PDA

View Full Version : Türkçe yama

COLMAN20
04.Kasım.2011, 21:27
Arkadaşlar az da olsa kullanabileceğimiz bir Türkçe yama var mı?

Kaka Leite
04.Kasım.2011, 21:40
2011'in 12 uyarlaması internette var,biraz araştırırsan bulursun :)

myres
05.Kasım.2011, 00:21
şu %90 %100 gibi bir yama çıksada adam gibi zevkle oynasak.ama malum site tam türkçe yama arifesinde kapanıyor açılıyor.bu senede cort olmazsa iyidir.

gogo612
18.Kasım.2011, 18:45
türkçe yamadan çok türkçe oyun çalışmalarını hızlandırmamış gerekir

mustafaserkan
21.Kasım.2011, 19:34
oyun çıkalı 1 ay oluyor ama hala türkçe yama yok. turksportal ekibi bence kadrosunu yenilemeleli.

hasanharmanci
23.Kasım.2011, 13:32
oyun çıkalı 1 ay oluyor ama hala türkçe yama yok. turksportal ekibi bence kadrosunu yenilemeleli.

Çeviri ekibinede hak vermek lazım hiç bir maddi çıkarları olmadan yapılan bir iş sonuçta..Bence gelin ingilizce öğrenelim :icon_lol:

El Barto
23.Kasım.2011, 13:54
Arkadaşlar Turksportal Türkçe yama yapmayacak. Mevcut kadro çevirilere devam ediyor ancak bu çeviriler yama olarak değil de oyuna Türkçe dil eklenmesi adına SI Games ile paylaşılıyor.

uaerenua
16.Aralık.2011, 18:21
"cm01-02 den beri cm ve fm oyun serilerini takip eden bir kullanıcı olarak birçok insan gibi bende oyunun türkçe olmayışından dolayı rahatsızım. Daha önceleri birkaç kullanıcı da sitem etmiş bu konuda türksportal'a fakat konu ile ilgili tatmin edici hiç bir açıklama görmedim. Her sene oyunun türkçe çıkacağıyla ilgili dedikodular yayılıyor ve sağolsun turksportal da bizi bu dedikodular karşısında ümitlendiriyor... Yahu arkadaş artık yeter! ben her sene orjinal oyun alıyorum ve türkçe olmadığı için çok zorlanıyorum bir amerikalının oyun için verdiği para da bizimkisi patlican arkadaş... Turksportal madem ki kendini resmi bir site olarak lanse ediyor bu konuyu artık birşeyler yapması lazım önceden hiç değilse yama yapılıyordu korsan olarak biraz faydası oluyodu şimdi oda yok neymiş turksportal resmi bir siteymiş izinsiz resmi olmayan birşey yayınlanamazmış o zaman resmi olarak yayınlat kardeşim... bu geceden sonra benim için turksportal da fm de bitmiştir kasım 6 dan bu yana baya bi dolmuştum zaten artık yetti... Turksportalda bence artık kendini resmi site triplerine sokmasın ..."

diye birk konu açtım ve kapatıldı... önemli değil ama iki çift lafım var:
Yahu arkadaş bıkmadınız mı 2.sınıf insan muamelesi görmeye hala daha turksportal yöneticileri yok biz dil için değil data için burdayız diyor komiksiniz ya hem resmi siteyim diye bir iddaan olacak hemde ya ben oyunun orası değilde şurasıyla ilgiliyim diyceksin! Arkadaş ben tek bir sorunun yanıtını istiyorum her sene fm 70 binden fazla satıyor bu oyunu türkiyede demek ki burdaki insanlarda bununla baya ilgili ve senelerdir bir bahane ile türkçe dil eklentisi çıkmıyor çıkarılmıyor TURKSPORTAL sen kimin yanındasın? her sene hem kendini hemde sportaktivite yi savunmak için ürettiğin bahaneer artık yetmiyor ister konuyu kapat istersende benim üyeliğimi sil ama insanlar artık bazı şeylerin farkında! hadi gelsin bakalım yöneticilerin bahaneleri:

elges
16.Aralık.2011, 18:38
dün gece steam üzernden 12.1.0 yamasını indirdim. oyun dilleri arasına amerikan ingilizcesi eklenmiş. bende sıkıldım artık bu oyunu ingilizce oynamaya çalışmaktan. bu oyunu hiçbir zaman türkçe olarak oynayamicaz sanırım. her sene orjinal oyunu çıktığı gün alıyorum ama her sene aynı hüsranı yaşıyoruz. turksportal yetkilileri neyin çalışmasını yapıyor anlamıyor ve inanmıyorum. eğer böyle bir çalışma yapılıyorsa da bir bunu açıklamaları gerektiğini düşünüyorum.

LaigLeNoiR
16.Aralık.2011, 18:54
Arkadaşlar az da olsa kullanabileceğimiz bir Türkçe yama var mı?

Malesef böyle bir yama sitemizde mevcut değildir.