PDA

View Full Version : Léonard Kweuke

thebizkit
29.Ekim.2011, 11:51
http://www.ctsa.cz/imagebank/5763567///Leonardo%20Kweuke.jpg

Adı Soyadı : Léonard Kweuke

Klüp : Sparta Prague

Pozisyonu : Striker

Oyun başı fiyatı : Tam olarak hatırlamıyorum ancak ben Galatasaray'a 5 milyon dolara aldım. Bu fiyatlara alınabilecek bir oyuncu.

Oyunda Baroş ve Colin Kazım'ı sattıktan sonra ciddi bir santrafor arayışına girdim ve scout önerileri sonucunda bu oyuncuya ulaştım.

Yaşı henüz 24

Bitiricilik, hava hakimiyeti ve hızı vasatın üzerinde. Ayrıca top kapma, markaj gibi özellikleri yüksek ve çalışkan bir oyuncu. İlerde pres olayını çok çok iyi yapıyor.

Özelliklerinde görüldüğü gibi gücü, dayanıklılığı, denge ve doğal form çok yüksek ve henüz potansiyelinin tamamıyla oynamıyor. Tamamına yakını ile oynadığını söyledi antrenör raporunda.

Bilemiyorum oyunun içinde PA'sı CA'sı ne kadar ama şuan için Galatasaray'da oynattığım bütün maçlarda iş yapıyor ve çok memnunum. Paylaşmak istedim sizlerle de, 5 milyon dolar(euro değil dolar dikkat :) ) için oldukça iyi bir oyuncu.

Oyunda şuana kadar 4 maçta 4 golü var. Bunlardan bir tanesi Trabzonspor deplasmanı, diğeri TT Arena'da Beşiktaş ile. Yani büyük maçlarda yokları oynayan oyunculardan değil.

http://img815.imageshack.us/img815/5527/affgggggggggg.png

GeNç KaRTaL
29.Ekim.2011, 13:37
Paylaşım için teşekkürler.

Tuskarr
29.Ekim.2011, 15:00
Fiziksel özellikleri Eneramo'yu andırıyor :D

AndreLuizBahia3
29.Ekim.2011, 15:40
Adam tam bir boğa yaa..

ibo
05.Kasım.2011, 15:42
Ben Galatasaray'a aldım ama sanırım uyum sorunu yaşıyor. 5 Maçta sadece 1 asist yapabildi ve hiç gol atamadı. Karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda çok etkisiz ve kötü vuruşlar yapıyor. Bir de Ligin 2. yarısında Afrika Kupası için milli takıma gidiyor. Bu durumu dikkate alarak plan yapmanızı öneririm.

Not : İlk sezonu bitirdim. 12 maçta 0 gol 2 asist yaptı ve 6.90 ortalama ile oynadı. Tek forvet olarak amr ve aml ile desteklediğim bir taktik ile oynattım. Aynı taktikte Target Man pozisyonunda Elmander daha başarılı oldu. Bu hayal kırıklığından sonra direk satılık listesine çıkardım.

SkyCaptain
06.Kasım.2011, 12:14
Fiziksel özellikleri Emenike gibi özellikle dengesinin 20 oluşuyla kolay kolay durdurulamıyor Türkiye'de...

İlk sezon devre arasında aldım Fenerbahçe'ye, şu anda 4 maçta 4 gol ile oynuyor ve sistemim 4-4-2.

KaPaLı
06.Kasım.2011, 12:17
4-3-3 oynadığım için bir türlü etkili olamadı. Devre arasında üstüne para vererek Lewandowski'yi aldım. 2'li forvette Target Man olarak iş yapabilir belki ama tek olarak oynayamıyor.

alper3
06.Kasım.2011, 15:04
Adam Usher'a benziyor :) Zenci olduğundan fiziği normal.

ahendil
13.Kasım.2011, 03:06
aslında çok kilolu bir oyuncu aldıktan sonra farkettim ama ben de 2 maçta 4 gol 1 asistle oynuyor şimdilik gayet iyi

ktoid
13.Kasım.2011, 03:52
agilitysi çok düşük, onun da etkisiyle çabuk defanslar karşısında etkisiz kalıyordur. oynatmadan yorum yapmayı sevmem ama büyük takım futbolcusu değil gibi duruyor.

osman erbil
13.Kasım.2011, 03:53
Beşiktaş'a sezon başı aldım. hiç yararlanamadım. berbat ötesi bir oyuncu. pektemek buna beş basar. zaten devre arası sattım.

prophet21
13.Kasım.2011, 12:35
aslında çok kilolu bir oyuncu aldıktan sonra farkettim ama ben de 2 maçta 4 gol 1 asistle oynuyor şimdilik gayet iyi

fiziksel özelliklerindeki denge dayanıklılık hız hızlanma ve güç unsurlarına bakarsanız ve ayrıca 187 boya sahip olduğuna kilosunun normal olduğunu en fazla 2-3 kilo fazlası olduğunu göreceksiniz.

bu arada ne yemiş ne içmiş la bu böyle fiziksel özellik mi olur..

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
13.Kasım.2011, 16:24
Çok etkisiz çoook.

slayer34
13.Kasım.2011, 18:17
ilk sezonumda aldım lıgde 21 gol attı target man olarak oynatıyordum 2. sezonumda sattım

Burak Duran
25.Ocak.2012, 19:06
Baros sakatlanınca aldım... 22 maçta 11 gol attı... çok gol kaçırıyor ama bir açıldımı pir açılıyor