PDA

View Full Version : Sakatlık Olmasın

Passive Offside
05.Kasım.2011, 16:01
Oyunun 2011 serisinde oyuncuların sakatlanmasını önleyen bir dosya bulmuştum. Eğer 2012 için de aynı veya benzeri bir dosya elinde olan varsa paylaşabilir mi.

Not: Forumda baktım fakat bulamadım, bu yüzden konu açmak istedim. İlginiz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

TheWizard
05.Kasım.2011, 16:08
Editörden mi yapmıştın ?.Sakatlık bence oyundaki en önemli faktör.Sakatlığı kaldır 11 oyuncu al sürekli onlarla devam et.Alternatif futbolculara fln gerek yok.O zamanda oyunun zevki çıkmıyor..

bearyn
05.Kasım.2011, 23:49
Çok ilginç bir istek, niye biri oyunu bu şekilde oynamak istesin ki? :)

Ralph
05.Kasım.2011, 23:52
Herkesin kendi tercihi. O öyle zevk alıyor belki. Ya da bazen öyle hile yaparak oynamak istiyor belki...

Geçen sene öyle bir dosya var mıydı? Ben bilmiyordum öyle bir dosya olduğunu ilginç. Şöyle bir şey yapabilirsin. Mesela takımında olan oyuncuları Real Time Editor'den sakatlık eğilimini azaltabilirsin. Daha az sakatlanır. :)

perpetua
06.Kasım.2011, 00:29
Yanilmiyorsam bu editor'u acip butun sakatliklari silerek, veya sakatlik surelerini cok kisa sure yaparak gerceklestiriliyor.

Hic denemedim, kullanmadim o yuzden emin degilim acikcasi. :)

Passive Offside
06.Kasım.2011, 02:24
Tamam sorunumu sanırım perpetuanın vermiş olduğu cevap çözmüş oldu, "bütün sakatlıkları silerek" olsa gerek. Teşekkür ederim ilgi için :)