PDA

View Full Version : [12.0.0] Mehmet Al

meddah
03.Kasım.2011, 17:32
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Caykur_Rizespor_Mehmet_Al.jpg

Profil isterük.

Alexi Lalas
07.Kasım.2011, 14:50
Profili istedin yorum yapmadın :)

Bu oyuncu hakkındaki yorumları merak ediyorum. Bu sene hep AMR ve AMC oynadı. Bu pozisyon değerlerini arttırmayı düşünüyorum.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
07.Kasım.2011, 15:27
Crossing 12--->11 Yeterince isabet bulamıyodu sanki hatırladığım kadarıyla.
Flair 14--->15
> Topsuz alanda 14 kadar iyi olduğunu düşünmüyorum,fakat Flair'i daha iyi seviyeyi hakediyor,o yeteneği mevcut.
Off The Ball 14--->13
Stamina 12--->13 olabilir ayrıca. Maç içinde çok fazla dayanıksız değil,devamlı en azından 60-65 dk. çıkarabilmesi lazım.

-Benim görüşlerim bunlar abi. :)

Alexi Lalas
07.Kasım.2011, 15:52
Crossing 12--->11 Yeterince isabet bulamıyodu sanki hatırladığım kadarıyla.
Flair 14--->15
> Topsuz alanda 14 kadar iyi olduğunu düşünmüyorum,fakat Flair'i daha iyi seviyeyi hakediyor,o yeteneği mevcut.
Off The Ball 14--->13
Stamina 12--->13 olabilir ayrıca. Maç içinde çok fazla dayanıksız değil,devamlı en azından 60-65 dk. çıkarabilmesi lazım.

-Benim görüşlerim bunlar abi. :)

Crossing azalabilir.

Off the ball azalacak zaten.

Staminayı ben azaltmayı düşünüyordum :D Bu sene her maç ilk çıkan oyuncu oluyor. Geçen sene staminasını 8-9lardan zaten bu seviyeye çıkartmıştım. 11 iyi bir değer gibime geliyor.

Flair'i azaltmayı düşünüp böyle bırakmıştım :D Teknik bir oyuncu olduğu kesin, ancak farklılık yaratmaya çabalama anlamında 15'i hak ediyor mu bilemiyorum. Sadece bazen beklenmedik paslar atabiliyor.

meddah
08.Kasım.2011, 05:10
Bir süre görmedim profilin eklendiğini, saf saf kontrol panel uyarısı gelecek diye bekledim. Geçen gün farkettim, ama o kadar başarılı bir profil ki, bir iki küçük ayrıntı için ne yazacağımı bilemedim. Onları da siz yazmışsınız zaten: Off the ball ve flair bana da azıcık yüksekmiş gibi geldi.

meddah
20.Ocak.2012, 04:22
Flair hakkında söylediklerimi geri alıyorum; adam yetenekli.

Bir de bu sezon izlediğim maçlarda oldukça kopuktu. Gerek maç içerisinde dakikadan dakikaya, gerekse maçtan maça devamlılık sorunu yaşıyor; artık yeni mevkisini mi yadırgadı, nedir? Gerçi son maçta daha serbest bir rol üstlenmesine, kanatta oynamamasına rağmen belki de sezonun en kötü oyununu oynadı.

Alexi Lalas
21.Ocak.2012, 16:21
Flair hakkında söylediklerimi geri alıyorum; adam yetenekli.

Bir de bu sezon izlediğim maçlarda oldukça kopuktu. Gerek maç içerisinde dakikadan dakikaya, gerekse maçtan maça devamlılık sorunu yaşıyor; artık yeni mevkisini mi yadırgadı, nedir? Gerçi son maçta daha serbest bir rol üstlenmesine, kanatta oynamamasına rağmen belki de sezonun en kötü oyununu oynadı.

Tek bir maça göre değerlendirme yapamayız. Ama değişiklikler oldu, yama da göreceksiniz. Yetenek anlamında zaten iyi. Ama flair "beklenmedik hareketler yapma isteği".