PDA

View Full Version : Marek Hamsik

ktoid
10.Kasım.2011, 02:15
Arkadaşlar sorunum Hamsik'in üst üste 3 maç oynayamaması, 3. maçta sonlara doğru kondisyonu %60lara düşüyor ve bu benim canımı çok sıkıyor. natural fitness ve stamina 15 neden böyle olduğu konusunda hiç bir fikrim de yok açıkçası. rotasyona gittiğimde takım kötü performans sergiliyor. buna bir çare lütfen :D

brknesta
10.Kasım.2011, 10:06
tatıle gonder 1 yada 2 gun

ktoid
10.Kasım.2011, 12:25
bu sefer de antrenmanlara katılmadığı için pas ve creativitysi düştü :D neyse ki rotasyonda bi genç var o fena oynamıyor :)

Deus Dominus
10.Kasım.2011, 13:36
Nasıl oynattığını gösterirsen daha net birşey söyleyebiliriz, player instruction kısmı, oyuncuya verdiğin komutlar yani.

pappi
10.Kasım.2011, 15:13
taktikten kaynaklanabiliyor bu tür kondisyon düşüşleri.oyuncuları hızlı tempoda oynatınca ya da haftada iki üç maç yapınca kondisyonun düşmesi normal.her takımın rotasyona ihtiyacı olur,antrenman programını ayırıp biraz daha düşük seviyede antrenman yaptırabilirsin.sürekli oynayan oyuncularda özellik düşüşü pek olmaz,bir iki günlük tatille özellik kaybı olmaz eğer öyle olsaydı messi yaz tatilinden sonra uyuz eşek gibi olurdu.

ktoid
11.Kasım.2011, 00:22
MC mevkisinde advanced playmaker(support) olarak oynuyor genelde, arada deep lying playmaker olduğu da oluyor. orta sahaya rotasyon için bir genç yetenek daha alarak sorunu çözdüm teşekkürler yine de.

aytun
12.Kasım.2011, 04:32
ben forvet arkasında advanced playmaker oynatıyorum bütün sezon sakatlık yaşamadan 90 dk oynadı sadece bazen çok maç oynadığı için öne geçtiğim maçlarda çıkarıyorum. Koşturmamak lazım bence hamsik i :D

alper3
13.Kasım.2011, 01:56
advanced playmaker rolünde sport seçeneği oyuncuları diğerlerine göre biraz daha fazla yoruyor. Atack olarak oynatmayı dene birde.