lying playmaker kullanılıyor, onun yerine center midfielder(attack) oynatabilirsiniz, arsenal kariyerimde wilshere oynuyordu o mevkide forvetinizin asist sayısı da artacaktır böylelikle. bu taktikle ilgili sorunuz olursa mesaj atın gerekli yardımı yaparım.

nannar
11.Kasım.2011, 12:06
"Koflok's Goals Galore 2012" "Taktik analiz alanı (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103834)" başlığında inceleme altına alınmıştır. Kısa süre içerisinde taktiğin analizi yayınlanacaktır.

Sagomania60
15.Kasım.2011, 10:52
son versiyonunu kullandım tam bir fiyasko 2 takımda denedim mevkilerine ve rollere tam oturan çok iyi oyuncularım da vardı ama 2 sindede..Galatasaray ve A.Madrid'de denedim A madridle küme düşme potasına kadar geriledim.takım ortasahayı geçemiyor douglas costa,reyes,diego,arda,falcao gibi adamlara rağmen.kornerler saçma sapan yerler gidiyor ki insan harbiden çıldırıyor.A.madrid kariyerimi bu taktiği denemek için açtım birazda oyunu transferleri yaptıktan sonra farklı kaydettim..taktikle 11 maç sonucunda ligde 17. ydim..oyunu transferleri yaptığım diğer kayıttan tekrar açtım ve kendi hazırladığım taktikle oynadım şu an aynı fikstürde ligde 2. yim sadece barcelonaya deplasmanda kaybettim 2-0 ve valenciayla da deplasmanda berabere kaldım tek puan kayıplarım bunlar.

Özet: Taktiği hiç beğenmedim :icon_mad:

malpince
21.Kasım.2011, 18:46
deneyeceğim :)