PDA

View Full Version : Oyundan Keyif Alma

andresalih7
12.Kasım.2011, 20:58
Cümleten Selamünaleyküm...

Ben Football Manager 2012 oynuyorum ve oyunu en gerçekçi şekilde oynamak için herşeyi yapmaya çalışıyorum,bununla ilgili bir sorum olacak size...

Ben geçen kariyerime işsiz başladım ve 2012 Haziran'da Hull City'nin teklifini kabul ederek göreve başladım ama sonradan sıkıldım ve yeni başlayan teknik direktöre Hull City teklif götürürmü diyerek kariyeri bıraktım....

Durumum vahim. Şeytan diyor al Liverpool'u başla kariyere...

Siz ne yapayım? Küçük bir takımdanmı başlayım? Konya Torku Şekerspor gibi... Önerilerinizi bekliyorum mantıklı arkadaşlardan...

Ralph
12.Kasım.2011, 21:02
Bunu bende yapıyorum arada. Yaptığım ise şu oluyor;

Olabildiğince fazla lig açıyorum. Seçtiğim liglerin 2. liglerini de seçiyorum tabi ki (zevki oradalardan alınıyor çünkü). Oyun kuruluyor ve kişi ekleme yeri çıkıyor. Gerçekçiliğin bir parçası da burada. Oradan "kötü futbolcu" seçeneğini seç ki daha gerçekçi olsun. Ben böyle yapıyorum.

goosfraba
12.Kasım.2011, 21:04
bence en gerçekçi olay, birkaç ülke seçip, bütün liglerini aktive etmek ve oyuna ''sunday league footballer'' olarak başlamak.

yaşını da küçük tutarsın. başlarda sıkıcı gelebilir ama, sonra düzelir :)

andresalih7
12.Kasım.2011, 21:05
Hımmm... Güzel fikir arkadaşlar ikisinide deniyim. Hem kötü futbolcuyumdur...:) Teşekkürler size...

Ralph
12.Kasım.2011, 21:08
bence en gerçekçi olay, birkaç ülke seçip, bütün liglerini aktive etmek ve oyuna ''sunday league footballer'' olarak başlamak.

Tabi bu da olabilir. Hatta bu daha gerçekçi olur. :)

cenk1905
13.Kasım.2011, 01:57
amartör futbolcu olarak baslarsanız boyle bır sorun olmaz ama buna sorun demekte yanlıs olur cunku gercektede uluslararası futbolcular emeklı olur olmaz teklıf alabılıyorlar.Benımde aklıma suan bır soru geldı yasın onemı ne kadar etkılı? en ıdeal yas kactır?

andresalih7
13.Kasım.2011, 10:05
Yok kardeşim sorun değil sadece ben kendi açımdan rahatsız oldum :)...

Bu arada amatör futbolcu nasıl yapacağız kendimizi birde sunday league footballler nasıl başlayacağız...:) Biraz cahilim kusra bakmayın...:DDDD

eng1n
13.Kasım.2011, 16:06
Yok kardeşim sorun değil sadece ben kendi açımdan rahatsız oldum :)...

Bu arada amatör futbolcu nasıl yapacağız kendimizi birde sunday league footballler nasıl başlayacağız...:) Biraz cahilim kusra bakmayın...:DDDD

İngiltere'nin en son ligini açarsan sunday league footballer seçeneği aktif olacak.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
13.Kasım.2011, 16:38

Bu en gerçekçisi kesinlikle. İlk 3 sezondan sonra zevk verir. :)

andresalih7
13.Kasım.2011, 16:46
Sizin dediğiniz Blue Square Bet south'mu? En sonda bu var...

LeqenDary
14.Kasım.2011, 03:28
İngiltere'nin en son ligini açarsan sunday league footballer seçeneği aktif olacak.
Buna gerek yok bu seride direk başlayabiliyorsun .

fotosuki
14.Kasım.2011, 16:58
Evet bu seride her şekilde Sunday league footballer seçeneği aktif. Ayrıca bunun Türkçe çevirisini "kötü futbolcu" mu yapmışlar? Eğer öyleyse burdan yamayı çevirene şapka çıkarıyorum. :)

andresalih7
14.Kasım.2011, 21:31
Arkadaşlar nasıl direk başlıyoruz ya bişey anlamadım. Sunday diye birşey bulamadım ben nerden başlıcam :D

ozaniel
15.Kasım.2011, 02:41
Menajer yaratma sayfasında past experience seçeneği var, orada en üstteki seçeneği seçmen gerekiyor. Bunun açık olması için İngiltere'nin alt liglerini açman gerekir. Onu seçerek sunday league footballer olarak başlayabilirsin.
Yalnız oyunu bu şekilde oynamak cidden sabır ve kaybetmeyi kabullenmeyi gerektiriyor. Eğer bir iki kere başlayıp sıkılıp kapatırsan orta seviye takımları dene bence.