PDA

View Full Version : Kaç lig açıyorsunuz?

kkontrol
04.Kasım.2011, 11:41
Evet arkadaşlar oyunda kaç ligi seçiyorsunuz ve database large olarak mı ayarlıyorsunuz?

mesela hollanda ligini seçmezseniz bazı oyuncular gözükmüyor.

PaVLeNKo
04.Kasım.2011, 11:50
Pek belli olmuyor benim için genelde medium data ile başlıyorum oyuna..Ortama 10-15 lig seçiyorum..

ozzymanborn
04.Kasım.2011, 12:20
51-117'den şaşmam (Özellikle Afrika ve Japonya ligi gibi liglerin doğru veri tabanı çıkarsa onları da eklerim) daha aşağısı kurtarmıyor. 0,5 yıldız ile ilerlese de oyun 32 bit olduğu için yavaşlığa katlanmak zorundayız. (4gb ramden fazlası olan cihazda bile oyun 4gb'dan fazlasını kullanmaz yani) Tek lig açıp data testi yaparken hıza şaşırıyorum artık...

Data olarak da : large + nationality olarak: asya, afrika, avrupa, okyanusya, kuzey amerika ve güney amerika'daki bütün futbolcuları seçiyorum.

RasAnt
04.Kasım.2011, 13:30
10-15 arası large datayla oynarım

Time Cris
04.Kasım.2011, 13:53
Large dataya karşılık;

İspanya,İngiltere,Türkiye,İtalya,Fransa,Almanya,Po rtekiz.4yıldız oluyor en kötü.Bazen portekiz ligini açıp sadece görünür yapıyorum

futureless
04.Kasım.2011, 14:18
Large data ile ; İngiltere , İspanya , Almanya , Fransa , İspanya , Arjantin , Brezilya kesin açtıklarım.Yanına da 3 tane ekleyerek 10 a tamamlarım genelde.Onlarda ise tercihlerim genel olarak , Rusya , Portekiz , Hollanda , Belçika , Türkiye arasından olur.

Gansoo
04.Kasım.2011, 16:39
Avrupa`nın önde gelen tüm liglerinin en altına kadar açıyorum ve diğer oyunda oynanabilen tüm ligleri sadece görülebilinir yapıyorum. Database olarak ise Huge oynuyorum.

tgun89
04.Kasım.2011, 16:52
Large data ile Brezilya, Arjantin, Şili, Meksika, Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa, Rusya, İspanya, İngiltere, Yunanistan, Hollanda, Portekiz birinci ligleri ve tabiki Türkiye tüm ligler.

ardnz
04.Kasım.2011, 17:28
Fm 12 nin yeni ozelligi her zaman her yerde yonetimi uygulayan var mi? Yani basta acmadigin bir lige kariyerin devam ederken ordan devam edebiliyor musun?

Ben ingiltere-ispanya-almanya-italya-turkiye aciyordum genel olarak. Ama cok fazla haber geliyor 250 haber birden geldigini hatirliyorum. Bunun onune nasil gecebiliriz? Mesela banane santanderin x oyuncuyla ilgilendigine.

kasım akdemir
04.Kasım.2011, 17:59
Fm 12 nin yeni ozelligi her zaman her yerde yonetimi uygulayan var mi? Yani basta acmadigin bir lige kariyerin devam ederken ordan devam edebiliyor musun?

Ben ingiltere-ispanya-almanya-italya-turkiye aciyordum genel olarak. Ama cok fazla haber geliyor 250 haber birden geldigini hatirliyorum. Bunun onune nasil gecebiliriz? Mesela banane santanderin x oyuncuyla ilgilendigine.

Bildiğim kadarı ile ayarlar bölümünden bunu "az cevap veren" ve "durdurulamaz" gibi seçeneklerle ayarlayabiliyoruz.Çok net değil kafamda ama bu şekilde olduğunu düşünüyorum.

brknesta
04.Kasım.2011, 20:30
valla bı 10 - 12 tane actım daha sonra yenı lıg ekleme yaptım

ErayEbil
05.Kasım.2011, 02:34
Fix 7-10 şaşmaz bende az ama öz ..

narakan1969
05.Kasım.2011, 12:55
şu lig ekleme olayını deneyen var mı ? Sorun çıkmıyor değil mi ? Çünkü sonra açarım diye tek lig açtım, bir problem çıkarsa tek lig ile gitmez kariyer :)

Oyuncu istatislikleri ve gözükmeyen futbolcular çıkıyor mu ?

William Rookwood
05.Kasım.2011, 13:53
PC fazla iyi olmadığı için; Türkiye ligi, South Africa, Fransa ve İngiltere'yi açıyorum

TheWizard
06.Kasım.2011, 16:05
şu lig ekleme olayını deneyen var mı ? Sorun çıkmıyor değil mi ? Çünkü sonra açarım diye tek lig açtım, bir problem çıkarsa tek lig ile gitmez kariyer :)

Oyuncu istatislikleri ve gözükmeyen futbolcular çıkıyor mu ?

Hayır,ben 2 sezon sonra 5 tane lig ekledim hiçbir sorun yok..

Giallorossi
06.Kasım.2011, 16:12
12-13 tane lig açıp small databaseyle oynuyorum.