PDA

View Full Version : Radja Nainggolan | Mc | 23

Lim10
07.Kasım.2011, 16:10
Adı Soyadı : Radja Nainggolan

Kulüp : Cagliari

Pozisyonu : Mc (Dm-Amc)

http://img408.imageshack.us/img408/2611/nainggolan.png

Geçen 2 seride biraz daha ofansif bir profili vardı ve özellikleri bu denli yüksek değildi.Bu seride gerçekten çok iyi bir profile ulaşmış.Wide Mid, Defensive Mid, Ball Winn., Central Mid, Inside Forward ve Box to box gibi birçok rolde oynayabilecek kalitede bir profili var.SS'de Box to Box olarak değerlendirdim.Bunun nedeni bu roldeki orta saha oyuncuların zor bulunuyor olması.Ama benim öncelikli tercihim (sistemime de dayanarak) Ball Winnig Mid oynatmak olacak.Çok beğendim şahsen.

playeray
07.Kasım.2011, 16:31
Fiyatı tuzluymuş biraz.

Ketchaup
11.Kasım.2011, 04:48
profili çok hoşuma gitti. piacenza'daydı sanırım 2010-2011 serilerinde rahat transfer edebiliyordum, şimdi listed olmazsa biraz zor alırım :)

onurerdii
20.Kasım.2011, 13:08
9 milyon dolara geliyo :)

gorkem35
20.Kasım.2011, 14:54
ilk sezon aldınız aldınız yoksa sonra Manu yada dengi bir takıma gidiyor

Cengo
09.Mart.2012, 04:23
İlk sezon sonu FB'ye almıştım, çok verimli profili var. Gerçekte de çok etkili, Juve peşindeydi.

futureless
09.Mart.2012, 04:26
Turksportal Ligi'nde aldım tabi tek maçlık hazırlık performansını izliyoruz ama çok memnun kaldım kendisinden.İyi bir çift yönlü oyuncu.Özellikle Belçika'lı oyuncularda dikkatimi çeken şey mental olarak üstünlükleri.

lofthei
10.Mart.2012, 01:02
Mükemmel...

Lusage
23.Mart.2012, 12:46
http://www.yukleresim.com/di-HRFB.jpg

ForCimbom
23.Mart.2012, 13:44
175cm 64 kilo adamın gücü 17...

çok dandik araştırmacılar var piyasada, bizim lige gerçekten şükür etmek gerekir.

alper3
23.Mart.2012, 15:06
175cm 64 kilo adamın gücü 17...

çok dandik araştırmacılar var piyasada, bizim lige gerçekten şükür etmek gerekir.

Hafif siklet güreşçiler var 60 kilo ama gücü oldukça fazla. Güçlü olması illa kilolu yada uzun boylu olması ile alakalı değil.

slayer34
24.Mart.2012, 00:08
Hafif siklet güreşçiler var 60 kilo ama gücü oldukça fazla. Güçlü olması illa kilolu yada uzun boylu olması ile alakalı değil.

allah allah yoruma gel o hafif siklet 60 kilo guresci arkadasa mac icerisinde saglam bir omuz vurulsun bakim ne oluyor
oyun icerisinde ki arastirmacilarin hatalari akıl almaz derece de son güncelleme ile elmander 10 cm kısaldı bunun gibi nice hatalar mevcut oyunda

alper3
24.Mart.2012, 00:18
allah allah yoruma gel o hafif siklet 60 kilo guresci arkadasa mac icerisinde saglam bir omuz vurulsun bakim ne oluyor
oyun icerisinde ki arastirmacilarin hatalari akıl almaz derece de son güncelleme ile elmander 10 cm kısaldı bunun gibi nice hatalar mevcut oyunda

Arkadaşım biraz fitness yada doğu sporlarıyla ilgilenseydin yada bilgin olsaydı gücün boy ve kilo ile çok fazla alakalı olmadığını bilirdin.

ForCimbom
24.Mart.2012, 03:38

60 kiloya 1.60 boy varsa belki. (bu adam 1.75 boyunda ve 64 kilo. tığ gibi birşey olması lazım.) ama gücü 17 verilen futbolcu arkadaşlar onu yerler yine de. bir servet'i düşün mesela.

slayer34
24.Mart.2012, 06:40
Arkadaşım biraz fitness yada doğu sporlarıyla ilgilenseydin yada bilgin olsaydı gücün boy ve kilo ile çok fazla alakalı olmadığını bilirdin.

sen muhabbeti simdi çakraya falan da baglarsın arkadas boy ve kilo sunu acıklamıs adamın dedigi gibi adamın sinek gibi bisey olması lazım...

Lim10
24.Mart.2012, 14:43
Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekmeyelim.Profilini abartı veya vasat buluruz o ayrı ama bunun tersini düşünenlerin fikrinede saygı duymalıyız.Ben size yığınla oyuncu bulurum profili abartılı olan.Sadece bi kısmı için Hırvat Ligine baksanız yeterli.

Oyuncunun paylaşımını ben yaptığım için söylemiyorum, ilk mesajımda da yazdığım gibi geçmiş 2 seride de takip ettiğim, alıp oynattığım bir adam.O serilerde de oldukça iyi profilleri vardı.Sadece bu yıl patlama yaptığı yıl oldu.Ben hep şunu söylüyorum, isterse balon kralı olsun.Biz alıp oynatıyor muyuz?İşimize yarıyor mu?Olay bitmiştir.Ha senin tuttuğun takımın futbolcusunun boyu 10 cm kısa olmuş yada uzun olmuş.Ondan dem vurmak burada yanlış olur.Çünkü konu başlığı belli.

slayer34
25.Mart.2012, 23:38
benim tuttugum takımla ne alakası var

1) galataraylı degilim
2) elmander in son guncelleme ile boyunun kısalması ornegi 1.75 kg olan bi adamın gucunun 17 olmasına yapılan bir gonderme idi
3) bende ayni seyi soyluyorum zaten oyunda ne adamlar var dıye arkadas konuyu uzak doguya bruce-lee moduna baglayınca konu uzadı

Artul
28.Mart.2012, 12:36
Profili çok iyi.. Mutlaka deneyeceğim bu adamı.

Balroq
16.Haziran.2012, 06:22
http://i46.tinypic.com/hwek47.jpg

kariyer
http://i46.tinypic.com/ta3aqf.jpg