PDA

View Full Version : Scouting Görevi Verdiğimiz Scout'un Araştırmadan Hemen Dönmesi

phoqkhan
10.Kasım.2011, 16:27
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bir ülke hakkında bilgili bir scout'u yeni çıkan genç yetenekleri bulması için o ülkeye yollardık. FM 2012'de bunu yapmaya çalıştığımda (yani scouting bölümünden add new assignment diyip bir ülkeye araştırmaya yolladığımda) scout 2 gün sonra sadece 4-5 oyuncu bulmuş biçimde geri dönüyor ama backroom advice toplantılarında bi ülkeyi scout etme önerisini kabul edince scout gidip 2 ay araştırıyor. Bunu başka yaşayan var mı acaba çok ilginç bi durum gibi.

narakan1969
10.Kasım.2011, 18:18
Benimkilerde hiç durmadan araştırıyor. Öyle geri dönen olmadı.

phoqkhan
10.Kasım.2011, 18:32
Belirli bi ülkeye mi yolluyosunuz yoksa bölge mi seçiyosunuz? Bende de bölge seçince hiç dönmüyolar ama ülke seçince 2 gün sonra bitirdik araştırmayı diyolar. Çözemedim bi türlü.

narakan1969
10.Kasım.2011, 21:29
Bende bölgeye gönderdim hep. Ülkeye denemedim hiç.

Deus Dominus
10.Kasım.2011, 21:57
Hangi ülkeye, ne zaman gönderdiğinde önemli. Rusya'ya kışın ortasında gönderirsen bende durmam 2 gün... Dersen İskandinav ülkelerine git diye, bir sene gelmesem de olur :) Futbolcu bulamasam, toplarım çoluk çocuğu sokaktan, futbol öğretir gönderirim Türkiye'ye :D
Backroom advice'da adam çakallık yapıyor, gezmek görmek istediği yeri teklif ediyor sana. Kabul edersen ooh yok iki-üç ay. Kulübün parasını yiyor dışarıda. Kanmayın bu küçük oyunlara arkadaşlar! Bu tür ufak oyunlar deneyenleri gönderin sonraki rakibi gözlemlemeye. Kafayı kaldıracak vakit bulamasın işten güçten.

ua_anil
11.Kasım.2011, 00:00
Böyle bir sorun var SI forumlarında tartışıldı, düzeltileceği söylendi ama bir çözüm getirilmedi.

http://community.sigames.com/showthread.php/279401-Scouts-returning-quickly-from-assignments

Ralph
11.Kasım.2011, 00:05
Evet bunu bende farkettim. Yazacaktım ama aklımdan çıkmıştı. İyi oldu yazdığın. Bende merak ediyorum bu olayı.

Giallorossi
11.Kasım.2011, 00:08
Bir de 35 yaşındaki adamları bulup getirmiyorlar mı...

phoqkhan
11.Kasım.2011, 01:52
sigames forumlarında tartışıldığına göre çözümü gelir bi patchle herhalde :D teşekkürler herkese

pappi
11.Kasım.2011, 12:06
aynı sorunu ben de yaşıyorum,At.Madrid kariyerimde ispanyol gözlemciye ispanyayı araştırma görevi veriyorum iki gün sonra emekliliği gelmiş üç beş oyuncu tavsiye ediyor bana:)

martymcfly
11.Kasım.2011, 15:51
Scout 2 gün sonra rapor veriyor ama tekrar araştırmaya devam ediyor, en azından bende öyle :)

pappi
11.Kasım.2011, 19:48
o senin dediğin ayrı bi olay,bir bölgeye gönderildiğinde haftalık raporlar getiriyorlar,ancak bir ülkeye gönderiyorsun araştırması için,normalde bir iki ay sürmesi gerekirken iki gün sonra geliyor ve 5-10 arası futbolcu raporu sunuyor.o futbolcuların yazı da 30-40 arası oluyor,problem olan bu durum.