PDA

View Full Version : Sidney Sam | Amr | 23

Lim10
04.Kasım.2011, 02:23
Adı Soyadı : Sidney Sam

Kulüp : Leverkusen

Pozisyonu : Amr (Aml-St)

http://img508.imageshack.us/img508/376/sidneysam.png

Inside Forward rolünde bu denli yüksek özelliklere sahip, sağ kanatta sol ayaklı bir oyuncu:)Mental özelliklerinden yana biraz çekincelerim olsada yinede estirir gibime geliyor.Sıkıştığınızda ileri uca alıp Poacher olarakda kullanabilirsiniz.

kalemci
04.Kasım.2011, 02:25
Leverkusendeyim 1 sezondur. Sağ kanatta inside atak oynattım verim alamadım. İleri uçta paocher oynattım verim alamadım. 1 sezondur da hadi bu sefer olacak diye tutuyorum takımda umudum hala var :)

alper3
04.Kasım.2011, 02:45
Çok şaşılacak bir olay değil verim alınamaması. Mental olarak çok kötü durumda. Belki hollanda liginde iş yapabilir ama iyi liglerde zor gibi.

goosfraba
04.Kasım.2011, 02:58
ilk yıl devre arası fenerbahçe'ye aldım 5.5 milyon pound'a.

transfer listesindeydi, bu yüzden bu kadar ucuz oldu :)

sağ winger'da inside forward olarak oynattım. 17 app, 8 gls, 4 ast

ALEN MARKARYAN
09.Kasım.2011, 05:00
Valla 5.5 milyon pounda almışsınız , ben devre arası Beşiktaşa ' milyon euro ya getirdim. Satılık listesindeydi. Oynatıcaz göreceğiz :) Maaşı da çok uuczdu 12,5 mu ne veriyorum aylık. Taktiğimde kanat yok buna ragmen aldım yani :)

mertayasava
09.Kasım.2011, 05:34
Ben de ilk sezonun ortasında Beşiktaş'a 2.2m€'ya aldım transfer listesindeydi.Yarım sezonda MR-ST değişmeli oynadı duruma göre ve 17 maçta 5 gol 3 asist 7.07 istatistik yaptı.Bu sezona çok iyi başladı hep MR oynadı 14 maç 6 gol 5 asist 7.44 ile devam ederken ayağı kırıldı ve 5-6 ay sahalardan uzak.Bu versiyonda uzun zamanlı sakatlıklar sonucu oyunculardaki düşüsü göze alırsak yaklaşık 15-20 ca kaybedecek ve muhtemelen bir daha verim alamayacağım.

Oyuncu ters kanatta MR ya da AMR çok iyi ama "shoot from distance" özelliği olduğu için aşırı gereksiz şut atıyor.Bunu engelleyebilirseniz local bir Messi oluşturmuş olursunuz.İzlemesi çok keyifli 2D'de.

MyLifer
16.Kasım.2011, 02:07
Tavsiyemdir, düzenli oynatmanız halinde çok iş yapar. İlk sezonu Fenerbahçe'de 40'a yakın gol ve 10 tane de asist yaptı.

alperpetekci
21.Aralık.2011, 15:25
Leverkusen satış listesine koymuştu,2,2 M €'ya Dortmund'a aldım,sağ kanatta Inside Forward-Attack olarak oynatıyorum.İlk başlarda biraz tutuktu ama zamanla gol olsun,asist olsun gırla gidiyor.Bundesliga'da en çok maçın adamı seçilen 3. futbolcu durumunda şu anda kariyerimde.FM11'de Eljero Elia'yı oynatmış olanlar bilirler;onun tarzında ama onun kadar muhteşem olmasa da iyi bir futbolcu...

s1murq
23.Aralık.2011, 11:33
bu oyuncudan verim alamamak çok ilginç.Leverkusen kariyerimde esdirdi resmen.Milli takımın vazgeçilmezi oldu.ben çok seviyorum onu ;)