PDA

View Full Version : eXe-Antrenman Paketi v1.0

eXeKurnaz
12.Kasım.2011, 20:48
Kendi yaptığım antrenman paketini sunuyorum

Öncelikle Antrenman Paketinin pozisyonlara dağılımından bahsedeyim
Antrenman programımız fazla ayrıntılı değil Kaleci Stoper Bek ÖnLibero Kanat Orta Saha ve Forvetden oluşuyor

Kaleci Antrenmanı 3 aşamadan oluşuyor

Özellikle Kurtma ve Top Tutma antrenmanı bildiğimiz türler bunun yanına Güç ve Aerobic ekledik Oyunun kaleden başladığını bildiğimiz için Pass ve Teknik antrenmanıda kaleci antrenmanında mevcut topu oyuna iyi sokan kaleciler Neuer , Muslera , dan esinlenerek bu antrenmana ekledim

Defans Antrenmanımızda isde

Güç ve Aerobic ekledim . bunun yanı sıra Pozisyon alma , Defans pass ve teknikde ekledim

Bek Antrenmanımızda ise Hız Güç Bitiricilik Top Kontrolu , Defans ve Yaratıcılık özelliğini ekledim

Defansif Orta Saha antrenmanımzıda ise Defans , Pas , Top Kontrolu , Pozisyon Alma , Teknik , Hız , Güç özelliğini ekledim

Ofansif Orta Sahada ise Atak , Teknik ,Top Kontrolu , Yaratıcılık , Bitiricilik , Pozisyon Alma , Önceden Sezme Hız ve Güç özelliklerini ekledim

Kanat antrenmanında ise Hız , GüÇ , Yaratıcılık , Top Kontrolu , Teknik , Bitiricilik ve Atak özelliklerini ekledim

Forvet antrenmanında ise Hız , Güç , Top Kontrolu , Bitricilik , Pozisyon Alma , Teknik , Topsuz alan özelliklerini ekledim

Umarım işinize yarar

Antrenman paketini kullanıcak arkadaşlar sonuçları yazmayı unutmasın ;)

http://dosya.turksportal.net/disco_files/eXeAntrenmanPaketi.rar

GeNç KaRTaL
12.Kasım.2011, 21:08
Paylaşım için teşekkürler.

cagdasenc
13.Kasım.2011, 14:17
Teşekkürler :)

eXeKurnaz
13.Kasım.2011, 15:41
Teşekkürler :)

ne demek ben teşekkkür ederim aldıgınız sonuçları yazarsanız memnun olurum

eXeKurnaz
15.Kasım.2011, 16:05
336 görüntüleme 0 yorum teşekkürler (!)

gurkano
15.Kasım.2011, 19:00
Sonuç alan yok mu arkadaşlar?

eXeKurnaz
16.Kasım.2011, 19:11
2 3 hafta sonra gelişmeleri görebiliyorsun gayet güzel hazırladım Griezmanın dribling sezme topsuz alan felan hepsi yükselişte profilini paylaşıcam

JohnConner
17.Kasım.2011, 03:16
yeni gördüm programı hemen deniyeceğim teşekkürler bu arada deneyen varsa ss ekleyebilir mi oyunculardaki gelişimleri görelim

Nightwalker314
17.Kasım.2011, 13:35
hepsi nerdeyse very heavy.. 2 hafta sonra mutsuz olur futbolcular..

eXeKurnaz
17.Kasım.2011, 15:47
hepsi nerdeyse very heavy.. 2 hafta sonra mutsuz olur futbolcular..

profosyonellik zor iş ;)

bangbangstar88
06.Ocak.2012, 21:50
sakatlıktan kurtulamıyorum mahfoldu güzelim oyun kaleci hariç her bölgeden ikişer oyuncum müzmin sakatlıklar yaşadı. Tavsiye etmem.

muratzihni
21.Ocak.2012, 02:04
sakatlıktan kurtulamıyorum mahfoldu güzelim oyun kaleci hariç her bölgeden ikişer oyuncum müzmin sakatlıklar yaşadı. Tavsiye etmem.

Türkiye liginde oynuyorsan kadronu kiralık oyuncularla geniş tutucaksın .. ben arkadaşınkin kullanmıorum ama benimde antrenmanların hepsi very heavy ama kadro derinliğinden dolayı yokluklarını hissetmiyorm :D