PDA

View Full Version : Kadronuzu Yazın Yorumlansın

Mischievious41
06.Kasım.2011, 15:42
Böyle bölüm olmadığını farkettim varsa da özür dilerim.Neyse üyeler takımları hakkında bilgi alışverişinde bulunur diye bu sayfayı açıyorum.

Anji Makhackhala 2. sezondaki kadrom.Bildiğiniz gibi ilk yıl 40 küsür maç oynanıyor.Ligleri Ağustosta başlatmak için.Lgde 3. olup Euro Cupa katılıyorum.Oluşturduğum kadro şöyle yorumlarsanız sevinirim.

Kadrom ;

http://www.fmscreenshots.com/viewer.php?file=8usd2swv5sq54ce2vg2q.jpg

Transferler ;

http://www.fmscreenshots.com/viewer.php?file=1kpbzsv86df3e9axtbj.jpg

Taktik ;

http://www.fmscreenshots.com/viewer.php?file=4smn7obqjyk0qzmb8ve.jpg

Direk koymaya çalışınca gözükmedi böyle link verdim..

cris king
06.Kasım.2011, 21:07
sizce Beşiktaş'ın ihtiyacı olan mevkiler nere çok az parası var zaten 11'deki gibi yine mal krizde ortasahaya mehmet topalı düşünüyorum aurelioyu yollayıp birde eduyu geri gönderip iyi bir forvet düşünüyorum ama uygun bi isim bulamadım henüz önerilerinizi beklerim :)

SyNdRoMe23
06.Kasım.2011, 21:40
ben sağ beke hinkel'i aldım bekelten. forvete de vitesse'li bi eleman var onu alıcam :D veya helder postiga olabilir. fs aradım ben ama çok net bi sonuca ulaşamadım. bi iki tane de adam sattım ona rağmen pek transfer yapılmıyor beşiktaş'a

cris king
07.Kasım.2011, 05:46
sağ bek iyi bence hilbert,ekrem götürüyor tabiki ihtiyaç var ama konu beşiktaş finansı olunca gerek yok diye düşünüyorum beşiktaşa para kaynağı yaratmak içinde quaresma satışı iyi bi kaynak gibi duruyo aslında :D

aytun
12.Kasım.2011, 04:18
takım napoli ilk sezonda lig ve kupayı aldım 2. sezon hedef avrupa buna yönelik transfer önerileri bekliyorum

cavani lavezzi

HAMSIK

palombo gökhan inler

mudingayi

balzaretti mangane cannavaro gökhan gönül

de sanctis

yakamoz0347
12.Kasım.2011, 18:42
reina
vrljsko agger wilson j.enrique
l.suarez gerrard levia griezman
cavani bony

15 puan farkla lderim :)

kalemci
12.Kasım.2011, 22:00
takım napoli ilk sezonda lig ve kupayı aldım 2. sezon hedef avrupa buna yönelik transfer önerileri bekliyorum

cavani lavezzi

HAMSIK

palombo gökhan inler

mudingayi

balzaretti mangane cannavaro gökhan gönül

de sanctis

Eğer Morgan çok yaşlandıysa bi Adler orayı götürür. Gaby yerine de Veloso'yu öneririm.

titates1
12.Kasım.2011, 23:20
marc-andre ter stegen

romario ryan shawcross brede hangeland martin olsson

kuzmanovic - markus henriksen

carlos tevez sigurdsson bryan ruiz

carlos fierro

yedekler:
diaby
karim ait fana
simon vukcevic
mbaye niang vb.

takım fulham

aytun
13.Kasım.2011, 00:07
Eğer Morgan çok yaşlandıysa bi Adler orayı götürür. Gaby yerine de Veloso'yu öneririm.

1-2 yıldız takviyesi yapmayı düşünüyorum avrupa için+ kadro genişliği için yedek durcak genç bir sol bek ve sağ bekte banko oynayabilecek düzeyde bir adam lazım.Forvette kadlec var alternatif bir genç daha alcam forvet için. Hamsik in alternatifini buldum zaten :icon_cool: şuanki ilk 11 de yedeğe atmaya kıyamıyorum kimseyi çünkü hepsi takır takır top oynuyor.. Zaten hepsinin talibi var yaprak dökümü olabilir bu yıl. O yüzden kaliteli oyuncu arayışım var

Morgan 1-2 yıl daha götürür gibi ama 52 milyon transfer bütçesi oldu gözüm döndü :icon_biggrin:

lofthei
15.Kasım.2011, 03:30
Fenerbahçe'de 3. sezonumdayım. Avrupa kadrom şöyle olacak:

Gk Volkan - Dl Masilela - Dc Santacroce ve Anderson Martins - Dr Bandalovski - Dmc Mehmet Topuz - Mc Jem Karacan ve John Fleck - St Diego Costa, Andre Senghor ve Vincent Aboubakar.

Yedekte de kuntastik regenlerim var.

RaSenGan
15.Kasım.2011, 19:31
Galatasaray 2.Sezon.Avrupa'daki kadrom.

Muslera
Anele - Ujfalusi - Nereltjak - Hakan Balta
Enoh
Selçuk İnan(Flamini) - Hamit Altıntop
Riera - Joaquin
Fierro