PDA

View Full Version : Oussama Darragi / 24 / AMC, AML

Walter Sakana
07.Kasım.2011, 20:08
Adı: Oussama Darragi
Kulübü: ES Tunis
Yaşı: 24
Ülkesi: Tunus
Pozisyonu: Attacking Midfielder (Center) / AM (L)

Güçlü yönleri: Creativity, Flair, Passing, Technique, Teamwork, Corners, Crossing, First Touch, Free Kick Taking

En uygun rol: Advanced Playmaker - Attack

http://i1099.photobucket.com/albums/g381/WalterSakana/Fm12%20Players/OussamaDarragiOverview_Profile.png

Yorum: Tekniksel özellikler ve bir AMC oyuncusunun sahip olması gereken mental özellikler açısından hiçbir eksiği yok ancak fiziksel açıdan biraz sıkıntı var. Stamina'nın 9 olması 90 dakikayı çıkaramamasına, Natural Fitness'in 9 olması ise kolay sakatlanabilmesine sebep olabilecek eksiklikler. Rolünü Trequartista yaparak kondisyonunu daha ekonomik kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu arada Teamwork özelliğinin 15 olması çok önemli, bu sayede oyunkuruculuk görevini çok daha etkili yapabilir. Birde dikkatinizi çektiyse boyu 190, zıplama ve kafa vuruşu özellikleri ise 14. Bu açıdan bana biraz Pastore'yi anımsattı.

Özetlemek gerekirse 2.1 M €'luk değeri gözönüne alındığında (bonservisine ne kadar isteyeceklerini bilmiyorum) kesin alın diyebileceğim bir oyuncu değil ama önemli bir yetenek olduğu da kesin. Daha çok farklı oyuncular denemeyi sevenlere hitap ediyor.

GeNç KaRTaL
07.Kasım.2011, 20:14
Paylaşım için teşekkürler.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
07.Kasım.2011, 22:21
Özellikleri iyi fakat bi yerleri kalkık bi oyuncu. :) 2.sezon Beşiktaş'a bile alamadım. Gelmek istemiyor beyefendi. :)

alper3
08.Kasım.2011, 02:30
Herşey tamam iyi hoşda o soyadı nedir öyle. Anında 2 dörtlük yazdım soyadı ile ilgili :)

lofthei
08.Kasım.2011, 02:32
Fm 2011'de Adanaspor'la Süper Lig'e çıktığım ilk senelerde beni hep ipten alan isim olmuştu, ilk kupalarımı aldığımda da görevinin başındaydı. Darragi gerek yaratıcılığı ve gerekse duran toplardaki ustalığıyla fark yaratan bir oyun kurucu.

William Rookwood
08.Kasım.2011, 02:33
süper lige çıkan takımların en çok aldığığı ortasaha oyuncusu. pas yeteneğinin iyi olmasına rağmen kararları 10 olduğu için pas yeteneğini tamamen kullanamıyor