PDA

View Full Version : İndirme Programı

Universal
30.Mayıs.2006, 23:32
Bu mesaj site yöneticilerini ilgilendiriyor ben turksportal'ın dosyalar bölümden programı flashget gibi indirme programlarından yapmak istiyorum ama site buna uyumlu değil bunu değiştirebilirseniz sevinirim bazı büyük dosyalar için beklemem gerekiyor

pessy
30.Mayıs.2006, 23:57
burası fm nin sitesi burda böle şeyler bulamıycanı bilmen gerekir..

fanatikadnan
30.Mayıs.2006, 23:59
sende bi olayı anlayıp sonra yorum yapman gerekir...
soruna gelince..
sanırım indirme programları işe yaramıyor...

mgungor
31.Mayıs.2006, 00:00

ne söölemeye çalıştığını anlamış değilim ne alakası olabilir fm nin sitesi olupta flashget gibi bi prgramdan dosyayı indirmenin.saçma bir mesaj yazmışın..

pessy
31.Mayıs.2006, 00:03
ya adam flashget istiyo biz fm ile ilgili dosyalar yapmaya çalışırken böle şeylerledemi uğraşcaz bunlar için siteler ayrı

mgungor
31.Mayıs.2006, 00:04
hala anlamış değilsin ve burası sadece fm sitesi değil bunu bilmen gerekir.hem yazdığı mesajı anlayana kadar oku....

pessy
31.Mayıs.2006, 00:08
ya kardeşim burası fm nin resmi sitesi deilmi daha ne uzatıyosun
bu arada ben bi okumaylada anlayabilecek kapasitedeyim..

fanatikadnan
31.Mayıs.2006, 00:11
ya kardeşim burası fm nin resmi sitesi deilmi daha ne uzatıyosun
bu arada ben bi okumaylada anlayabilecek kapasitedeyim..
ya ben öyle düşünnmüyorum cunku hala anlamamıssın arkadaşın sorununu...
bidaa oku..anlıycaksın ;)

mgungor
31.Mayıs.2006, 00:12
dünyada en zr şey anlamayan adama laf anlatmaktır.

batuhan1907 arkadşaımız diyoki; "Turksportal Fm portalından dosyaları neden flashget gibi programlarla indiremiyoruz?"

ama sen hala yok bu rası fm sitesi yok burada böle şeylere cevap alamazsın tarzında meajlar atıyosun...

pessy
31.Mayıs.2006, 00:13
okda bunlar yapsın güzel kim kullanacak bunların yerine fm ile ilgili güzel yamalar yapsak daha iyi olmazmı?

tolginho
31.Mayıs.2006, 00:51
Merhaba,

Flash geti bilmiyorum ama getright ile indirebilmeniz lazım. Ayrıca mozillanın içindeki download managerla da kaldığınız yerden devam edebilrisiniz.

Universal
31.Mayıs.2006, 17:14
teşşekür ederim
nurisahine yanıtım ben program istemedim sadece bu tür programla indiremiyorum dedim şaçma sapan yorumlar üretme

pessy
31.Mayıs.2006, 19:11
indiremiyorum ne demek?sen istiyosunki böle söylüyosun

yanlışmıyım?

Universal
31.Mayıs.2006, 19:13
evetsen program istiyorum sandın ama ben dosyadan bu programla idiremediğimi söyledim sadece

pessy
31.Mayıs.2006, 19:25
ya tamam uzatmaya gerek yok herkesin ne yapmaya çalıştığı ortada

fanatikadnan
31.Mayıs.2006, 23:53
ufacık bi yannıs anlamadan büyük bi tartısma doğacak yaa en iyisi buda kapatmak konuyu..modlardan ricamda gereksiz msjlar silinsin..

tolginho
01.Haziran.2006, 01:37
tamam arkadaşlar uzatmaya gerek yok. Arkadaş soru sordu ve cevabını verdik. Germeye gerek yok, üstelik ortalığı gerecek birşey de yok :)

Universal
04.Haziran.2006, 20:28
tamam kusura bakmayın

pessy
04.Haziran.2006, 20:29
evt arkadaşlar kusura bakmayın gereksiz yere tartıştık...

ahmed
06.Haziran.2006, 17:15
ya kardeşim gerçekten msjı anlamadan öle suçlama yapmayın evet flashget gibi programlarla indiremioruz çünkü olmu sadece loginini indirio ama burda büyüklerimize duyurulur flashget le download yapabilirmiyiz çünkü yüksek mb bir dosya indirirken hata verio vea bilgisayar kapanıo sonra bidaha baştan oysa flashget kaldığı yerden devam edio gerçekten böle bişe olursa özellikle flashget le çok mutlu oluruz şimdiden saolun sitemiz adminine ve moderatörleri bugüne kadar site için en iyisin yaptılar eminim bunuda dikkate alırlar tekrar saolun saygılarımla......

19baba94
13.Temmuz.2007, 19:44
ben manager oyununu nerden indirebilirim kardes

El Barto
13.Temmuz.2007, 19:50

Buradana indirebilirsin. ;;) (http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=fLXIsoFUFMdCKMYFXo9EdA)

uAburak89
13.Temmuz.2007, 19:58
Buradana indirebilirsin. ;;) (http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=fLXIsoFUFMdCKMYFXo9EdA)

Süpersin Emre gerçekten, bu yardımsever kişiliğini bir kez daha takdir ettim.. :p

Bekq
13.Temmuz.2007, 20:31

güzel bi soru tamda yeri :D:D:D:D