PDA

View Full Version : Bilinmeyen Terimler

asg23
24.Ekim.2011, 20:51
KONTRATTA VAR

one year extension after league games
sell on fee percantage

MAÇ DİREKTİFLERİNDE VAR

hit early crosses

bunlar nedir?acil yardım...

Klavooz
24.Ekim.2011, 22:56
KONTRATTA VAR

one year extension after league games
sell on fee percantage

MAÇ DİREKTİFLERİNDE VAR

hit early crosses

bunlar nedir?acil yardım...

sell on fee percantage ; sonraki satıştan oyuncuya düşecek pay -sanırım- pek tabii yanılıyor da olabilirim.

perf
24.Ekim.2011, 22:56
one year extension after league games; belli sayıda maç oynadıktan sonra bir yıl daha kontrat uzatma

sell on fee percantage; kendi satışından alcağı pay mesela 1 milyon dolara sattın %20 seyse bu oran 200kyı alır

hit early crosses; bundan tam emin olmamakla birlikte hızlı orta açmak diyebilirim yanlış olabilir tam anımsaıyamıyorum

futureless
24.Ekim.2011, 23:00
one year extension after league games; belli sayıda maç oynadıktan sonra bir yıl daha kontrat uzatma

sell on fee percantage; kendi satışından alcağı pay mesela 1 milyon dolara sattın %20 seyse bu oran 200kyı alır

hit early crosses; bundan tam emin olmamakla birlikte hızlı orta açmak diyebilirim yanlış olabilir tam anımsaıyamıyorum

İlk ikisi arkadaşın da dediği gibi.3.sü de emin olmamakla birlikte son çizgiye inmeden orta açmak olabilir.

kalemci
24.Ekim.2011, 23:03
Erken orta açmak.

Yani köşelerden ceza sahası çizgisinin seviyesine gelmeden açılan orta.

asg23
24.Ekim.2011, 23:19
teşekkürler.premier league de kiralık kurallarına bakıp ilk 2 kuralı açıklar mısınız?tam anlamadım ne fark var arasında?

yine talimatlardan run at defence ı da acıklarsanız sevınırım?play through defence bir de bu?