PDA

View Full Version : Genç Oyuncuların Çıkışları

matias delgado
31.Ekim.2011, 11:44
Oyunu bir sezon boyunca türkiye liginde oynadım ve bazı degişiklikler dikkatimi cekti...bu degisikliklerin basında türkiye liginde ki takımların 18 yas altındaki oyuncuların cıkısları farklılık gostermektedir...18 yas altı takımımda oyuncular sezonun bitimine2-3 ay kala hepsi kontrat imzalıyor ve onceden oldugu gibi degişik oyuncuların cıkmasına izin vermior,oyuncular degişmiyor...benim sorum bu oyuncular ne zaman degişiklik gosterior???(mesela önceden 19 veya 20 haziranda regen oyuncular cıkardı) yani ne zaman yeni oyuncular ekleniyor???bu konuda bilgisi olan yada dikkati ceken varsa yardımcı olursa sevinirim....

PaVLeNKo
31.Ekim.2011, 12:09
Dün sezon bitimine doğrı Türkiye Liginde Galatasaray ile oynarken Mart ayında regenler geldi,bende aralarından 4 tanesini seçerek sözleşme imzaladım..

matias delgado
31.Ekim.2011, 12:12
simdi regenler zaten bi tarihte takımımzın alt yapısında cıkıo ama kontratsız( yani renksiz yazıo isimler) kontrat yenile dedigi zaman yane sezon bitimine dogru yesil renkte oluolar hosuna gidenle imzalıosun imzalamadıkların takımdan ayrılıo iste bu ayrılanların yerine tekrar alt yapında oyuncular cıkıo bunlar ne zaman cıkıo acaba....

PaVLeNKo
31.Ekim.2011, 12:16
Hımm..Demek ki Mart ayında ilk grup geldi..Şuan yeni sezona başlamak üzereyim ve alt yapıdan baska oyuncu gelmedi bana herhangi bir uyarı da görmedim..

caglayanmert
01.Kasım.2011, 17:26
Mart ayında bir grup oyuncu geliyo, u18 takımında zaten olan adamlarla maç yapıyolar, sana maçı izlemek istiyo musun die soruyo,ordan izleyip beğeniyosun yada asistanın sana öneride bulunuyor,nisan sonu yada mayıs başında asistan yine uyarıyor denenen oyuncular var bi bak die...
Bunların hiçbirine rastlamadın mı?

Ralph
01.Kasım.2011, 22:11
Oyun çıkmadan önce bir yazı okumuştum geliştirmeler ile ilgili. Bu gençleri artık biz seçiyoruz ya hani, yabancı uyruklular da olabiliyordu. Ama ben böyle bir olaya rastlamadım. Bilgisi olan var mı bununla ilgili?

sasa16
03.Kasım.2011, 11:59
Oyun çıkmadan önce bir yazı okumuştum geliştirmeler ile ilgili. Bu gençleri artık biz seçiyoruz ya hani, yabancı uyruklular da olabiliyordu. Ama ben böyle bir olaya rastlamadım. Bilgisi olan var mı bununla ilgili?

güzel soru var mı bir bilen

hamzali28
05.Kasım.2011, 00:26
Bildiğim kadarıyla o dediğiniz Barcelona, Real Madrid gibi takımlarda oluyordu.

Orion61
05.Kasım.2011, 19:55
Arkadaşlar ingilterede 2. sezonuma geçdim yaz geldi gecdi lig baslıcak ama paff takımına yeni oyuncular gelmedi ne zaman gelicekler bilgisi olan varmı.

Orion61
06.Kasım.2011, 18:13
Arkadaşlar Şubat ayına girdim 2. sezonum hala paff aynı oyuncular diyer kulubler içinde geçerli bir bilgi verirmisiniz

caglayanmert
06.Kasım.2011, 20:00
hocam mart ayında geliyor yeniler... yalnız team policy menüsünde "handle youth intake selections"
seçili olmasın, yoksa bilgi gelmiyor gençler geldi die

martymcfly
07.Kasım.2011, 16:37
United'ı yönetiyorum, 13-14 mart gibi mesaj geldi yeni gençler var diye 16 sında u18 takımımla maç yaptılar 4-5 tanesiyle imzaladım 2 si 3.5 yıldız potansiyelli fc ve amr-aml.
İlk sezondan iyi başladım biri Galli hemen Giggs abisine tutorial ettim.

caglayanmert
08.Kasım.2011, 02:09

Facilities de youth recruitement diye birşey var...
onunla alakalı olabilir... fmrte den onu 20 yap, bi dene istersen