PDA

View Full Version : [12.0.0] Tolga Zengin

myres
04.Kasım.2011, 23:54
http://dosya.turksportal.net/research/2012/Trabzonspor_Tolga_Zengin.jpg

profil alabilirmiyim?

nekop
07.Kasım.2011, 06:09
İstikrar ve önemli maç performansı artmalı. Geçen seneden beri kötü oynadığı maç sayısı 1'i geçmez. Ayrıca yan toplarda Volkan'dan sonra Türkiye'nin en başarılı kalecisi bence. Kendinden emin bir şekilde çıkıp topa sahip oluyor veya müdahale ederek tehlike yaratmasını engelliyor.

Alexi Lalas
07.Kasım.2011, 14:47
Süreklilik ve önemli maçlar bence de artmalı.

myres
07.Kasım.2011, 16:08
Türkiye'deki belkide en iyi Türk kaleci bana göre.Özelliklerinin kesinlikle Volkan'ınkine yakın olması lazım.Geçen sene ve bu sene inanılmaz performanslar sergiliyor.

grkm33
07.Kasım.2011, 18:28
Birebir de artmalı.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
07.Kasım.2011, 22:06
Reflexes ve Kicking artmalı,Handling düşmeli bana kalırsa. Tolga ayağıyla topa iyi ve uzağa vuran bir kaleci.Fakat eliyle o kadar iyi oyun kurduğunu düşünmüyorum.

Trabzonspor
08.Kasım.2011, 01:33
Reflexes ve Kicking artmalı,Handling düşmeli bana kalırsa. Tolga ayağıyla topa iyi ve uzağa vuran bir kaleci.Fakat eliyle o kadar iyi oyun kurduğunu düşünmüyorum.

Son Kayseri maçındaki Serkanın önüne attığı topu bir izle golü resmen Tolga attırdı.Yerde bir kez sekmedi bile top ve Serkan hiçbir hamle yapmadan önüne gelen topu pasa çevirdi ve golle sonuçlanan bir atak.

tearkan
08.Kasım.2011, 02:41

iyi de eleştirdiğin özellikle handling arasında bir alaka yok ki. senin eleştirdiğin özellik throwigle alakalı.

Fietra 10
08.Kasım.2011, 12:30

valla özellikleri ne olur ne olmaz bilmiyorum ama Tolga kesinlikle ayağıyla topa iyi ve uzaga vuran kaleci değil..Orta sahayı geçirdiği zaman dua ediyoruz..:) 17 yaşından beri degaj çalışıyor kendisi..

Alexi Lalas
08.Kasım.2011, 13:58

Handling topu elle kurtarabilme, topu elle kontrol edebilme yeteneği.

Topu elle oyuna sokarken kullanılan yetenek ise Throwing. Bu yetenekte isabeti ve uzağa atabilmeyi sağlıyor. Eliyle oyun kurabilen bir kalecinin decisions, anticipation, creavity, composure özellikleri olmadıktan sonra da throwing özelliği tek başına pek çare olmuyor.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
08.Kasım.2011, 15:32
Pardon özür dilerim özellikleri karıştırmışım haklısınız :)

zemlinskis
06.Şubat.2012, 04:59
One on Ones , Pace ve Determination özellikleri arttırılmalı .